twentylessone

Regisztráció dátuma: 2011. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2011. december 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Lush Frangipani

Lush Frangipani
2022. február 17.

Először azt hittem, hogy van némi köze a frangipáni virághoz, de kiderült, hogy egy személyhez kötődik, akit így hívtak.
Egy visszafogottan öltöző, nemes anyagokból varrt ruhákat hordó középkorú nő jut az eszembe erről az illatról, apró gyémánt fülbevalóval és feltűzött hajjal. Kicsit régies, erős, másnapig tartó, zuhanyon átívelő illat. Valóban mandulás a vége:-D de erre jó pár órát várni kell. Türelmesek előnyben.

Aromax Szőlőmagolaj

Aromax Szőlőmagolaj
2022. február 6.

Érzékeny, rozáceás bőröm van, ami télen a hidegtől ég, nyáron a napon ég, enyhe fűszeres ételtől ég, egy korty pezsgőtől ég. Kipróbáltam és csoda tényleg! Semmi pattanás, reggelre beszívja a bőröm (az éjszakai krémekkel ellentétben, amiket reggel "lemosok" az arcomról). Elhasználtam egy egész üveggel ami több, mint 1 hónapig tartott a tél közepén.

Franck Boclet Cocaïne

Franck Boclet Cocaïne
2021. január 2.

Mintaszagolgatásnak vásárlás a vége..pedig én sem vagyok tubarózsa fan, de ahogy itt érezhető az teljesen vállalható - számomra. Az első pillanatban a Lush Tank Battle-ra emlékeztet, nagyon gyorsan elfordul egy édes-kesernyés irányba és a végén monoi illatot áraszt és ezzel végképp megvesz. Rajtam nagyon erős és úgy tűnik egy cunami sem tudja elfújni.

1 MÁRKA