umpalumpa

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Florence By Mills Oh Whale! Tinted Lip Balm

Florence By Mills Oh Whale! Tinted Lip Balm
2021. december 6.

Egyelőre kap egy szép nagy egyest.
A csomagolás ultra cuki. A mini bálnáért odavagyok. Az állaga, illata finom, könnyen kenhető és vékony réteget hagy, nem ragad. A színe szép, természetes, de mégis élénkebb ajkakat mutat. De! Olyan erősen szárította az ajkaimat, hogy azt hittem szétrepednek.
Kell még egy próbát tennem vele, mert nem akarom elhinni, hogy egy sombrero kaka az egész. Egyik hétvégén ráveszem magam, hogy párszor még felkenjem, hátha csak rossz passzban volt a szám, jött a hideg, ki voltam száradva vagy mittomén...

Vipera Rehash Eyelash Serum With Bimatoprost Szempilla Szérum

Vipera Rehash Eyelash Serum With Bimatoprost Szempilla Szérum
2021. december 2.

Ennek a szernek a használatát megelőzte a Long4Lashes szemöldökre való terméke. Ezt is szemöldökömre vettem, amikor úgy tűnt nem találok mást bimatoprosttal. A szemem érzékeny, ezért semmiképp nem terveztem pillákra használni.
Az ecsete nagyon vékony, kicuppan a tubusból. Ha majd kevés lesz a szérum nem tudom hogy fogom kivarázsolni, mert nem lehet a szárával körözni benne, hogy a falra tapadt folyadékot begyűjtsem.
Egyelőre nehezen döntöm el, hogy segít-e, de inkább hajlok arra, hogy igen. Ezt csak 1x kenem esténként. A pici ecsettel pontosan oda tudom tenni a cuccot, ahova szeretném. Viszont csípi a bőrömet. Vajon mit tenne a szememmel?
Tartozom egy frissítéssel pár hét múlva.

Long 4 Lashes Eyebrow

Long 4 Lashes Eyebrow
2021. december 1.

20-on sok éve tépkedtem a szemöldökömet. Sosem volt 90-es évekbeli vékonyka, de fiatalon keskeny arcom volt, kábé elfeleztem, hogy ne legyek boszi az alapvetően nagyon sötét, dús, vastag, erős adott szemöldökkel. Aztán elkezdett szürkülni a 30-as éveim végén, az arcom meg gömbölyödni és különben is divatba jött a dús, bozont, hát nekem is kellett. Miután rajzolgattam, ráerősítettem, néha jól sikerült, máskor túlzásba estem, bejött a természetesen békén hagyott sz.öldök divatja és akkor találtam ki, hogy hagyom kinőni a kopasztott részen. Egy éven át szenvedtem és csak a béna és hiányos szakaszba értem el.
Majd rátaláltam erre és beindultak az alvó szálak. Sajnos vannak lyukak így is, de sokkal jobb a helyzet. Nem irritál a szer, megszárad, beszívódik a helyén. Pár hét alatt látszott az eredmény. Ha felfelé fésülöm a szálakat zselével fixálva önmagában is elmegy natúrban, de ha vékony tus-szerű szemöldökfilccel pár szálat rajzolok, akkor igazán rendezett, de nem túlságosan trendi, eredetinek tűnő szemöldököt kapok.
Ha már nagyon a végét járja, kiszedem a szűkítőt és még elég sok folyadékot ki tudok nyerni a kis tubuskából.
Azt hiszem veszek még, ha elfogy a másik típus (-Vipera, ami mellesleg csípi a bőrömet) és ez a bimatoprostos verzió még kapható lesz.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ

Nem hivatalos INCI név. Étrendkiegészítőkben használatos csomósodásgátló anyag.