typical

Regisztráció dátuma: 2016. november 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 17.
Bőrprobléma: -

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2023. január 26.

Tetszik kifejezetten, nem pereg le nap végére sem, pedig az alsó pillákon is használom, és ezen sok drogériás spirál elhasal. Nem nagyon extra, de én amúgy is a természetesebb hatású pillákat szeretem. A leírással összhangban tényleg nem irritálja az érzékeny szemem, és a kontaktlencsével is kompatibilis, bár nem is szoktam a szemembe kenni.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer
2023. január 19.

Azt hittem, ez egy holy grail product, de nekem csalódás volt. Nekem nehéz eldolgozni, nem elég krémes, extra hidratálás kell alá, hogy ne tűnjön teljesen. száraznak a szemkörnyékem, és bár a leírás alapján elfednie (de legalábbis nem kiemelnie) kellene a szem alatti ráncokat, vonalakat, nálam nagyon kiemeli, és a bőr textúráját is, pedig nem gondolom, hogy annyira vészes lenne a helyzet.. felgyűlik a kis ráncokban, ráadásul olyan érzésem van, hogy mélyülnek a ráncok emiatt, amióta használom. Csak azért kap plusz egy csillagot, mert a fedése amúgy jó a sötét karikákra, és nem oxidálódik.

CeraVe Habzó Tisztító Krém

CeraVe Habzó Tisztító Krém
2022. november 26.

Kedvenc arclemosóm lett. Előtte a Hydratingot is próbáltam, de azt (ha lehet ilyet mondani) túl kíméletesnek tartottam. Ezen valóban érzem, hogy tisztít, általában olajos lemosó után használom, de ha az néha kimarad, úgy érzem, magában is elég jól megbírkózik egy könnyebb sminkkel, anélkül, hogy kifejezetten szárítaná az arcbőrömet.