Trixi

Regisztráció dátuma: 2012. július 2.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2012. július 2.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 154 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 82 vétel
Megnézem

Sisley Phyto-Eye Twist Waterproof Cream Eyeshadow

Sisley Phyto-Eye Twist Waterproof Cream Eyeshadow
2022. május 4.

Inspirálódtam az előttem hozzászólótól, hogy én is kifejezzem, mennyire különlegesen szép a Bronze árnyalat. Zöldnek tűnik, és szerintem van olyan szemszín, pl. a barna, amely mellett a zöld hatása érvényesül erősebben. Az én szemem zöld, és rajtam ez a szemfesték egy tóp (semleges, se nem barna, se nem szürke) árnyalatot mutat, benne finoman aranyló csillámokkal. Tényleg annyira diszkréten csillog, hogy egy megfáradt ötvenes szemet pont a kellő mértékben öltöztet fiatalos csillogásba. Felvitelkor puhának tűnik a ceruza, így nem kell rányomni, nem karistolja a szemhéjat, és már egy vonással megfelelő mennyiségű festék került fel, viszont olyan brutál tartós, szemhéjalap nélkül az én rejtett és olajos szemhéjamon, hogy még este is ugyanolyan, mint reggel volt. Az is jó benne, hogy nem kell bajlódni a pontos vonal kialakításával, így sietve fel lehet dobni vele egy szemsminket, és máris megoldva a szem kiemelése egész napra. Van, hogy csak nagyjából húzom meg a vonalat, szinte tükör nélkül. Már ennyi is eltereli a figyelmet az esetleges sötétebb karikákról, szemkörnyéki ráncokról. Az összetevők is hibátlanok, nem irritálja a szemet. Tartóssága ellenére nagyon könnyen lemosható. Szóval tökéletes.

Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream

Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream
2022. május 2.

Első látásra könnyednek tűnő hidratáló krém, állagát tekintve azt mondanám, hogy biztos kevés lesz az én száraz-kombinált, idősödő bőrömre. A látszat csal, mert felkenve azonnali megkönnyebbülés következik, hosszantartó hidratálást nyújt, és nem szippantja be a bőr azon nyomban. Nagyon jó érzés eloszlatni a bőrön, hajlamos vagyok többet is kenni egyszerre, mint amennyi feltétlenül szükséges lenne, mert valahogy adja magát, könnyen terül. Nem szívódik fel azonnal, ad egy friss, kissé fényes bőrképet, és nagyon könnyű az alapozót vagy az én esetemben mostanában a színezett fényvédőt felvinni. A fényvédő amúgy eléggé szárít, de ez a krém megoldja a problémát. Később sem válik mattá a bőröm, érzem, hogy hidratált. Ehhez képest hagyja a bőrt lélegezni, nem marad ragacsos, nem marad réteg utána. Szépek az összetevői, nincs benne illatanyag. Sajnos hamar el fog fogyni, de biztos újraveszem, mert nagyon kellemes meglepetés ez a krém.

Pyunkang Yul ATO Lotion

Pyunkang Yul ATO Lotion
2022. április 29.

Szép összetevőkkel bír, illatmentes, nagyon jó bőrnyugtató, megszünteti a bőrpirosságot. Testesebb lotion, inkább szilikonos krémhez hasonlít az állaga. Méhviaszt is tartalmaz, emiatt eleve kevésbé folyékony. Testápolóként elég sok szükséges belőle, mert viszonylag nehezebben terül a bőrön, épp a viaszossága okán. Viszont nagyon sima, finom bőrt eredményez. Megszünteti a bőr húzódását, szárazságát. Ugyanakkor a felületi hidratálása pl. a nagyon száraz lábszáron számomra kevés. Tagadhatatlan viszont, hogy a mellkasom zuhanyozás utáni pirosságát, irritációját, viszketését pikk-pakk elmulasztotta. Véleményem szerint nem napi testápolásra, inkább szükség szerint és helyenként alkalmazva érdemes használni. Arckrémként is használható, de szerintem ezt sem napi szinten érdemes, mert még éjszakára is túl sok, inkább pakolásszerűen, alkalmanként, ha fellángol a bőr irritációja.. Az arcon is nagyon jól lehúzza a pirosságot, nyugtat, de a méhviasz miatt a zsírosabb homlokot pl. érdemes kerülni, illetve eltömheti a pórusokat.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ