tthfnn

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2020. november 23.

3 fajta MAC rúzsom van és hihetetlenül szeretem őket. Mondjuk azt hozzá tenném, hogy az elején sajnáltam rá a pénzt de abszolút nem bántam meg, sőt! Egyáltalán nem szárítanak még a matt verziók se, ami szerintem egy nagyon jó dolog. Biztos fogok még beszerezni többet is, leginkább a best sellerekre utaznék pl. Angel, Velvet teddy :D

GAL Kollagén Peptidek

GAL Kollagén Peptidek
2020. november 3.

A marha kollagént használtam el. Igazából én nem éreztem olyan szörnyű ízt és illatot. Amit én csináltam, hogy minden reggel banános-növényi tejes turmixba raktam bele. Mivel már elfogyott gondolkoztam vegyem-e újra ezt vagy pedig másikat, így arra jutottam próba szerencse megpróbálom a halasat. :D Egyébként hatását tekintve kattogott az állkapcsom már egy ideje mikor elkezdtem szedni és most így miután elhasználtam már ez megszűnt, valamint még a térdem szokott néha fájni és most az is elkerült.

The Body Shop Kendermagolajos Intenzíven Hidratáló Éjszakai Arcmaszk

The Body Shop Kendermagolajos Intenzíven Hidratáló Éjszakai Arcmaszk
2020. november 2.

Nagyon szeretem, hihetetlenül puha lesz másnap a bőröm tőle. Én mondjuk abszolút nem úgy szoktam, mint ahogy írják. Rendesen mint egy arckrémet annyi mennyiséget eloszlatok az arcomon és azt teljesen beszívja a bőröm. Az illata tényleg olyan gyógynövényes, bár engem nem zavar.