umpalumpa

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Medimpex Zrt. Nicoflex

Medimpex Zrt. Nicoflex
2024. február 17.

Pont tegnap ajánlották a gyszertárban egy rondán meghúzott gering melletti izomcsoportra. Már 75 mg-os diklofenákot szedtem, de nem segitett igazán. A férjem kente be majd az egész hátamat, mert éreztem, hogy feszül minden. 1 perc múlva mintha túl kózel ültem volna a hősugárzóhoz meztelen bőrrel. Igazából nem fájt, jól is esett. Este fürdés után nálam is újra lángolt a bekent terület, de a hűs hálóinggel már hűvösebb érzésem lett. Reggelre elmúlt a rákvörös szín és az égő érzés. De jobban volt a hátam. Még pár napig kenetni fogom, hátha kilazul teljesen és megúszom az izomlazító gyszert.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2024. február 15.

Pár hónapja, mióta nagyon odafigyelek a szemem "higiéniájára" gyógynövényes szemcseppekkel, műkönnyel enyhítve a szárazságát, rájöttem, hogy a begyulladást ki tudom védeni, ha nagyon odafigyelek, vagyis a megfelelő szempillaspriál nem fogja irritálni. Vettem vízállót a drogériából mondván olcsó és talán nem nagy kunszt lemosni, pedig de. Micellás vízzel és argánolajjal próbáltam és bizony nem szerette a pillogóm. Hát kellett egy kétfázisú gyári darab. A pénztárnál kaptam le a mini termékek közül egy 100 ml-est. Ha nem rohanok annyira és előbb eszembe jut, akkor biztos jobban megnézem az összetevőket és mást választok.
Na, bevetettem egy masszív, vízálló koreai spirál letörlésére. Először azt hittem nem lesz jó, mert türelmetlen voltam, cseszeteltem vele a szemeimet, nem működött jól. Másodszor már áztattam 30 mp-ig rendesen a szempillákat és utána óvatosan törölve szedtem le festéket. Minden lejött 1-1 koronggal.
Az illatanyag aggasztott a legjobban, de nem irritál, szerencsére, az olajtól nem lesz homályos a látásom és nem okoz sehol irritációt. Utána átmosom a szememet is habzó lemosóval, majd átöblítem műkönnyekkel és minden rendben megy tovább.

Yves Saint Laurent Touche Éclat Shimmer Stick

Yves Saint Laurent Touche Éclat Shimmer Stick
2024. február 13.

Egy régebbi darabot vettem itt a zsibin. Ami nem a szememre kerül azzal nem vagyok finnyás :P
A színe light gold 1. Még mindig jó illatú (akácvirág és frézia- nyami) és tökéletesen funcionál. Te kicsit ünnepibb hatású, keveset feltapogatva hétköznapi, hordható szépség. Púderes lesz, ahogy eldolgozom. Mivel tartós is más kevésbé tartós stift highlightert is szoktam feljavítani vele, meghosszabbítja a időtartamot az arcomon. Remek highlighter, az egyik legjobb, legszebb, legtartósabb krémes stift, amivel eddig dolgom volt.

2 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ

Nem hivatalos INCI név. Étrendkiegészítőkben használatos csomósodásgátló anyag.