Tytto

Regisztráció dátuma: 2012. június 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Gyógyszertári Hidrogén-Peroxid

Gyógyszertári Hidrogén-Peroxid
2020. február 20.

UPDATE:
Mindig nagyon hámlik az arcom, amin a bőrradírok nem segítenek, a krémek meg csak elfedik, de attól még ott marad a felesleges hámlás... Gondoltam, kipróbálom tonikként és a végeredménytől kikerekedett a szemem. Nem győztem cserélgetni a vattakorongokat, meg söprögetni az arcomat, mert úgy pergett le róla az elhalt bőr. Viszont a végén nem száradt ki, puha maradt a bőröm, amire már kellemesebb volt felvinni egy leheletnyi arckrémet. Gondoltam kipróbálom a kiszáradt ajkamra is, felvittem fültisztítóval, pezsegni kezdett picit, majd némi várakozás után letöröltem és úgyszintén pihe puha lett ez a felület is.

A fültágítótól gyakran "indokolatlanul" begyullad a fülem. Próbáltam rá sebfertőtlenítőt, bepanthent, neogranormont, a végén már kézfertőtlenítő zselét is, meg mandula olajat, de mindig akkor gyógyult meg, amikor úgy gondolta, ami akár egy hétbe is bele telik. A gyógyszertárban ajánlották, és nagyon hatásos egy két nap alatt garantáltam meggyógyítja, megelőzésre is jó, mióta meg van egyszer gyulladt be a fülem, mert eltűnt a lakásban egy időre.... :D

Catrice Liquid Liner Waterproof

Catrice Liquid Liner Waterproof
2017. október 10.

Én nem is tudok rosszat mondani róla, kb 3-4 alkalommal vettem eddig, mindig mély fekete volt a színe, sosem kenődik, fürdés közben is alig tudom lemosni, csak lemosóval jön le. Néha kibolyhosodik a tus vége, de azt le lehet csippenteni körömmel és újra vékonyan lehet húzni vele. A hétvégén súlyos buli után elaludtam, mikor hívtak munkahelyemről, már egy órája dolgoznom kellett volna, így bele sem néztem hajnalban a tükörbe, fogmosás és szaladtam el zavartan, és megdicsértek, hogy milyen jól nézek ki, szép a sminkem :D

Catrice Ultimate Matt Lipstick

Catrice Ultimate Matt Lipstick
2017. október 10.

Nagyon homogén, nem is lehet érezni, ha viselem, egyszer még meg is sértődtem páromra, hogy miért nem kaptam tőle puszit a számra, mire közölte velem, hogy életem, sötét lilák az ajkaid. Félve mutattam neki, mert előitéletes a rúzsokkal, és azt mondta "ez tényleg tök szép". Apropó, a 050es árnyalat van meg, egyáltalán nem ilyesmi volt a tervem, de megláttam és beleszerettem. Munka végén pedig munkatársam megkérdezte, hogy kozmetikai tetoválásom van-e, mert olyan szép volt egész nap. :) Százezer csillagot kap tőlem.

2 ÖSSZETEVŐ

Silver Nitrate EWG Kockázat: EWG Adat: közepes