tulokvio

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Makeup Blending Sponge

Catrice Makeup Blending Sponge
2016. szeptember 29.

Ez az első ilyen smink szivacsom, úgyhogy nincs összehasonlításom sem a Beauty Blender-hez, sem a RT Miracle Complexion Sponge-hoz.
Szépen és gyorsan fel lehet vele vinni az alapozót, természetes lesz a végeredmény. A formája miatt könnyű vele dolgozni a szem alatt és az orr mellett is. A szivacs egész puha, rugalmas.
Nem nő meg ha vizes lesz, de ez igazából nem zavaró.
Ami hátrány, hogy hiába mosom ki rögtön használat után nem tisztul meg teljesen.
Nem régóta használom csak, így nem tudom, hogy mennyire lesz strapa bíró.
Egyenlőre mehet rá az 5* :)
(egyébként azt nem tudom, hogy lehet-e már itthon kapni, én Ausztriában vettem)

Update:
Sajnos rá kellett jönnöm, hogy az újdonság varázsa vakított el. azóta volt szerencsém a real techniques szivacsához, és hát ég és föld. Ez a szivacs nagyon kemény hozzá képest és sok terméket nyel el, összességében csalódás.

Garnier Néó Deodorant

Garnier Néó Deodorant
2015. május 1.

DM-boxban volt, magamtól nem hiszem, hogy megettem volna, és nem is vesztettem volna vele semmit. Az illata nem igazán nyűgözött le. A csomagolása nagyon nem praktikus, amikor kifogyóban van alig lehet belőle kipréselni valamit. A ruhán is hajlamos foltot hagyni, és annak ellenére, hogy az izzadással nincs különösebb problémám úgy érzem, hogy ez konkrétan semmit sem segít. Sajnálom, hogy így lehúzom, de nekem tényleg nagyon nem jött be. :(

Ebelin Entwirrkünstler Hajkefe

Ebelin Entwirrkünstler Hajkefe
2015. május 1.

Gondolkodtam, hogy ezt vagy a TT-t vegyem-e meg, aztán a DM-ben egy hirtelen felindulásból elkövetett vásárlás keretében a kosaramban landolt. De egyáltalán nem bántam meg, hogy emellett döntöttem (habár a TT-t nem próbáltam, de mivel a célnak ez is tökéletesen megfelel, már nem is akarom). Tényleg sokkal kellemesebb vele fésülködni mint egy hagyományos hajkefével, nem tépi, nem húzza annyira a hajat. A formája is jó, kényelmesen kézre áll és nem csúszik ki az ember kezéből. Én abszolút elégedett vagyok vele.