typical

Regisztráció dátuma: 2016. november 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 17.
Bőrprobléma: -

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2021. március 23.

Nagyon szeretem ezt a púdert, bár elsőre sikerült egy túl világos árnyalatot választanom, ami miatt egy ideig próbálkoztam más púderekkel, de végül visszatértem ehhez (már jó színben), Szeretem, hogy tükrös, masszív csomagolása van, így nem izgulok, ha bedobom a táskámba. Nem igazán használok alapozót, csak púderezni szoktam az enyhe egységesítésért, ezt megfelelően teljesíti.
Negatívum, hogy össze-vissza van a számozása és sose tudom, melyik kell, illetve belefutottam már, hogy több dm-ben se volt készleten a megfelelő árnyalat, de amúgy a termékkel nem lenne gond.

Manu szappan Fűszeres Füge Szappan

Manu szappan Fűszeres Füge Szappan
2021. március 23.

Ez volt az első, amit használtam a Manutól, de valójában az összes többi szappanukra is igaz, amiket eddig próbáltam: csodálatos illat, szép design, de ami a legfontosabb: végre egy kézműves szappan, ami nem szárítja ki a bőrömet!
Amióta környezetvédelmi okokból szappanra váltottam, minden fürdés után testápolóznom kellett, mert a zuhany alól kiszállva extrán húzódott a bőröm. Ezekkel a szappanokkal végre nem :)
+magyar, vegán, pálmaolajmentes, hulladékmentes

Uriage Bariésun Kid Gyermek Tej SPF50 + UVA Ultra

Uriage Bariésun Kid Gyermek Tej SPF50 + UVA Ultra
2021. március 23.

A kiszerelés, az inci és a jó vélemények miatt vettem meg, és jó döntésnek bizonyult. Több kipróbált fényvédő csípte a szememet, ezzel nincs ilyen problémám. Könnyű állaga van, egy ideig fényes tőle az arcom, de nem vállalhatatlanul és nem marad ragacsos. Picit folyós az állaga, és mivel kármin színezék van benne, enyhén narancsos a színe, úgyhogy világos ruhában érdemes odafigyelni a használatára, szerencsére még nem történt baleset (de eddig ez az egyetlen negatívum, amiért még bizonytalan vagyok az újravásárlásban).