trudee

Regisztráció dátuma: 2012. november 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Cremor Aquosus Gyógyszertári Alapkrém

Cremor Aquosus Gyógyszertári Alapkrém
2016. október 25.

Hosszas kísérletezés után most úgy érzem, ez nagyon bevált. Vízhiányos, pattanásokra hajlamos, érzékeny arcbőrrel rendelkezem és erre a bőrtípusra ajánlották a gyógyszertárban. Hűtőben tartom és nagyon jólesik felkenni a hűvös krémet, hamar beszívódik. Mivel száraz a bőröm és hámlásra hajlamos, folyamatosan kell rá valami védőréteg és ez a krém nekem nem hagy zsíros utóérzetet, hanem pont az egészséges hidratáltság állapotába hozza az arcbőrömet. Nem párolog el hamar, nem olvad le, szóval a reggeli réteg egész nap tart. Plusz nincs benne semmi felesleges anyag, ami irritálná a bőrömet.

Aromax Borsosmentaolaj

Aromax Borsosmentaolaj
2016. február 1.

Nagyon szeretem a természetes illóolajokat, és ez sem kivétel. Pattanásos, érzékeny bőrre vettem elsősorban és nagyon klasszul hűsíti, megnyugtatja a bőrt mitesszereltávolítás után és gondolom pórusösszehúzó hatással is bír. De ahogy látom ezerféle felhasználása létezik még. Az illata pedig fantasztikus.

RdeL Young Hosszantartó Szemceruza

RdeL Young Hosszantartó Szemceruza
2016. január 26.

Egy olcsó automata szemceruzát akartam venni és ezt találtam. Szép az árnyalat, viszonylag tartós. Viszont kicsit kemény, volt már hogy használat közben morzsolódott. Nem az igazi, de egynek elmegy.

1 MÁRKA