uagi

Regisztráció dátuma: 2014. május 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Brow Hero 2in1 Brow Pomade & Camouflage Waterproof

Catrice Brow Hero 2in1 Brow Pomade & Camouflage Waterproof
2019. november 24.

UPDATE!

Sajnos nagyon hamar elkezdett beszáradni, ezért már nem olyan krémes és nem lehet vele annyira szépen dolgozni, mint amikor megvettem.

Szuper kis termék! A szemöldök pomádénak nagyon jó az állaga (krémes), ezért könnyen és szépen lehet vele dolgozni. Én a sötétbarna szemöldökömre a 20-as SO BELLA árnyalatot használom és tökéletes rá. A korrektor részét nem igazán használom, nekem túlságosan erős fedésű és elüt a bőrszínemtől (talán egy sárgásabb tónusú bőrön jól nézhet ki).

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó
2019. november 24.

Elég egy borsónyit használni belőle egy alkalommal és teszi a dolgát, szépen tisztít! Nekem nem szárít és csak egy minimálisan húzódik az arcbőröm utána.
Sokáig kitart.

Wilkinson Intuition Fab Női Borotva

Wilkinson Intuition Fab Női Borotva
2019. július 25.

Első használtatnál azt hittem, hogy megtaláltam a tökéletes borotvát. Semmit nem lehetett érezni, ahogy végig húztam a bőrömön, viszont mégis leszedte a szőrt. Lehetetlenség volt megvágni vele magam. Aztán jött a következő alkalom...miután már 1X vizes lett, azután az egész zselés szappanos cucc a pengékre folyt, elfedte a pengéket és használhatatlan lett. Miután pedig leszedtem a zselés réteget, már csak egy karcoló és alig borotváló valami maradt. Nem venném újra.