Best of Beauty 2019

tunderlany

Regisztráció dátuma: 2012. január 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Hada Labo Rohto Gokujyn Hyaluronic Acid Lotion

Hada Labo Rohto Gokujyn Hyaluronic Acid Lotion
2015. október 5.

Két hete használom minden nap arctisztítás után, esszencia előtt. Nagyon jól előkészíti a bőrt a következő lépésekre, nem hidratál túl, hamar felszívódik, bár igaz, hogy csak egy-két csepp kell belőle. Nincs illata, áttetsző, "vizes" folyadék, megszünteti a bőr "húzódását" és nyugtatja azt. Szívesen használom, és biztos, hogy még legalább fél-egy évig ki fog tartani, ha ilyen tempóban fogy, de nem bánom, mert jó kis termék.

Thefaceshop Mild Papaya Peeling

Thefaceshop Mild Papaya Peeling
2015. október 5.

Lassan fél éve használom heti egy-két alkalommal és nagyon megszerettem. Nagyon jó illata van, nem szárít egyáltalán és iszonyatosan puha és sima marad utána a bőr. Egy-két nyomás elég belőle az egész arcra, még legalább egy évig elég lesz így. Csak ajánlani tudom!

Balea Arctisztító Hab Kasmír Kivonattal

Balea Arctisztító Hab Kasmír Kivonattal
2015. február 14.

Sajnos szárít. Egy hidratáló, gyengéd arclemosónak vettem, de úgy látszik télre még ez is sok. Megpróbálom majd kisebb mennyiségben, de sajnos ki kell vennem a mindennapi használatból.

Update: Dekoltázsra és nyakra szuper, ott valószínűleg zsírosabb a bőröm. Fürdés közben szoktam felvinni, puha lesz utána a bőröm és a pirosság is elmúlik.

3 ÖSSZETEVŐ