Tvylvis

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 31 eladás
Megnézem

Terra Naturi Aloe Vera Szemfesték Lemosó

Terra Naturi  Aloe Vera Szemfesték Lemosó
2020. május 27.

Szerintem kifejezetten jó a szemsmink lemosására. 2-2 borsónyi 1-1 vattapamacsra, és 90%-ban le is jött a (nem vízálló) szemsmink. Utána egy kis micellás vízzel áttörlöm a szemem, kész is vagyok. Amit nagyon szerettem benne, hogy nem csípi egyáltalán a szemet, és homályos sem lesz használata után a látás. Kiadós, olcsó.

Jean D'Arcel Hatékony Anti-Age Szérum

Jean D'Arcel Hatékony Anti-Age Szérum
2020. május 27.

Egy 7,5 ml-es mintát kaptam, két hétre elég volt. Ez kevés idő arra, hogy hosszútávon lássam a hatását, ettől függetlenül nem győzött meg. Nem kedveltem az állagát, fura, ragacsos réteget hagyott maga után, és azt sem éreztem, hogy a bőröm hidratáltabb lett volna a használatától. Nálam csak kettest érdemel.

Saling Juhtej Szappan Levendulával

Saling Juhtej Szappan Levendulával
2020. május 25.

Nagyjából ugyanazt tudom csak írni, mint a narancsos-gyömbéres társához. Nagyon kíméletes, finom natúrszappan. Dús, krémes habja van, az illata pedig igazi, természetes levendula. Viszonylag gyorsan fogy, és sajnos miután kb a felét elhasználtuk, nyúlóssá, nagyon puhává válik. Mondjuk én a vírustól függetlenül is sokat mosok kezet kisgyermekem mellett, de az még rátett egy lapáttal, így a szappannak nem maradt ideje megszáradni. Összességében szerettem is meg nem is.

49 ÖSSZETEVŐ