ttundi

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Avon Indulgence Ajakrúzs

Avon Indulgence Ajakrúzs
2016. április 21.

Akciósan, ~950,- Ft-ért rendeltem, Rose Bouquet árnyalatban. Nagyon szép, mindennap hordható színe van, amolyan "my lips but better" árnyalat. Jól, 1-2 húzással fed, viszonylag tartós a szín az ajkaimon, valamint táplálja is az ajkakat, a kisebb száraz foltokat szépen elsimítja (a nagyon száraz, cserepes ajkakon nyilván nem segít). Ami a legnagyobb negatívum, az a borzasztó erős keserű íz, amit felkenés után kb 2 órával érzek, és nem múlik el. Emiatt sajnos nem fogom elhasználni, hiába a szín és az állag, számomra csak 3 csillag.

Moyra Nyomdalemez

Moyra Nyomdalemez
2016. március 15.

2 lemezem van a márkától (Labyrinth, Geometry), az első nyomdalemezeim. Tetszenek a mintái és viszonylag könnyen használhatók a lemezek, de nem tökéletes egyik se. Néhány minta túl sekélyen vésett és vékony, a nyomdapárna nem szedi fel szépen a mintát - vagy csak én nem találtam még meg hozzá a tökéletes lakkot - így sajnos pár mintát egyáltalán nem tudok használni. A minták elég nagyok, átlagos méretű körmökön nem mind érvényesül, de eléggé kidolgozottak ahhoz, hogy csupán 1-1 részlet is szépen mutasson. A lemezek széle elég éles, az első használat előtt sikeresen meg is vágtam vele a kezemet. :(
Összességében nálam 4*, a jövőben valószínűleg be fogok szerezni még 1-2 lemezt a márkától.

L.A. Girl Flat Finish Pigment Gloss

L.A. Girl Flat Finish Pigment Gloss
2016. január 17.

Egy sötétebb, bordós árnyalatom van (Secret). Nagyon szép a színe, de talán a sötét árnyalata miatt az applikátorával nehéz egyenletesen felvinni, hajlamos a foltosodásra, egy jó ecsettel viszont sokkal könnyebb egyenletes színt elérni. Gyorsan megszárad, teljesen matt a finishe, nem hagy nyomot a poháron - eddig ilyet csak az 5x ennyibe kerülő Mac rúzsoknál tapasztaltam, a tartóssága is elég jó, viszonylag szépen, nem foltosan kopik. Számomra csak egy zavaró tulajdonsága van: száradás után is nehéz, ragacsos érzetet hagy, az ajkaimat is "összeragasztja", ezért sajnos nem nyúlok érte túl gyakran, hiába a többi jó tulajdonsága. :/ Összességében, nálam 3*-ra vizsgázott.