trixyyhprincess

1980 pont

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

1980 pont

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel Megnézem

Garnier Fructis Ananas Hair Food Hajmaszk

Garnier Fructis Ananas Hair Food Hajmaszk
2023. július 30.

Itteni ajánlások miatt mertem kipróbálni, és egyáltalán nem csalódtam. 🤩
Szőke, balayage hajam van, amit minden nap vasalok, így sajnos gyakran töredezett és száraz.
Balzsamként használtam eddig ezt a terméket, és nagyon puha, selymes hajat eredményezett.
Használok Olaplex és Kerastase pakolásokat, olajokat is, de szerintem némelyiket simán lekörözi ez a hajmaszk.
Az illata is eszméletlenül jó.🍍😍

Septosyl Szemkenőcs

Septosyl Szemkenőcs
2023. február 16.

Komolyabb problémákon nem tud sajnos segíteni, viszont enyhébb szemhéjgyulladásra tökéletes.

Eilish By Billie Eilish

Eilish By Billie Eilish
2022. december 6.

Ritkán hallgatom Billie Eilish-t, így nem is a név miatt keltette fel ez a parfüm az érdeklődésem, hanem elsősorban az üvege miatt. Mivel az nagyon megtetszett, persze, hogy meg akartam szagolni, milyen lehet a tartalma, és azonnal beleszerettem. 😍
Imádom az édes illatokat, a kedvencem a VS Bare Vanilla volt eddig (igaz, az testpermet), de ez lekörözte.
Ennek a parfümnek brutálisan ragadós, tömény, vaníliás-tejcsokis illata van, de mellette van benne mégis valami egyedi is, nem lett egy tipikus tucat illat.
A tartóssága is megfelelő szerintem, bőrön órákig érződik, ruhán akár napokig is.
Pluszpont, hogy állatkísérlet-mentes. 🐇💞