tyutyu

Regisztráció dátuma: 2017. február 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. február 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Omerta Lilou EDP

Omerta Lilou EDP
2021. március 23.

Nem ismerem az eredeti Prada Candy-t, de leírás alapján ez nagyon jó dupe lehet. Kellemes bőr-közeli, édes, púderes, karamellás, de nem cukorkás illat! Olvastam fragrantican, hogy valaki Kenzo Flower-hez hasonlította a leszáradását. És tényleg :) Ezt a fajta "száraz", "poros" édességet ott éreztem eddig még csak parfümben. Nem vagyok oda a gourmand illatokért, de ez nagyon finom. Szerintem négy évszakos.

La Rive Love Dance EDP

La Rive Love Dance EDP
2021. február 23.

Nagyon tetszik, egzotikus, vidám, kellemes illat. Édes az igaz, de gyümölcsösen, és nem émelyítően. Nekem sok parfümtől fáj a fejem, de ettől nem, és ez nagyon tetszik benne! Nem erős illat, viszont szerintem elég tartós. Kb 2 órája fújtam a bőrömre, és még mindig jól érződik.
Összetevőkből nálam a papaya dominál, először kicsit görögdinnyés beütése volt, meg is ijedtem, de szerencsére ez hamar elillant, és maradt a papaya-mangó, végül leszáradáskor kicsit kókuszos. Még tesztelés alatt áll :D Ahogy telik az idő egyre zamatosabb :D

Semmi gagyi műillat, se kislányos, se cukorkás, számomra jókedvet, és energiát adó parfüm!
Megérdemli az 5 csillagot!

Napvirág Szilárd Sampon Hajhullás Ellen

Napvirág Szilárd Sampon Hajhullás Ellen
2021. január 9.

Szuper termék. Először próbálok ki szilárd sampont. Már jó ideje szilikonmentes, Varga samponnal mostam a hajam, szerettem is, de elkezdtem hennázni, így olyat kerestem, amiben SLS sincs. Azt kell mondjam, hogy tökéletes!!! Pár szál haj jön ki hajmosáskor (ami természetes) . Fényes, erős a hajam, és mintha jobban nőne, tartása van. Kétszer mosom át vele, ugyanúgy felhabzik, mint a folyékony samponok. Nem vettem észre, hogy hamarabb zsírosodna, 4 naponta kell mosnom ezzel is, igaz, hogy én a balzsamot előtte teszem fel, száraz hajra.
Illata is nagyon finom, narancsos.

Szerintem kitartónak kell lenni ezekkel a természetes cuccokkal, mert eleinte nekem is zsírosodott a hajam, mindentől, ami szilikon, vagy káros anyagmentes, kb. 1 év kellett hozzá, hogy teljesen rendbe jöjjön az "Új-régi" hajam. Most már viszont, nem tudnék visszatérni a korábbi "bolti" samponokhoz. Ezt biztosan megtartom!

Bátran ajánlom hennás hajra is, a színt nem szedi ki, de csodás, fényes tőle :)