Trixi

Regisztráció dátuma: 2012. július 2.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2012. július 2.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Sanex Zero Tusoló Gél

Sanex Zero Tusoló Gél
2021. június 11.

Szerintem száraz bőrre nem a legmegfelelőbb. Bár annyira nem szárít, hogy húzódjon a bőröm tőle, de ugyanúgy testápolóznom kell utána, mint a nem száraz bőrre való tusfürdők után, és a nyakam, valamint a dekoltázsom tűzpiros tusolás után (az SLS és a parfüm miatt). Szóval zéró ide vagy oda, hatásában nem hozza az elvártat.

Biossance Squalane + Omega Repair Cream

Biossance Squalane + Omega Repair Cream
2021. június 3.

Legújabb felfedezettem. A keramidos krémek már egy ideje bekerültek a rutinomba, de eddig még olyat nem találtam, amelynek a hidratálása is tökéletesen elegendő lett volna. Ez a krém a nyerő. Tartalmas, de nem kenőcsszerű, hanem jól eloszlatható, a bőrön inkább könnyed érzetű, nem fullasztó krém. Viszonylag jól beszívódik, puhítja, nagyon jól hidratálja a bőröm. Szépek az összetevői, parfümmentes is. Van egy jellegzetes, kissé kellemetlen illata, érett sajtra hasonlító, de nem bánom, mert nem irritálja egyáltalán az érzékeny bőröm. Sőt, megszünteti a pirosságát, nyugtatja. Sokat segít abban, hogy az arcom visszanyerje a természetes fényét, eltünteti a tél végi fáradtság, fakóság, meggyötörtség nyomait. Sokkal szebbnek, kiegyenlített színűnek, feszesebbnek, teltebbnek, simábbnak érzem a bőröm. Egyelőre csak éjszaka használom, mert nappalra van egy másik befutóm, de azt hiszem, bekerül az állandó rutinba.

Moyra Köröm és Bőrápoló Olajzselé Papaya Kivonattal

Moyra Köröm és Bőrápoló Olajzselé Papaya Kivonattal
2021. május 31.

Kellemes illatú ápolóolaj, amelynek legjobban az állaga nyerte el a tetszésem, ami nem annyira folyós, mint általában a körömápoló olajak, ezért jobban megáll a köröm felszínén, nem folyik le a bőrre, így a hatóanyag jobban beszívódik a körömbe. Gyorsabban is szívódik be, ezért sokkal kellemesebb a folyamat, nem lesz minden olajos, amihez hozzáérek. Az illata is tetszik, nem túl erős. Beszívódás után matt réteget hagy a körmön, kevésbé látszódnak a barázdák, hidratáltnak, ápoltnak érzem a körmöm. Naponta egyszer, este használom. Úgy vélem, jól ápolja a száraz, töredező körmöket. Többféle összetevővel, illatban és színben kapható, ki fogom próbálni valamennyit. Most körömlakkmentes időszakot tartok, és többféle körömápolót kipróbáltam, szerintem jó ez a termék.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ