uagi

Regisztráció dátuma: 2014. május 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Wilkinson Intuition Fab Női Borotva

Wilkinson Intuition Fab Női Borotva
2019. július 25.

Első használtatnál azt hittem, hogy megtaláltam a tökéletes borotvát. Semmit nem lehetett érezni, ahogy végig húztam a bőrömön, viszont mégis leszedte a szőrt. Lehetetlenség volt megvágni vele magam. Aztán jött a következő alkalom...miután már 1X vizes lett, azután az egész zselés szappanos cucc a pengékre folyt, elfedte a pengéket és használhatatlan lett. Miután pedig leszedtem a zselés réteget, már csak egy karcoló és alig borotváló valami maradt. Nem venném újra.

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2019. július 25.

Nekem az arcomon lévő hatalmas gyulladt aknés pattanásokon sokat segített. Szépen lassan elkezdtek eltűnni a szemétládák, és a nyomuk is. A homlokomon szokott még előjönni 1-2 kisebb példány, ami nem vészes, viszont azokat annyira nem akarja eltüntetni. Szóval ez nálam csak a tényleg nagyon gyulladt "kinyomhatatlan" és mélyen csücsülő társaikon segített. Egyébként nagyon jó az állaga, könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos érzést maga után. Én szeretem, szerintem nem mondható drágának, ha 3 hónapig elég.

Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény

Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény
2019. július 25.

Aki szereti a mentolos és hűsítő szájfényeket, annak bátran ajánlom, mert tényleg bizsergeti az ajkakat, ezáltal optikailag is picivel dúsabbnak tűnik. Mivel ez egy szájfény, így ragacsos kissé, de nem vészes. Nyárra tök jó kis szájfény.