tsolya

Regisztráció dátuma: 2016. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

eos Toasted Marshmallow Lip Balm Stick

eos Toasted Marshmallow Lip Balm Stick
2020. április 8.

Az illata valóban nem pillecukorra emlékeztet, de nekem ennek ellenére így is tetszik. A hatása is egész szuper, mindennapos használat mellett nincsenek rossz állapotban alapvetően sem az ajkaim, így nincs nehéz feladata fenntartani az állapotot. Nem rossz, a tekerője nekem eddig még egész jól szuperál, de az előző véleményeket olvasva le is kopogom, hátha így marad. Összességében nem rossz kis cucc, impulzus vásárlás volt, de nem bántam meg.

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Közepes Árnyalatú Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Közepes Árnyalatú Hajra
2020. március 30.

Igyekszek a lehető legkevesebbszer ilyesmit használni, de azért néha muszáj hozzányúlni, ha becsúszik egy hirtelen program, vagy nincs idő hajat mosni. Szerencsére nem hagy foltot a barna hajamon, szépen el lehet dolgozni. Az eredmény pedig magáért beszél, egy kis volument is kap pluszba a hajam. Annak külön örülök, hogy nincs erős, kellemetlen illata, mint azoknak, amiket eddig próbáltam. Maximálisan meg vagyok elégedve vele, biztosan újravevős termék lesz.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2020. március 26.

Tipikusan se veled se nélküled kapcsolatban élünk. Első próbálásra imádtam, majd pár hát után csökkent a lelkesedésem. Kicsit háttérbe is szorult, és más spirálokat használtam helyette. Kb. fél évvel később, most vettem elő egy hónapja. Megint imádom, és most még jobban is. Kicsit száradhatott a festék, és így én sokkal jobban szeretem. Nem pereg, nem maszatolódik.