tuzachat

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2015. november 4.

Körülbelül fél évig használtam a 6.60-as (asszem) ribancvörös árnyalatot. Az elején nagyon bejött, szép színe volt egész jól bírta a hajam. 1 hónapja muszáj volt másikat keresnem, mert rettenetesen szétroncsolta a hajam és meg is haragudtam rá, mert elmentem uszodába, és konkrétan vörös csíkot húztam magam után, úgy folyt a 3. hajmosás után is a szín. Körülbelül 3 hétig maradt úgy általában szép a hajam színe, az utolsó pár hónapban (ötletem sincs miért) ez 1,5 hétre csökkent. Minőségéhez képest nagyon drága.

Manhattan Zselés Szemhéjtus

Manhattan Zselés Szemhéjtus
2015. május 23.

Nagyon szeretem jó erős színe van, tartós. Mivel jó ideje használom és elég feledékeny típus vagyok, többször nyitva felejtettem és kiszáradt. Próbálkoztam menteni vízzel, nem igazán ment, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve belecseppentettem egy 100%-os tiszta levendula illóolajat es újra használható lett. Szerintem mindenféle illóolaj jó bele ami nem szárít nagyon. A levendula annyiból extra jó, hogy nagyon finom lesz az illata is tőle.

The Body Shop Big & Curvy Szempillaspirál

The Body Shop Big & Curvy Szempillaspirál
2015. február 11.

A vízállót vettem meg belőle, nagy hiba volt. Borzalmas, csomósodik és nem jön le semmivel. Napokkal később, a szempilláimmal együtt maximum.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ

Sodium Picramate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!