Uglyduck

Regisztráció dátuma: 2015. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 28.
Bőrtípus: Száraz

Estée Lauder Nutritious Melting Soft Creme/Mask

Estée Lauder Nutritious Melting Soft Creme/Mask
2023. augusztus 15.
(!)

A KM csapatától tesztelésre kaptam/nyertem a terméket.
Nagyon tetszik a csomagolás, műanyag ugyan, de kellemes tapintású tégely, kinézetre is hozza márkához illő színvonalat.

A krém maga iszonyú jó állagú, tényleg selymes-olvadó, nagyon jó érzés felkenni, hozzáérni. Az illatát említették páran - nekem nagyon tetszik, egy vakteszten tuti nem találnám el a márkát, semmiképpen nem az a tipikus Lauder-illat. Ugyan valóban illatmentes, és engem általában a hideg ráz az illatmentes termékektől, de ebben kellemesen lehet érezni az összetevőket, nagyon bejön, kicsit "zöld" illat, de a jó értelemben.
Nagyon jól hidratál, száraz bőrömnek a nyári melegben több is, mint elég.

Két negatívumot tapasztaltam, az egyik, hogy sajnos nekem nem szívódik be maradéktalanul. Éjszakára kenegetem el, de még reggel is érzek egy vékonyka réteget a bőrömön, akármilyen keveset teszek is fel belőle.
A másik, hogy a pórusaimon semmiféle változást nem vettem észre, de egy elég combos arcápolási rutinom van, amihez nem hinném, hogy egy hidratáló sokat hozzá tudna tenni, szóval ez nem feltétlenül a termék hibája.
Összességében klassz kis termék, tudom ajánlani, és elképzelhető, hogy magam is újra fogom venni.

Omorovicza Magyar Királynő Éjszakai Permet

Omorovicza Magyar Királynő Éjszakai Permet
2023. július 21.

Ahogy Tarzicia is utalt rá, ez is egy olyan arcápoló, ami igazából a lelket ápolja. A klasszikus királynő permethez képest talán egy fokkal táplálóbb, van benne némi hatóanyag, de ettől azért ne várjuk csodát. A hatása -számomra- inkább az, amit az apró, megnyugtató esti rutin ad, hogy közvetlenül lefekvés előtt bőven magamra fújkálom, isteni illatával (enyhén levendulás, és egyébként elég hamar elillan) lelazít és ad egy utolsó kis luxust a napomhoz. Már a 3. üvegnél járok, az első pár alkalom után függő lettem, így a jövőben is biztosan fix lakója lesz az éjjeliszekrényemnek. Viszont abszolút lehet élni nélküle, és ha csak egyvalamit vennél a márkától, talán nem feltétlenül ezt a terméket javasolnám.

Chanel N°1 De Chanel Powder -To-Foam Cleanser

Chanel N°1 De Chanel Powder -To-Foam Cleanser
2023. július 21.

Engem teljesen elbűvölt ez a lemosó. Alapból imádom a Chanel lemosókat, tisztítókat, de ez a formula miatt nagyon különleges. Valóban púder finomságú por, ami víz hatására krémes habbá válik. Nagyon könnyen és gyorsan, pár pillanat alatt tökéletesen feloldódik, a habban nem maradnak szemcsék. Elég sok (bő 1 teáskanálnyi) kell belőle, hogy megfelelő mennyiségű legyen a hab, ami jól, de kíméletesen tisztít es finom, visszafogott illatú. Önmagában csak sminkmentes napokon / reggel használom, sminkeltávolításra nem próbáltam, szerintem nem arra való, de sminkelt arcra -micellás lemosás után- 2. lépésnek tökéletes. Utazáshoz is ideális, mert könnyű és az állaga miatt kézipoggyászba is tehető. Biztosan újraveszem még.