tundemaria

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

OPI Körömlakk

OPI Körömlakk
2015. december 28.

Malaga Vine árnyalatot használom, nagyon gyönyörű szín. Két rétegben fed, és akkor szép fényes és tartós valamennyire, ha az OPI Start to finish termékkel használom együtt. Kb. 3 nap, amit kibír hibátlanul intenzív igénybevétel mellett. A száradási ideje viszonylag gyors, ha sikerül vékonyan felvinni a rétegeket. Mivel 15 ml van az üvegben - ez több, mint az átlag körömlakkok mennyisége - az egységára nem sokkal több és érdemes akciósan venni.

UPDATE
Kipróbáltam a My private jet árnyalatot is, kellemes meglepetés volt. Gyorsabban szárad és jobban fed, mint a bordó lakk. Nagyjából ugyanannyi ideig tart és végig fényes marad, de ezt is alapozó és fedőlakkal együtt használom. A fémpénzzel ez a szín sincs jó barátságban, könnyen lepattan a széle. Marad a négy csillag.

Estée Lauder Pure Color Körömlakk

Estée Lauder Pure Color Körömlakk
2015. december 14.

Nagyon szépek a színei. Annak ellenére, hogy az élénkebb színeket kedvelem, a 01Sheer Nude árnyalat a kedvencebb ebből a sorozatból. Régóta kerestem egy ilyen szép színt. Egy rétegben könnyű és áttetsző. Igazán jól 3 vékony rétegben mutatja meg a színét. 3-5 napot bír fedőlak nélkül, végig fényes marad.

Clinique Superbalm Hidratáló Szájfény

Clinique Superbalm Hidratáló Szájfény
2015. december 3.

Egy szetben volt benne, mintegy ajándékként. Kíváncsiságból kezdtem el használni és kellemesen csalódtam. A 02Raspberry szín van meg nekem, aminek minimális, de tényleg minimális a színe. Őszre, télre, hideg időben kellemes viselet, nem ragacsos, kellemesen hidratál. Csak hidratálónak drága, így az ára miatt nem hiszem, hogy állandó vevője leszek.