uaim

Regisztráció dátuma: 2011. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Isana Professional Traumhaft Lang Hajbalzsam

Isana Professional Traumhaft Lang Hajbalzsam
2020. október 26.

Sajnos én leszek az akinek nem jött be de nem vagyunk egyformák ahogy a hajunk sem. Nekem egyáltalán nem vált be. Amúgy illata nagyon fincsi de szalmaszáraz lesz tőle a hajam ami amúgy nem az. Próbáltam előpakolóként, balzsamként sehogy nem működött sajnos. Akartam szeretni de nem vált be.

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2020. október 2.

Nekem nagyon bevált. Először is nem érzek semmilyen alkohol szagot teljesen semleges az illata annak amit vettem. Reggel és este is használom kb két hónapja mindennap. Hajamra is kenem általában egy nappal hajmosás előtt. Minden szebb tőle. Bőröm, hajam. Hidratál és semmilyen pattanást vagy kiütést nem okoz nálam.

Balea Professional Oil Repair Intensiv Balzsam

Balea Professional Oil Repair Intensiv Balzsam
2020. szeptember 13.

Mindig keresem az igazit és Ő az akihez nyúlok amikor már megint egy ideje nem találom meg. Sok márkás és minden féle kimondottan jó hajápoló termék után a hajam már nagyon hullott. Egy nagyon egyszerű balzsam samponnal mosom a hajam és Ő a kiválasztott mindig ilyen esetben balzsamként még pluszban. A hajam nem hullik csak minimálisan, szép és egészséges. Nem zsírosít, nem nehezít és egy sima egyszerű kis balzsam de mindig életmentő számomra.