ttgretaaa

Regisztráció dátuma: 2015. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

NYX Stay Matte But Not Flat Alapozó

NYX Stay Matte But Not Flat Alapozó
2017. február 18.

Ugyan ez történt velem is 1-2 hete.................... ki voltam bukva, mivel sürgősen szükségem lett volna rá, és ugyan így a sárgás bőrtónusomhoz egy rózsaszín árnyalatot ajánlott, és nyomott a kezembe. A poén az volt, hogy előtte kipróbáltam a sárgásabb árnyalatot, kikértem a véleményét a lánynak, és ő azt mondta az nem jó.... hazaérve próbáltam ki, és jöttem rá, mekkora pénzkidobás volt.

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte
2015. október 29.

Pár napja szereztem be a Rossmannba egy Royal Diva árnyalatot. Eddig magasabb kategóriás rúzsaim voltak, de mindig is vágytam elérhető áron valami szép árnyalatra, így esett rá a választásom. Először féltem, hogy foltos lesz, és nem lesz tartós, de meglepődtem. A rúzsozási rutinomhoz hozzátartozik, hogy a végén egy átlátszó púderrel mattítom, így biztosan sokáig fennmarad. Ettem-ittam, egész nap kibírta és nem kopott le picit sem. Nagyon tetszik ez az árnyalat, így í téli időszakban biztos sokat fogom használni, nem szárít egyáltalán :)

L'Oreal Skin Perfection Awakening Eye Cream

L'Oreal Skin Perfection Awakening Eye Cream
2015. október 29.

Nem rossz termék, de nem látok változást. Arra jó, hogy néha esténként kenegetem a szemem valamivel, ápolja, de a bőröm textúrája nem mutatott javulást. Elhasználom nagy nehezen, de nem vásárolnám újra.