Tuesday110

Regisztráció dátuma: 2020. március 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. március 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2020. március 5.

A legtartósabb rúzs amivel valaha találkoztam. Igazi kis csoda. Nagyon jó a pigmentáltsága, csak kevés is elég belőle. Igaz én jobban szeretem a balzsam nélkül, mert attól túl csillogó lesz, viszont anélkül tényleg eléggé szárítja az ajkakat, de nem vészes, ezért próbálok csak vékony rétegben kenni a balzsamból. Néha annyira durva a hatása, ha az esti bulira felviszem, van hogy még másnap is marad belőle némi szín. Imádom. Alig várom, hogy beruházzak egy másik árnyalatból is. Igaz magas az ára, de tényleg minőségi termék és azt nyújtja, amit ígér, szupertartós.

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal
2020. március 5.

Csodát tett a hajammal. Szerintem soha nem volt, semmitől ilyen puha és selymes tapintatú. Maga az olaj nagyon folyékony, így könnyen felvihető és könnyen kezelhető, könnyebben mint a sűrűbb és ragacsosabb 100%-os ricinusolajhoz képest. A levendulás illat zseniális és még az finom illat a hajmosás után is megmarad egy kicsit. Ami még kifejezetten tetszett, hogy amíg fent volt a pakolás, nem nehezítette el a hajamat, nem húzta, míg a tömény ricinussal nehezebben lehet bírni. Valóban kár, hogy ilyen kis kiszerelésben van, így próbálok vele csínján bánni, de egyenlőre úgy tűnik, hogy szerencsére nem fog olyan gyorsan fogyni, mint ahogy én azt elsőre gondoltam.

Biovanne Szépségvitamin Plus

Biovanne Szépségvitamin Plus
2020. március 4.

Szinte minden évben használom. Azt elismerem, hogy nem a legvarázslatosabb a hatása. Nekem a Hair Clinic jobban bejött haj és körömnövesztés gyorsítására, viszont a Biovanne-t pedig azért szeretem, mert vitaminokat is tartalmaz, amit bevallok őszintén kicsit immunerősítőként is használom. Ha ezt szedem az őszi hónapokban, nem betegszem meg. Emiatt is elégedett vagyok vele és szerintem segít a körmöm és a hajam gyors növekedésében. Ahogy én észrevettem erősebbnek nem lett erősebb tőle sem a hajam sem a körmöm, és nem is lett több hajszálam.