tsolya

Regisztráció dátuma: 2016. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2020. január 7.

Nagyon sokáig porral próbáltam töltögetni a szemöldököm kissé hiányosabb részeit. De amikor elkezdett népszerűvé válni a pomádé dolog, akkor beruháztam ezelőtt egyre a revolution márkától, ami sajnos elég hamar beszáradt, így nem tudtam sokáig használni, de maga az elv nagyon tetszett. Majd beleszaladtam egy Rossmann akcióba, így azonnal lecsaptam a világosabb medium brown árnyalatra, amitől itthon kicsit megijedtem, mert sötétebbnek gondoltam, mint az üzletben látszott. Nem volt vészes a különbség, csak egy leheletnyit, egy pár árnyalattal lett csak sötétebb. Ellenben jobban jártam, mint gondoltam, ugyanis ha van szemsminkem, akkor ellensúlyozza a problémát. Legalább így ösztönöz, hogy használjam az utóbbi időben rohamosan felhalmozódott palettáimat.

Maga a formula csodás, nem kenődik napközben, hamar megszárad és a helyén marad a nap folyamán. Szerencsére a vele kapott ecset is nagyon jól funkcionál, szépen meg lehet vele rajzolni az íveket. Nagyon örülök, hogy beszereztem, jobb napjaimon szinte már rokonok ezzel a kis termékkel a szemöldökeim.

Nabla Dreamy Eyeshadow Palette

Nabla Dreamy Eyeshadow Palette
2020. január 7.

Amikor megláttam a színösszeállítását, akkor tudtam hogy nekem őt be kell szereznem. Itt vettem a zsibin, így valamivel olcsóbban jutottam hozzá. Nézegetve a palettát, rengeteg kombináció jut eszembe, rendkívül inspirálóak. Pigmentáltak, nagyon, így kicsit azért óvatosan kell velük bánni, nem kell tunkolni. A matt színek nagyon puhák és krémesek, álom velük dolgozni. Megszokásból mindig alappal használom a palettáimat, a tartósságával kapcsolatban nincs semmilyen panaszom. Elképesztően beleszerettem néhány nap alatt. Alig várom, hogy minden színt tesztelhessek élesben. Relatív sok felhalmozott paletta csücsül a polcomon, de ezen sikeren felbuzdulva, nagyon szemezek a Soul Blooming testvérével is.

ColourPop Sweet Talk Palette

ColourPop Sweet Talk Palette
2020. január 7.

Ő a harmadik palettám, de talán a legkedvesebb a szívemnek. Sokáig idegenkedtem a meleg árnyalatoktól, de egyre jobban kezdem őket megkedvelni. A matt színekkel álom dolgozni, nagyon szépen lehet őket satírozni, és ahogy azt megszoktam nagyon jól pigmentáltak. Lehet velük szolidabb sminkeket és kicsit alkalmibbakat is készíteni. Nagyon örülök, hogy beszereztem, hamar az egyik kedvencem lett.