umpalumpa

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Bourjois Twist Up The Volume Black Balm Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Black Balm Szempillaspirál
2019. október 2.

Egy ideje érzékeny a szemem. Allergia, pre-menopauza. Könnyen kiszárad, begyullad, a huzatot meg aztán sosem bírta (leengedett kocsiablak a halál). Sok szemfesték is pillaspirál is irritálja.
A fórumon kaptam tippet erre a Twist up the volume sorozatra. Ez a lilakupakos volt a legszipmibb és ez volt fóliával bontásbiztosra csomagolva.
Szuper a 2-állású kefe, még nem volt ilyenem, szívesen játszom vele, pedig nem a szlikonkefés spirálokat szeretem. Először kinyújtott állasban, utána összehúzottban használom. Hosszabbít, megemel kicsit és picit dúsít is. Bizonyára fel lehetne építeni brutálisra, de maradok az 1-1 rétegnél, hogy natúrabb, ízlésesebb maradjon. A fő, hogy nem bántja a szemeimet! Nagy 5-ös

Collistar Anti-Water Talasso-Scrub

Collistar Anti-Water Talasso-Scrub
2019. október 2.

Nahát, még nem írtam erről? Melpa véleményét olvasva jöttem rá, hogy kihagytam.
Egyik legkedvesebb KM-es ismerősömtől kaptam ajiba egy kis tégellyel Karira, előtte tőle szereztem be egy ugyanakkorát a zsibiről. Szerinte büdi a cucc, mert átérezni a bontatlan csomagoláson, óvott is tőle, de nekem csak kellett.
Oda meg vissza voltam az illatától! Szeretem ezt az illóolajos, gyógynövényes illatfelhőt, pedig a túl erős illatokért nem rajongok, mindent túl lehet tolni, de ez valami csodálatos. Frissítő, ellazító hatású, a bőr puha lesz az olajtól és a sószemcsék radírozásától. Test és lélek is felemelkedik tőle. A bőrön megmarad az illat és az olajréget vékonyan, ami fura, de nem zavaró.
Rettenetes ára van a teljes kiszerelésnek, de így potom pénzért és ajiba szuper volt.

L'Angelica Teafaolaj Fogkrém

L'Angelica Teafaolaj Fogkrém
2019. október 2.

Akkor itt is írom, hogy az INCI eléggé más lett. Picikében vettem utazás előtt a júliusban,de nem fogyott el még most sem. Nem azért mert olyan gazdaságos, hanem mert nem szívesen használom. Még mosás közben hagyján, nem túl finom, de kibírható. Utána marad egy kesernyés íz a számban, amit nem tudok sokáig elűzni. Ha eszem vagy iszom utána, akkor még fel is erősödik ez az undok érzet. Borzalmasan kiszárítja a szájüregemet és ez sem enyhíthető sok víz ivásával sem. Úgyhogy néha nekiveselkedem használni, hogy elfogyjon, de egy héten csak 1x bírom ki. Az alapötlet pedig jó, az összetevők közepe táján van a teafa olaj, de vacak mellékhatásai vannak. Épp hogy 2-es.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ

Nem hivatalos INCI név. Étrendkiegészítőkben használatos csomósodásgátló anyag.