Tücsike85

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sotret Lágy Kapszula

Sotret Lágy Kapszula
2015. január 24.

Én 2 éve csináltam meg a kezelést, és átmenetileg sokat segített, viszont ez sem csodaszer.
A depressziós hatást éreztem, bár én egyáltalán nem a gyógyszer mellékhatásaként éltem meg, hanem egyértelműen a bőröm állapotához volt köthető. Ugyanis a kezelés első hónapjában jött az abszolút mélypont. Olyan mértékű és súlyosságú pattik nőttek ràm, mint soha azelőtt. Ezeket nem lehet eltüntetni, ezt az időszakot túl kell élni. És persze kell, hogy valaki legyen melletted, aki romjaidbol is osszekapar, mikor belenézel a tükörbe.
A kezelés végeztével persze jött az eredmény, pattik a túlvilágon, amitől hihetetlen boldog voktam. De hogy ne legyen hollywoodi giccs a történet, azért a hatalmas ragyák itthagyták a lábnyomukat, tehát az aknék hegesedéssel gyógyultak. Persze nem panaszkodom, a helyzet klasszisokkat jobb lett, mint azelőtt volt.
Aztán, ahogy mentek, vissza is kúsztak az életembe a pattik, ugyanúgy, mint előtte. Tehát az eredmény nálam nem volt tartós, de a kezelést már nem akartam megismételni. Más módszerek utàn néztem, és most egy méregtelenítőkúra (candida ellen), a tejtermékek elhagyásával (azelőtt ugyanis napi 1,5 liter tej alap volt), és jól kitapasztalt bőrápolàsi rutinnal kezelni tudom az aknét. Egy-egy még febukkan, de aki megjárta a pattipoklot, annak ez már meg sem kottyan. De persze lehetséges, hogy a javulás ettől függetlenül, magától is jött volna ahogy `öregszem`.
Mindent összevetve a Sotret kezelést annak tudnám ajánlani, akinek súlyos cisztás aknéja van, és tényleg mindent kipróbált már, de készüljön fel a kezelés közepén a legrosszabbra. Èn sem csinálnám már vissza, örülök, hogy végigcsináltam, de a csoda nem bizonyult tartósnak az én esetemben.

Sleek Face Contour Kit

Sleek Face Contour Kit
2015. január 22.

Kb fél éve használom, minden nap. Ez tényleg nem bronzosító, ami az én világos bőrömből sàrgadinnye fagyit csinál, hanem kontúrozó, amivel tényleg természetes árnyékokat tudok varázsolni az arcomra, szépen csontosít. Habár elsősorban a highlightere miatt rendeltem meg, az teljesen feledésbe merült. Nekem túl sok, kicsit színpadias a hatása. Ha elfogy, a hármas, pirosítóval kombózott palettajara csapok le.

Real Techniques Expert Face Brush

Real Techniques Expert Face Brush
2014. december 29.

Nekem nagyon bevált, magam is meglepődtem, hogy gyakrabban nyúlok érte, mint a Sigma F80ért. Anyira könnyű vele dolgozni, szeretem, hogy nem annyira tömött, szebben el tudom dolgozni vele az alapozómat.
A tisztítást viszont megsínylette, elég tartós alapozót használok, ami rendesen beleül a szálakba, ezért foltbenzint kellett bevetnem az alapos tisztítás érdekében. Egy pohár aljába öntöttem, beleállïtottam az ecsetet fejjel lefelé, hogy a benzin a szőr feléig érjen. Hagytam benne pár percig, majd lefelé tartva csap alatt kiöblítettem. Utána babasamponos mosás, és büszkén tettem el száradni, hogy milyen jó munkát végeztem, hisz végre nem maradt benne alapozófolt. Majd száradás után kézbevettem, megsimogattam, és a kezemben maradt a teljes feje... Nagyon csalódott voltam, mivel vigyáztam, hogy a foltbenzin ne érjen fel a foglalatig, de lehet, hogy a szálak felszívták magukba.
Mindenesetre most úton van az új példàny, adok még egy esélyt neki.