turbolya

Regisztráció dátuma: 2012. március 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 28 vétel
Megnézem

Alverde Perfekter Teint Gel-To-Milk Reinigungsgel

Alverde Perfekter Teint Gel-To-Milk Reinigungsgel
2017. november 30.

Ez funkcionálisan tulajdonképpen egy vicc. Mondjuk úgy jóindulatúan, hogy az anyag felszínét megoldja kicsit (de csak ha teljesen szárazon viszem föl és kenem el, majd utána jön a vízzel oldás), és utána, egy valódi lemosóval majd le lehet szedni a sminket. De ahhoz nem kellene ez az előkezelés, egy normális lemosó önmagában is elég. Azt leszámítva, hogy teljesen haszontalan, a többi tulajdonsága nagyon kellemes: olyan a színe-állaga-érzete, mint a méznek, és elképesztően jó az illata. De persze az lenne a dolga, hogy tisztítson, azt meg nem teszi szegény.

Clinique Even Better Dark Spot Defense SPF45

Clinique Even Better Dark Spot Defense SPF45
2017. október 27.

Szégyellem, hogy annyit jártam utána, szinte gondterhelten, hogy meg tudjam szerezni, mennyi értelmes dolgot lehetett volna venni az árából... Ennyire használhatatlan krémem még nem volt, verem a fejem a falba, de hát persze utólag mindegy. Ilyen zsírosan és ennyire tartósan fénylő arcbőrt még soha semmivel nem sikerült "elérnem", éjszakára használt nagyon testes krémekkel-olajokkal sem. Emberek közé egyértelműen nem lehet benne menni, sminkkel sem lehetne kompenzálni, egyszerűen el sem hittem, mit csinál, amikor végre (boldogan) megszereztem és megláttam az eredményt.

Vichy Capital Soleil Bársonyos Napvédő Krém SPF50+

Vichy Capital Soleil Bársonyos Napvédő Krém SPF50+
2016. július 23.

Tavaly nagyon szerettem, az idén is vettem egyet, és nem értem a tavalyi önmagamat. Elviselhetetlenül zsíros hatást kelt, nincs az az olaj vagy zsíros arckrém, ami ennyire ocsmányul mutatna. Egyszerűen gusztustalan, kizárólag emberek-közé-nem-menős vagy amikor-a-forróság-miatt-minden-mindegy használatra való. És kínozza a szemem, mint minden más fényvédő, csorog a könnyem tőle. A naptól viszont véd, az kétségtelen, és nem képez fehér réteget a bőrön.

7 ÖSSZETEVŐ

Poterium Officinale (Burnet) Root Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen