Tvylvis

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 31 eladás
Megnézem

Laboratoire De Biarritz Face Sunscreen SPF30

Laboratoire De Biarritz Face Sunscreen SPF30
2019. május 12.

Fura, hogy még nem véleményeztem, pedig már a harmadik flakon lesz lassan üres. Egyértelműen ez lett a kedvenc fizikai fényvédős, natúrkozmetikum alapozóm. A kiszerelés nagy kedvenc, pont négy pumpálásnyi kell az arcomra, ezzel szerintem az ajánlott mennyiséget le is fedem. Közepesen sűrű, fehér színű krém, viszonylag könnyen eloszlatható a bőrön. Elsőre hagy egy vékony fehér réteget, de pár kenegető mozdulat után ez eltűnik. Elég gyorsan és jól beszívódik, bár hagy egy nagyon picit ragacsos érzetet és fénylő bőrt maga után. De ne gondoljatok valami nagyon zsíros dologra, inkább fénylik kicsit az arc tőle. Engem ez általába nem zavar a száraz bőrömmel, de ha épp úgy tartja kedvem, akkor teszek rá egy pici púdert. Sminkelni kiválóan lehet rá. Az újrakenéssel sincs gond, de anélkül is tényleg jó védelmet ad, szavam nem lehet rá. A bőröm világos, a pofim és a nózim nagyon könnyen leég, ha nem vigyázok. Egyetlen hátránya van a terméknek, bár ez minden fizikai fényvédőnél jelentkezik sajnos, hogy hosszú távon szárítja a bőröm, hidratáló kötelező alá még nyáron is. Így nincs vele gond, csak a nagy melegben valahogy nem kívánom a több réteg kencét a bőrömre. Mindettől függetlenül egyértelműen ötöst kap tőlem.

Dresdner Essenz Rückenpower Fürdősó

Dresdner Essenz Rückenpower Fürdősó
2019. május 2.

Szeretem a márka gyógynövényes fürdősóit, eddig még soha sem csalódtam bennük. Intenzív árnikás illat, ami igen erőteljesen megmarad a fürdővízben is. Hogy komolyabb hátfájás esetén mennyire segít, nem tudom, de egy fizikailag megeröltető nap után kifejezetten jól esik elmerülni benne, jól ellazítja az izmokat. Megérdemli az ötöst, szinte mindig van otthon belőle.

Essie Treat Love & Color

Essie Treat Love & Color
2019. május 2.

Alapvetően a koncepció, hogy körömerősítő és színes körömlakk egyben van, tetszik. Ugyanakkor nem igazán látom, hogy mi a körömerősítő adalék, hiszen a fő összetevők szinte az összes többi körömlakk márkánál (ami már minimum 3-free, 5-free) ugyanazok. Egy kellemes, gyöngyházas pasztellrózsaszín árnyalatom volt belőle (sheers to you), szép ápolt kinézetet ad a körmöknek. Három-négy héten keresztül csak ezt használtam, különösebb erősödést, változást a körmeimen nem tapasztaltam, pedig mostanában lemezesen válnak szét. Körömlakként egyébként jól teljesít, tartós, jól terül, könnyű vele dolgozni. Anyósomnak nagyon tetszett a szín, így nagyobb szívfájdalom nélkül odaadtam neki.

43 ÖSSZETEVŐ