Umesyan

Regisztráció dátuma: 2013. június 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. június 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Uriage Roséliane CC Krém SPF30

Uriage Roséliane CC Krém SPF30
2015. augusztus 3.

Nem túl nagy a fedése, viszont remekül egységesíti a bőröm színét, valamint egészen vékony réteget felkenve jól igazodik az arcbőröm színéhez. Aki szereti a természetes hatást, annak csak ajánlani tudom, mert olyan mintha semmi se lenne az arcomra kenve, miközben üde, egészséges bőrt varázsol. Kb. 5-6 óra után fénylik át a T-vonalamon

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2014. május 30.

Sokféle micellás vizet próbáltam már, de messze ez a legjobb; újra és újra visszatérek hozzá. Kicsit ugyan borsos az ára, viszont sokáig elég (főleg a többihez viszonyítva), ami azért megnyugtató. :D

Bioderma Sensibio Tolerance+

Bioderma Sensibio Tolerance+
2014. május 29.

Nem okoz pattanásokat, hidratál, nyugtatja a bőrömet és egyáltalán nem irritál. Csak csupa jó dolgot tudok felsorolni, habár volt egy nap, amikor kicsit nem voltunk jóban (amikor visszatértem erre az Uriage Toléderm krém után, akkor okozott egy kis bőr irritációt), de még ezt elfogadhatónak tartom.
Egyébként állagában, illatában és hatásában is egy az egyben megegyezik a LRP Tolériane Ultra Fluide-dal.

Update:
Egyre jobban és jobban kezdem megszeretni. Pattanást még mindig nem okozott, azonban most, hogy már jó ideje használom, megszűntek a hámló, száraz foltjaim, és kezd babapopsi sima lenni az arcbőröm. Most éppen sírva tudnék fakadni a boldogságtól, mert már régóta nem éreztem/tapasztaltam ezt. Ha lehetne, több mint 5 csillagot adnék ennek a krémnek.