tsolya

Regisztráció dátuma: 2016. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Burt's Bees LipBalm with Pomegranate Oil

Burt's Bees LipBalm with Pomegranate Oil
2022. május 8.

A gránátalma miatt elsőre másra számítottam, de azt hiszem sikerült hozzászoknom. Az állaga hihetetlenül krémes, és szuperül hidratál. Eddig a Carmex-re esküdtem, de azt hiszem ez is újravevős lesz. Szívesen kipróbálnám a többi változatát is, miután pikk-pakk rendbe tette a kiszáradt számat. Tetszik, hogy van egy kis plusz színe, nem túl feltűnő, de tökéletesen elegendő.

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon
2022. április 14.

Alapból nagyon szeretem a balea tusikat, jó mindig új illatokkal kísérletezni. Nagyon szuper kis illata van, engem kifejezetten a krémtúróra emlékeztet, igaz, hogy sajnos a bőrömrön hamar elillan. Engem nem szárít, ami nagyon szuper. Az árához képest nagyon baráti, sokáig elég és öröm vele zuhanyozni! Ha lesz rá lehetőségem biztosan újraveszem!

Mixa Repairing Surgras Hand Cream

Mixa Repairing Surgras Hand Cream
2022. március 17.

Anyának vettem elsőre, de 1-2 alkalommal kipróbáltam és beszereztem magamnak is. Nagyon szuper kis hidratáló, a téli időszakban nekem tökéletesen elég. Amikor elfelejtettem használni pár napig, akkor picit kirepedezett a kezem és olyan volt mint egy smirgli papír, néhány napos használat után újra rendbe tette! Az illata nekem kellemes, hamar beszívódik. Igaz, hogy hagy egy viaszos réteget a kezemen, ami kézmosás után is megmarad, ezért én főképp este használom, de napközben sem túl zavaró. Összességében nagyon szeretem, biztodan újra fogom venni.