uaim

Regisztráció dátuma: 2011. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Beesline Ajakbalzsam Méhviasz

Beesline Ajakbalzsam Méhviasz
2019. december 29.

Sajnos nem jó nekem, avas a szaga pedig bontatlan a csomag, nincs igazán semmi enyhe illata sem nekem az hiányzik, de ráfogom hogy csak natúr anyagok és illatmentesek, csak az avas szag amit érzek. Nem elég nekem sajnos cserepesedik mellette is a szám pedig használtam sokfélét már de ez nem szokott jellemző lenni ajakápolók használatakor. Egy kettest adok neki mert szép az összetevő lista hátha másnak beválik.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam
2019. március 13.

Több használat után derült ki számomra hogy igencsak jó termékkel van dolgom. Nem igazán veszem a garnier hajbalzsamokat, de vele próbát tettem és milyen jól tettem. Engem nem zavar az illata sőt még tetszik is. A hajam nagyon szép tőle és nem csak aznap amikor megmosom hanem öt nappal utána is fésülhető rendesen és szép. Szerintem igen jó ez a termék.

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Szulfátmentes Sampon

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Szulfátmentes Sampon
2019. március 12.

Direkt vártam a véleményemmel addig amíg egy háromnegyed üveggel elhasználtam kb. Vízzel hígítom tehát nem töményen használom. És nem minden héten Őt felváltva más samponokat is. Nekem szép tőle a hajam, jól habzik, simán elég egyszer megmosni a fejbőröm és hajam vele. Szerintem nem rossz egy jobb átlagnak elmegy.