Tvylvis

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 31 eladás
Megnézem

Bioturm Shampoo Repair

Bioturm Shampoo Repair
2020. január 17.

Érdekes a viszonyom ezekkel a samponokkal. Ez a sokadik, amit kipróbálok. Ami pozitív, hogy natúr samponhoz képest remekül habzik, emellett jól tisztít. Selymes utána a haj, könnyen ki lehet fésülni balzsam nélkül is, szép fényes. Egyértelműen dúsabbá, erősebbé teszi a hajat, vélhetően a glycerinnek köszönhetően. Viszont emiatt picit nehezíti a hajat, és sajnos a többi natúr samponomhoz képest ezzel gyakrabban kell hajat mosni. Szóval mindig eldöntöm, hogy nem veszek újból ettől a márkától sampont, aztán mégis.Ez a darab mondjuk egy előfizetéses dobozban volt, nem magamtól emeltem le a polcról. A csomagolás egyébként továbbra is nagyon egyedi és szép, talán az egyik legeredetibb csomagolás, amit ismerek.

Benecos Natural Lipstick Ajakrúzs

Benecos Natural Lipstick Ajakrúzs
2020. január 15.

Kellemes natúr ajakrúzs. Klasszikus krémes állagú formula, az ezzel járó tartóssággal. Nem szárítja az ajkakat, könnyű újrakenni. Nagy színválasztéka közül mindenki talál neki tetsszőt. Nem csodaszer, de kiváló ár-érték aránya van.

Jean D'Arcel Micellás Víz

Jean D'Arcel Micellás Víz
2020. január 15.

Őszintén szólva egyáltalán nem ismertem a márkát, egy előfizetéses dobozban volt egy egész szett nagyobb kiszerelésű minta. Eddig ezt a micellás vizet próbáltam, de nagyon nem győzött meg. Ahol nálam helyből elbukott, hogy rettentően csípi a szemem, pedig egyáltalán nem érzékeny. Emellett olyan érzésem volt, hogy a nem túl erős sminket az arcomról sem szedi le igazán hatékonyan. Elhasználtam a 30 ml-es mintát, de még véletlenül sem venném újra, ráadásul az ára is igen meglepett. Egyébként a hatékonyság rovására nem mehet az sem, hogy natúrkozmetikum, hiszen kiváló micellás vizeket ismerek erről a területről. Azért kap 2 pontot, mert a mintát elhasználtam.

45 ÖSSZETEVŐ