tyutyu

Regisztráció dátuma: 2017. február 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. február 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2019. február 21.

Szuper, száraz hajra szoktam felkenni jó nagy adagot, rajta hagyom kb. fél órát. Előtte Kallos Multivitamint használtam, szerintem ez jobb! A hajam alapól zsírosodik, de nem mondhatnám hogy ettől még jobban zsíros lesz, Szerintem minden hajtípusra jó. Szuper puncs és vanília fagyi keverék illata van :) nagyon "ízletes" :) Amúgy is a hatás a lényeg, de alapos hajmosás után nem érződik igazán az illata. Kellően puhává teszi a hajat, nem érdemes drágább hajpakolásra költeni :)

Avon Pur Blanca Blush

Avon Pur Blanca Blush
2019. február 11.

Nem tudom melyik összetevő miatt...amikor kifújom valóban Nivea, aztán átalakul férfi parfümmé rajtam :D kesernyés ,kissé édes és elegáns....Férfi parfüm..:D a nevére még nem jöttem rá, de ki fogom deríteni :D
Férfin el tudnám képzelni na de magamon :D elnézést a kedvelőitől. Az eredeti Pur Blanca a tökély!!

Avon Pur Blanca

Avon Pur Blanca
2019. február 11.

Isteni igazi finom krémes testápoló illat!!! Mégis friss...Ez lenne a kedvencem ha tartósabb lenne!! Orrba-szájba fújkálom magamra mikor van, mert ahogy kifújom egyszerűen zseniális érzetet ad!! Pont ilyen parfümöt kerestem, csak ahogy kifújom utána fél órára rá már alig érzem magamon. Ettől függetlenül 5 csillag!!!