Tündérvirág

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2022. december 29.

Végtelenül elegáns, határozott, nőies illat. Nem vad, nem hivalkodó. Tinilányokon nem tudnám elképzelni, kizárólag 25 felett.

Update: férjemtől megkaptam most karácsonyra. Ő nem szereti azokat az illatokat, amiket használok. Jelenleg kedvenc parfümöm lett. Közeledve 40 felé, úgy érzem, ez az ami igazán illik hozzám :)

Yodeyma Iris EDP

Yodeyma Iris EDP
2022. december 29.

Évekig használtam az eredeti Alient, több üveggel fújtam magamra. Imádtam a különleges illatát, és azt is, h brutál tartós. Kisfia születése után egy jó darabig nem vettem parfümöt. Nemrég ismét a kezembe akadt, nosztalgiaként a parfümériában magamra fújtam. Furcsa volt, hogy hamarabb elillant az illata, mint évekkel ezelőtt. Aztán a borsosabb ára is szembecsapott. Itt olvastam, hogy az Iris tökéletes alternatíva. Megvettem, és ledöbbentem, hogy tényleg ugyanaz. Sokkal tartósabb ez, mint a mostani Alien! Legközelebb más parfümöt is kipróbálok a Yodeymától.

Oral-B Professional Gum & Enamel Repair Gentle Whitening

Oral-B Professional Gum & Enamel Repair Gentle Whitening
2020. július 11.

Tökéletesen tisztít, sokkal frissebb a lehelet utána, mint más fogkrémek után. Ezek után csak ezt veszem nappalra (éjszaka mást hazsnálok).