tulnagyszemu

Regisztráció dátuma: 2021. március 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. március 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Skinoren Krém

Skinoren Krém
2021. április 16.

Nekem is bőrgyógyász írta fel, rettenetesen nézett ki a bőröm. Szerencsere mindig rendbe tudja tenni. A niáról szoktak hasonlókat írni, de nekem az sajnos nem használ.
Nem folyamatosan használom, de amikor látom, hogy kezdenek megint gyülekezni, pàr napig kenem estènként és elmulasztja őket.
Nekem is csíp kb minden használat alkalmával, de a vèlemények és egyéb tapasztalatok alapján ez normális szerintem :-)

Maskaolin Natural Pure Clay

Maskaolin Natural Pure Clay
2021. március 25.

Minden egyes használat után brutál puha lesz az arcbőröm, a mitesszerek ellen szerintem ennél nincsen jobb cucc.

La Roche-Posay Effaclar Mat

La Roche-Posay Effaclar Mat
2021. március 21.

Több LRP terméket használok, számomra ez most csalódás. Első használat után észleltem, hogy lehámlik a krém az arcomról, pedig nagyon keveset kenek. Ekkor még azt hittem, hogy a fényvédőmmel nem szeretik egymást, ezért teszteltem fényvédő nélkül is: ugyanúgy lehámlott.
Egyébként LRP effaclar tisztítót és tonicot használok, azokkal elégedett vagyok, épp ezért vettem meg nappali hidratálónak a krémet is. Sajnos ez nem használható így - sminkelni pláne nem lehet rá. 2 csillag, mert tényleg mattít,