tyutyu

Regisztráció dátuma: 2017. február 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. február 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2022. február 22.

Mindig olvasgattam erről a parfümről, és elkönyveltem magamban, egy tömény, édes, fejfájdító borzalomnak :D Nem hittem az orromnak, mikor megéreztem ezt a lágy finomságot. Édes, de nem túlzó, finom, meleg, de ha nagyon beszippantom, akkor szappanos...mi van? :D Számomra is hihetetlen, hogy ez lesz az újabb kedvenc parfümöm Prada Candy , és Candy Gloss után.
Biztos vagyok benne, hogy mindenki bőrén másképp jön elő az illat. Kávés, mandulás, valóban..de mégsem ez ugrik be az összképről. Nem tudom összetevőkre bontani, de nagyon elegáns, és finom. A legjobb szó, a Misztikus, amivel jellemezném ezt a parfümöt.
Nekem ez 4 évszakos lesz, mert töménynek gondoltam, valójában nem az! Viszont tartós, szerintem 8 órát simán kibír.
Eddig azt hittem, hogy nem szeretem a gourmand illatokat..de azt hiszem ezek működnek rajtam a legjobban. Na meg változik az ember ízlése is, akkor is hihetetlen :D fantasztikus illat!

Deja Vu Világ Henna Por

Deja Vu Világ Henna Por
2022. február 12.

Először a tőlük rendelt Cassiat kezdtem el használni, Khadi élénkvörös hennájával. Eleinte egy-két kanállal tettem hozzá, majd egyre többet. Csodálatos lett minden alkalommal, és valamennyire világosabb az eredmény.

Sokat olvasgatok a témában, hogy a henna szép vörös színét, hogyan tudom megtartani, hogyha nem is világosabbá tenni, de legalább ne sötétedjen tovább a hajam. A Dejavu világ honlapján rengeteg jó tanácsot olvastam már! Ez is fontos volt, mikor úgy döntöttem kipróbálom a hennájukat. Csodálatos!
A receptem: fele-fele arányban hennát összekeverem, cassiával. Kamillateát (kb. 2 filtert) felforralok, hagyom ázni, amíg visszahűl. Majd folyamatosan öntögetem a teát a porokhoz lassan, hogy ne legyen híg, citrom levéből minimális mennyiséget tettem, talán egy kis evőkanálnyit. Jó sokáig kevertem, nagyon szép zöld a henna poruk, és teljesen csomómentesre el tudtam keverni.
Este bekevertem, folpackot tettem rá, és kint hagytam a konyha asztalon. A hennapép állaga annyira tökéletes volt másnapra is, hogy éppen csak átkevertem és nem kellett hozzá több folyadék!
Reggel hajat mostam, jól megfésültem, és kicsit megszárítottam de még nedves maradt, (nekem így jobban bevált) felkentem, jól bemasszíroztam, én csak a tövére szoktam.

Két és negyed órát volt a fejemen befolpackozva, rajta egy vastag téli sapka.

Ajánlok egy tuti módszert a lemosáshoz, amit a goloka honlapján olvastam. Engedek a kádba vizet, és elnyúlok benne :D iszonyat sártenger lesz, ezért kezdetnek csak kevesebbet engedek, ezt a vizet aztán leeresztem, és jöhet egy újabb adag. Alaposan masszírozni kell a fejbőrt is, jól kimosni, így a brutál hennaszag sincsen :)
Szerintem ez a termék csúcsminőségű, és a színe..mhhhm kicsit pirosas, izzó vöröses, nem tudom elmondani. Játszik a fényben. Gyönyörű! Cassiájukat is ajánlom <3

Kinessences Detox Mélytisztító Méregtelenítő és Haj Fiatalító Sampon

Kinessences Detox Mélytisztító Méregtelenítő és Haj Fiatalító Sampon
2022. február 7.

Nem szeretném lehúzni, mert minőségi cuccnak tűnik, nagyon kevés kell belőle, és isteni az illata. De! Vékonyszálú, és sérültebb hajra szerintem ez nem jó! Iszonyatosan szárít. Nekem hennázva van a hajam, és azért vettem, hogy kicsit kiszedje a színt :) aztán újra hennázni fogom.
Igazából valamennyire bevált :D mert világosodott egy két árnyalatot. Balzsammal együtt használtam kb. egy hónapig. de annál tovább nem mertem, mert elkezdett hullani is. Más újdonságot nem használtam, így sajnos csak erre a termékre tudok gondolni, ami kiváltotta. Bár egybeesett az őszi hajhullással is...hmm nem tudom.
Visszatértem kedves Varga samponomhoz, balzsamjával együtt, és láss csodát, a hajam egy mosás után javult, megállt a hajhullás, és egészséges lett. Ez lehet, hogy festett hajra jó, és némileg a hennás hajat világosítja. 3 csillagot tudok adni.