Tuti

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2018. június 20.

Rengeteg festéket visz fel, ha lehúzom előtte róla a felesleget akkor is. A helyén sem tartja a szálakat és kenődik is, a szemüvegemet is mindig megfogta. Nem ér semmit, pedig nekem dús szemöldököm van, csak kis színre és leginkább rögzítésre lenne szükségem, de ez nem nyújtja, amit várok. A színválaszték is gyér.

Givenchy Noir Coture 4 In One Szempillaspirál

Givenchy Noir Coture 4 In One Szempillaspirál
2018. június 20.

Eddig az egyik legjobb spirál, amit próbáltam, a legjobb benne hogy alig potyog le valami belőle napközben, ami lepotyog az is olyan minimális és ritkán van, hogy ez megbocsájtható. Szempilla göndörítővel szoktam göndöríteni spirálozás előtt a szempilláimat, hosszú, de lefelé ívelőek alapból, és általában egyik szempillaspirál sem tartja meg ezt a göndörséget, amit a göndörítővel elérek, de ez még egész jól tartja. Szépen hosszít,dúsít is valamennyire, de szépen szétválasztja a pillákat.

Essence Duo Hegyező

Essence Duo Hegyező
2018. június 20.

nagyon nem szeretem, nekem narancssárgában van, de mikor kihegyezem a ceruzákat a végük sosem lesz szép hegyes, hanem, le sem tudom írni mi lesz a végükkel... túl nagy hely van a végén a pengénél szerintem és ezáltal valami suta csavart vastag valami lesz a hegye a ceruzának. Ez a hegyező nem ér semmit.