Trixi

Regisztráció dátuma: 2012. július 2.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. július 2.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Phi Balance Nude BB Krém

Phi Balance Nude BB Krém
2019. augusztus 23.

A krém világosabb árnyalatát próbáltam ki, bár tudtam, hogy számomra túl világos ez az árnyalat, viszont a sötétebbik még távolabb áll az arcszínemtől, és bíztam benne, hogy idomulni fog valamennyire a bőrszínemhez. A tubusból kinyomva még inkább reménykedtem, hogy mégsem olyan világos ez a szín. Sajnos csalódnom kellett, mert egyrészt beül a pórusokba ez a meglehetősen testes krém, és ott világos réteget képezve veteti észre magát, ami nagyon csúnya az én light-medium bőrszínemen, másrészt a pórusokon kívül sem idomul annyira a színe a bőrhöz (talán pont a krém testessége miatt), mint hittem. Visszatérve a testességre, elég nehezen eloszlatható krém, szinte dörzsölni kell, hogy terüljön a bőrön, és bár rajtam zsírosnak is hat, mégsem csúszik. Elvileg, legalábbis az ígéret szerint bőrtónus kiegyenlítő hatása van, azonban sajnos én ezt nem tudom megerősíteni, mert sem a bőrpirosságomat, sem a barnásabb részt a szemem környékén nem harmonizálja semennyire. Értem, hogy nem fed, nem alapozó, de gyakorlatilag, ha nem lenne túl világos számomra, egyáltalán nem venném észre, hogy színezett krém van az arcomon, inkább egy sima arckrémnek gondolnám. Adtam időt a krémnek, hogy bizonyíthassa, fiatalosabb arcképet, friss tónust ad, hiszen értékelem, hogy magyar és egy szimpatikus mikrovállalkozás fejlesztette termék, de sajnos többszöri használattal sem jöttem rá, mi is a pozitív hatása a bőrömön. Az ígért matt hatást sem tapasztaltam, a T-vonalamban púdereznem kell rá. Lehet, hogy nem az én korosztályom a célcsoport, és fiatalabb bőrön jobban viselkedik ez a krém, számomra azonban elégtelen, nagy bánatomra, mert egyébként az összetevői tetszenének.

Paula's Choice Earth Sourced Power Berry Serum

Paula's Choice Earth Sourced Power Berry Serum
2019. augusztus 21.

Még csak rövid ideje használom ezt a szérumot, máris nagyon jó a véleményem, bár nyilván a hosszútávú hatásait (rengeteg antioxidáns) nem ismerem. Sokféle jóságot használok a bőröm ápolására, ezért szerintem jó állapotban van. Amit mégis ennek a szérumnak tudok be, az az, hogy nyugtatja a kipirult bőröm, pl. napozás után is, amikor megtisztítom a fényvédőtől az arcom, és egy babnyi mennyiséget besimítok az arcomra és a nyakamra, érezhetően megkönnyebbül a bőröm, de igaz ez a mindennapokban is. Ragyogóbbnak, rugalmasabbnak, puhábbnak érzem az arcom. Nyári hidratálóként számomra önmagában megfelel. Nagyon gyorsan beszívódik. Smink alá is tökéletes. Fényvédő alá is használom, ha utána nem sminkelek. Féltem, hogy a sok gyümölcs (sav, kivonat, olaj) irritálhatja az érzékeny bőröm, de nem tapasztaltam semmi ilyesmit. Tetszik, hogy szilikonmentes. Természetesen parfümmentes, mint minden PC termék. Folyékony, de nem vízszerűen, ezért könnyű felvinni a bőrre. Praktikus, hogy az adagolója visszaszívja a csőben maradt szérumot, így nem folyik szerteszét és esztétikus is marad. Na és persze, a színe (rózsaszín), mindent visz. Tetszik az újfajta zöld dizájn is. Egyetlen problémám, hogy nagyon gyorsan fogy. Jó lenne egy nagyobb kiszerelés is, persze kedvezőbb áron.

Terra Naturi Szájfény

Terra Naturi Szájfény
2019. augusztus 19.

Nagyon lepontozta a többség, nem is értem, hiszen ez egy szájfény, persze, hogy nem tartós, és nem vibráló színű. Selyemfényű. Szerencse, hogy nem egy diszkófényű ragacs. Nekem a mályvás árnyalata van meg, nem furcsa az állaga, nem utálom a szagát és az ízét, és bejönnek az összetevői is. Egynek elmegy. Csodaszernek nem csodaszer, de kap egy ötöst.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ