tunderlany

Regisztráció dátuma: 2012. január 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Olivia Krémdezodor Geránium és Levendulaolajjal

Olivia Krémdezodor Geránium és Levendulaolajjal
2021. október 13.

Nem gondoltam volna, hogy valaha olyan dezodort sikerül vennem, amitől büdösebb leszek, mint nélküle. Soha nem fordult még elő, hogy bármilyen kozmetikum szagát ennyire elviselhetetlennek éreztem volna, konkrétan le kellett zuhanyoznom és levakarnom magamról ezt a rettentetet, utána pedig minden ruhámat kimosni, ami érintkezett vele. Mellé pedig mintha az izzadtságot is konzerválná a bőrön, 15 perc kádban ázás után is még izzadtságszagú voltam. Ez valami rettenet, őszintén nem értem, hogy hogyan tudják pl. a dm-ben is árulni, ami nekem garancia volt arra, hogy minőségi terméket vásárolok.
Soha, soha többet Olivia terméket.

Hada Labo Rohto Gokujyn Hyaluronic Acid Lotion

Hada Labo Rohto Gokujyn Hyaluronic Acid Lotion
2015. október 5.

Két hete használom minden nap arctisztítás után, esszencia előtt. Nagyon jól előkészíti a bőrt a következő lépésekre, nem hidratál túl, hamar felszívódik, bár igaz, hogy csak egy-két csepp kell belőle. Nincs illata, áttetsző, "vizes" folyadék, megszünteti a bőr "húzódását" és nyugtatja azt. Szívesen használom, és biztos, hogy még legalább fél-egy évig ki fog tartani, ha ilyen tempóban fogy, de nem bánom, mert jó kis termék.

Thefaceshop Mild Papaya Peeling

Thefaceshop Mild Papaya Peeling
2015. október 5.

Lassan fél éve használom heti egy-két alkalommal és nagyon megszerettem. Nagyon jó illata van, nem szárít egyáltalán és iszonyatosan puha és sima marad utána a bőr. Egy-két nyomás elég belőle az egész arcra, még legalább egy évig elég lesz így. Csak ajánlani tudom!

3 ÖSSZETEVŐ