udvann

Cherchez la Femme blog
Regisztráció dátuma: 2012. február 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cherchez la Femme blog
Regisztráció dátuma: 2012. február 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Physicians Formula Murumuru Butter Blush

Physicians Formula Murumuru Butter Blush
2018. szeptember 28.
(!)

Itt nyertem a Krémmánián és tényleg jó kis termék. Eddig csak a Butter Bronzert próbáltam a márkától, és bevallom, ez a pirosító jobban teljesít számomra, mint a felkapottabb társa. A színe (Rosy Pink) jól mutat világos bőrön is, nehéz vele bohócot varázsolni magunkból, de jól építhető, a bronzerrel pedig frankón össze lehet dolgozni. Nem csillámos hála istennek, de nem is full matt. Elégedett vagyok vele, ha valaha is elfogyna, biztos hogy vennék újat. Egyedül az illatát nem bírom, de ez egyéni probléma, mások meg pont emiatt szeretik.

Balea Golyós Deo Sensitive

Balea Golyós Deo Sensitive
2018. június 11.

Borzasztó. Olyan oroszlánszagú leszek tőle/mellette, hogy az közterületen felérne egy vegyi támadással. Egyetlen pozitívum az illata, és őszintén nem értem, hogy miért sensitive, amikor a másnaposan borotvált hónaljamat kicsípte. Semmiképp sem ajánlott olyannak, aki normál vagy kicsit erősebb módon izzad, hacsak nem akar állandó ülőhelyet a tömegközlekedési eszközökön.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2018. május 9.

A nagymamámon kívül senki sem szereti kifejezetten a Vichy termékeket a családban, ez azonban rendkívül meggyőzőre sikerült. Igazából nagyon örülök, hogy sikerült bekerülnöm a trnd tesztcsapatába, mert magamtól biztosan nem vettem volna meg, és mekkora hiba lenne! Nem ez az évszázad kozmetikuma, viszont amire kitalálták, azt remekül teljesíti, de nyilván botox-hatást nem lehet tőle várni. Az állaga géles, illata nincs és pillanatok alatt beszívódik, csak egy picit marad utána ragacsos a bőr. Én a rutinom első lépéseként használom és azt vettem észre, hogy egy picit tömörebbnek tűnik a bőröm, amióta használom. Anyukám is kapott a mintákból, nála viszont szemmel láthatóan halványította valamennyire a kevésbé mély ráncokat és sokkal üdébbnek tűnik tőle a bőre. Nagyon megszerettük, tényleg szuper cucc, újravevős. És ha a Vichy folytatja ezt az illatmentes, jó összetevős vonalat, akkor talán még jóban is leszünk a jövőben :)

1 MÁRKA