uaim

Regisztráció dátuma: 2011. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Natics C Multi Effect C Vitamin és Aktív Szén Booster Botox Hatású Peptiddel

Natics C Multi Effect C Vitamin és Aktív Szén Booster Botox Hatású Peptiddel
2024. január 26.

Több terméküket is használom ez az a termék ami talán valamit csinál is. Amúgy szeretem a termékeiket, nekem szép a bőröm tőlük és lehet rájuk kenni bármit meg sminkelni is, de ez az a termék amitől talán tényleg valami változás is van nem csak úgy jó a bőrnek. Kicsit simultabb talán az össz börképem tőle de mélyebb ráncokon nem tesz egyik termékük sem csodát. Hozzáteszem három hónapja használom a termékeiket. Amúgy jó cuccok a natics termékek legalábbis nekem bejönnek ha nincs akkor hiányzik a rutinomból.

Natics Peptide Booster Super Booster Botox Hatású Peptiddel

Natics Peptide Booster Super Booster Botox Hatású Peptiddel
2023. december 31.

úgy vagyok a natics-al hogy mikor váltanék mégsem teszem, nem ránctalanít igazán de a bőröm imádja és nem váltanám le, mert ha viszont nem kenem azt megérzem:) szóval nekem bejön. Víz állagú kicsit minimálisan néha géles de nagyon minimálisan és könnyen oszló anyag. Hamar beszívódik, szépen hidratál.

Aromax Hyaluron Szérum Spilanthes Acmella Kivonattal

Aromax Hyaluron Szérum Spilanthes Acmella Kivonattal
2023. december 31.

Második szérumnak használom és nagyon szeretem, reggel és este is rákenem az első szérumra amit használok és szép a bőröm. Csodát nálam semmi nem tesz de ha kimarad azt megérzem. 52 vagyok. Szóval a bőröm szereti, nem okoz gondot, vörösséget vagy pattanásokat.