trollkors

Regisztráció dátuma: 2014. június 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. június 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lovely Holo Lips

Lovely Holo Lips
2018. június 15.

Igazából csak a "tesója" miatt mentem a Rossmanba. Aztán megakadt a szemem ezen, brutálisan aranyos a csomagolása. Sokáig gondolkodtam, hogy haza vigyem-e, de aztán arra jutottam, hogy miiiii hát nehogy már ne legyen holografikus lip topperem, azóta vágyom rá, mióta a Lime Crime piacra dobta. Gondolom már kifutó termék, ahol vettem nem volt teszter, a doboza alapján a Horn Dust volt a legszimpatikusabb, így bízva az égiekben, hogy a beltartalom is tetszeni fog, haza jött velem. Ugyanannyiba került, mint a K lips.
Otthon azonnal neki estem, a ceruzát félre löktem 'van egymillió szájceruzám, unalmas, kit érdekel' címszó alatt, felkentem a kedvenc matt nude rúzsomat, rá a toppert, és... Most ez mi?! Tényleg??? Ezért pénzt kérnek?! Semmi holo, csak hatalmas csillám-csomók. A végeredmény nekem túl olcsó és közönséges hatású volt. Biztos velem van a baj. Feljöttem ide olvasgatni, és csalódottan konstatáltam, hogy sajnos nem, ez tényleg olyan, amilyen.
Na, akkor lássuk a ceruzát, bár mi újat lehetne mutatni ilyen téren?
*dobpergés* Én ilyen gyönyörűséges színt még nem láttam! Teljesen szerelmes vagyok! Puha, metálos-csillogós finishű, mégis szolid, nem kopik, nem kenődik, imádom!
- Ha valaki tud ilyen színű rúzst, légyszilégyszi ossza meg velem a márkáját és lelőhelyét, mert menthetetlenül belezúgtam! :D -
A pontozással bajban vagyok. A lip topper miatt vettem meg, ami szerintem egy nagy nulla, egy vicc, talán a szemhéjamra elkenegetem nagyon glam csillámpónis napjaimon. De ott van a ceruzák ceruzája, ami nekem az ötös skálán hat pontos. Az is előfordulhat, hogy csak miatta betárazok még egyet, míg kapható, tényleg iszonyatosan tetszik.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2018. június 15.

Ceruzák közül a legjobb, amit próbáltam. Nem tépi ki a szemöldököm, viszonylag tartós, egész könnyű vele dolgozni, a kis kefe praktikus, a színt is sikerült eltalálnom, és sokáig elég volt, annak ellenére, hogy elég puha, szóval minden használat előtt kihegyeztem, hogy precízebben tudjak vele rajzolni. Tavaly ősszel vettem, tegnap fogyott el, szerintem ez az első szemöldök "cucc", amit teljesen elhasználtam. Azért kicsit mérges voltam, mikor reggel indulás előtt szerettem volna használni, és faragás közben rádöbbentem, hogy a ceruzatest az utolsó 4-5 centije üres. :D
Szerintem újra veszem, amíg nincs más, vészmegoldásnak jó, de most szeretném kipróbálni az ABH pomádéját.

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2018. április 3.

A márka nappali arckrémét használom már egy ideje, és imádom. Legutóbbi dm portyám közben fedeztem fel a kézkrémet, és a testápolót is. Gyorsan utána olvastam itt, és olyannyira meggyőzőnek bizonyultak a pozitív vélemények, hogy mindketten haza jöttek velem. A kézkrémet nem tudtam megváratni, éppen nagyon csúnyán ki volt száradva, repedezve a kacsóm, úgyhogy a kocsiban gyorsan fel is avattam. Ugyanarra az illata számítottam, mint a hidratálónál. Ekkor ért az arcul csapás. Méghogy ez kellemes, meg finom illatú?! :D Úgy voltam vele, hogy akkor ezt gyorsan felejtsük is el, én nem bírom ezt a "szagot", de már másnap visszatértem hozzá, mert ez volt az egyetlen, ami nem csípte a nagy hidegben véresre repedt kezemet. Reggel pihepuha bőrrel ébredtem, a szörnyű szárazság szinte nyom nélkül eltűnt. Szépen lassan, észrevétlenül megbarátkoztam az illatával. Általában éjszakára használom, szerintem már el sem tudnék aludni, ha nem kenem be vele a kezemet, de volt már rá példa, hogy nappal is igénybe vettem. Gyorsan beszívódik, és remekül hidratál. Ahhoz képest, hogy az elején mennyire viszolyogtam az illatától, most állandóan a kezemet szaglászom, mint valami hülye. :D