tzrn7u67

Regisztráció dátuma: 2018. március 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. október 3.

Az én kombinált bőrömön egyáltalán nem segített, sőt rontott a helyzeten, nem is kicsit! Az SA testvérét is szerettem volna megvásárolni, hogy azzal felváltva használjam, de mivel abból készlethiány volt, ezt alkalmaztam reggel és este is, ami nagyon nagy hiba volt részemről. Borzasztóan zsírosította a bőröm, egész nap csillogott, és rettenetesen kipattogtam tőle. Szerencsére azóta már megtaláltam az én bőrömnek való lemosót, de ez nálam egy nagy 0. 😕

Elizavecca Milky Piggy Hyaluronic Acid 100% Serum

Elizavecca Milky Piggy Hyaluronic Acid 100% Serum
2020. október 2.

Nemrég kaptam kézhez, de már most odáig vagyok érte! 💖 Hihetetlenül hamar beissza a bőröm, egyáltalán nem hagy maga után ragacsos, kellemetlen érzetet. Tökéletesen lehet rá rétegezni más terméket is, így nagyon könnyen beilleszthető egy rutinba. Reggel és este is használom, a puha és hidratált érzés egész nap/éjszaka kitart. Egyedül az adagolása problematikus, jobban örülnék ha pumpás fejjel rendelkezne, így néha picit megszalad velem a ló, mikor a tenyerembe öntöm, de olyan nagy és gazdaságos a kiszerelése, hogy még így sem fog egyhamar elfogyni.

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2020. szeptember 30.

Megjegyzést sem merek írni, ahogy látom kb én leszek az egyetlen aki le fogja húzni ezt a terméket, de azért leírom. Konkrétan nem tudom vele kifésülni a hajam. A felületét kapargatja csak, a gubancokkal egyáltalán nem képes elbánni, igen sajnos az is van, pedig csak ezzel fésülködöm (fésülködnék) napi szinten, ráadásul rengeteg hajat kitép, minden használat után szedegetni kell a sörték közül a megannyi hajszálat. Nem tudom, hogy csúszhat nálam ennyire félre ez a termék, pedig semmi extra nincs a hajamban: félhosszú és az alján néhanapján megjelenik 1-2 hullám. Sajnos a hajamat muszáj egy sima, pár száz forintos bontófésűvel kezelni mielőtt ehhez a termékhez nyúlnék, ugyanis mint írtam, csak a felület kapargatásra alkalmas :s