Uglyduck

Regisztráció dátuma: 2015. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 118 eladás
Megnézem

Paula's Choice Omega+ Complex Moisturizer

Paula's Choice Omega+ Complex Moisturizer
2019. szeptember 22.

(Extra) száraz bőröm van, így aztán nekem önmagában nem elég ez a krém, kell mellé valami ütősebb kiegészítés, tehát valóban inkább normál / száraz bőrre való, ahogy a "gyári" leírás is javasolja. Én nappalra használom, felváltva egy másik Paula hidratálóval (Skin Recovery).
Nagyon különleges az állaga, ilyennel még nem találkoztam, tökéletesen igaz a habos állag, de közben mégis érezni, hogy gazdag, tápláló. Könnyen eloszlatható, szépen beszívódik, nincs utána ragacsosság, zsírosság. Az illatáért is odavagyok, próbálom beazonosítani, mire emlékeztet, de nem jövök rá, viszont nagyon kellemes, "tiszta". Kitűnő kis krém ez, nálam még sokszor újravevős.

Wella Deluxe Wonder Volume & Protection Hajhab

Wella Deluxe Wonder Volume & Protection Hajhab
2019. szeptember 22.

Jó masszív tartást ad rövid bubifrizurámnak anélkül, hogy "páncélsisakot" csinálna belőle, rugalmas, kellemes tapintású marad tőle a hajam, viszont csak 2 csillag, mert iszonyúan zsírosít. Gyakorlatilag 2 naponta mosni kell, ha ezt használom, ezért nálam ez a flakon felénél sajnos kuka.

Paula's Choice Skin Recovery Moisturizer

Paula's Choice Skin Recovery Moisturizer
2019. szeptember 22.

Imádom ezt a krémet. Száraz / extra száraz bőrömre valóságos gyógyír. Gazdag, mégis könnyen kenhető, selymes állaga van, a bőröm rettentő hálás érte. Puha, szépen hidratált lesz tőle, az esetleges piros foltokat eltünteti, megnyugtatja. Éjszakára mindig ezt használom, de sokszor reggel is ezt kenem fel (szem köré is bátran mehet!), és még a fölé kent fényvédővel együtt sem sok. Csak ajánlani tudom annak, akinek valóban száraz a bőre.