Uglyduck

Regisztráció dátuma: 2015. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 28.
Bőrtípus: Száraz

Uriage Olajtusfürdő Illattal

Uriage Olajtusfürdő Illattal
2020. február 6.
(!)

Itt a Krémmánián nyertem tesztelésre, ezúton is köszönöm a lehetőséget!
Nagyon örültem neki, mert régóta ki akartam próbálni egy olajtusfürdőt, az Uriage-t pedig amúgy is kedvelem, nálam a testápolójuk és a cica-krémjük már bizonyított.

A csomagolás praktikus, masszív, a pumpát nagyon kellemes használni (ez amúgy jellemző a márkára).
A tusfürdő állaga sűrű, tartalmas, de könnyen oszlatható, az illata nekem nagyon bejön, és sokáig lehet érezni a bőrön, akár még másnap reggel is. Számomra egyedül a színe fura kicsit, ez a sárgás árnyalat, valaki írta a mosogatószert, tényleg olyan :).
Szépen tisztít, de nem habzik fel annyira, mint egy átlagos tusfürdő, és könnyű lemosni, nem hagy maga után ragacsos, kellemetlen réteget, nem tűnik túl olajosnak, zsírosnak. A zuhanyzóban a padlócsempe nem lesz tőle síkos, csúszós (ettől féltem kicsit).

És ami a lényeg: gyönyörűen hidratálja a bőrömet! Nehezen találtam (eddig) olyan terméket, ami ne szárította volna, hát ez olyan! Imádom, amióta (3 hete) folyamatosan, minden nap csak ezt használom, azóta a karomat, felsőtestemet nem kellett testápolózni! Nagy szó!

Nálam kiérdemli az 5 csillagot, és a következő téli időszakra biztosan fogok venni belőle.

Paula's Choice Omega+ Complex Moisturizer

Paula's Choice Omega+ Complex Moisturizer
2019. szeptember 22.

(Extra) száraz bőröm van, így aztán nekem önmagában nem elég ez a krém, kell mellé valami ütősebb kiegészítés, tehát valóban inkább normál / száraz bőrre való, ahogy a "gyári" leírás is javasolja. Én nappalra használom, felváltva egy másik Paula hidratálóval (Skin Recovery).
Nagyon különleges az állaga, ilyennel még nem találkoztam, tökéletesen igaz a habos állag, de közben mégis érezni, hogy gazdag, tápláló. Könnyen eloszlatható, szépen beszívódik, nincs utána ragacsosság, zsírosság. Az illatáért is odavagyok, próbálom beazonosítani, mire emlékeztet, de nem jövök rá, viszont nagyon kellemes, "tiszta". Kitűnő kis krém ez, nálam még sokszor újravevős.

Wella Deluxe Wonder Volume & Protection Hajhab

Wella Deluxe Wonder Volume & Protection Hajhab
2019. szeptember 22.

Jó masszív tartást ad rövid bubifrizurámnak anélkül, hogy "páncélsisakot" csinálna belőle, rugalmas, kellemes tapintású marad tőle a hajam, viszont csak 2 csillag, mert iszonyúan zsírosít. Gyakorlatilag 2 naponta mosni kell, ha ezt használom, ezért nálam ez a flakon felénél sajnos kuka.