uaim

Regisztráció dátuma: 2011. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam
2019. március 13.

Több használat után derült ki számomra hogy igencsak jó termékkel van dolgom. Nem igazán veszem a garnier hajbalzsamokat, de vele próbát tettem és milyen jól tettem. Engem nem zavar az illata sőt még tetszik is. A hajam nagyon szép tőle és nem csak aznap amikor megmosom hanem öt nappal utána is fésülhető rendesen és szép. Szerintem igen jó ez a termék.

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Szulfátmentes Sampon

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Szulfátmentes Sampon
2019. március 12.

Direkt vártam a véleményemmel addig amíg egy háromnegyed üveggel elhasználtam kb. Vízzel hígítom tehát nem töményen használom. És nem minden héten Őt felváltva más samponokat is. Nekem szép tőle a hajam, jól habzik, simán elég egyszer megmosni a fejbőröm és hajam vele. Szerintem nem rossz egy jobb átlagnak elmegy.

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Tusfürdő

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Tusfürdő
2019. március 12.

Nem használok szulfátos termékeket, szagolgattam a boltban láttam hogy vegan és megtetszett a csomagolás megillatoztam, annyira finom az illata hogy elhoztam egyet és használom is. Nincs bőrérzékenységem tőle nem viszket a bőröm és nem érzem száraznak. Az illat megmarad nekem egy ideig, nagyon nagyon fincsi illata van. Sajnos szulfát van benne, de az illatát nem tudtam otthagyni.