umpalumpa

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

L'Oreal Paris Professional Tecni.Art Fix Polish Hajviasz

L'Oreal Paris Professional Tecni.Art Fix Polish Hajviasz
2020. november 15.

Ez a második vax, amit rövidre vágatás után beszereztem, mert ennek van némi nedvesítő hatása az olajok és emulgeálók hatására. A tincskiemelő hatása jobb, mint a matt vaxomnak. Ugyan ez után hamarabb kell hajat mosnom, de ilyen rövid frizkóval ez közel nem akkora cécó, mint előtte. A beszárítás is pikk-pakk megvan. Szárazon kenem be vele, összébb fogja a sprődebb végeket. Egy picikével átkócolom az egészet és a helyére fésülöm a kezemmel. Ha elalszom a merev hajamat nincs baj, mert ettől rugalmasabb marad. Egy kis ujj-fésülés, turkálás és mehetek is emberek közé.
Erős, szanaszét álló hajra javasolhatom, de vékonyszálú, lelapulóra csak akkor, ha másnap mosni akarod.

Essence Concealer Sponges Korrektor Szivacsok

Essence Concealer Sponges Korrektor Szivacsok
2020. november 15.

Ellenállhatatlan kis cukiságok, apró tojglik. A gyengéim a mini blenderek. Ezeknek a színe is tetszetős, főleg együtt.
Ha nincs maszkozás, akkor korrektort minimum teszek a szemem alá az óriás karikáimra és egy ideje az orrom melletti pirosas részre is, mert sokkal kipihentebb, frissebb hatású lesz a fejem.
Ezek a picúrok vízzel duplára dagadnak és lágyabbak lesznek. Szépen terül vele a korrektor, ha rögtön kimosom, maradéktalanul kijön. Eddig még nem hagytam benne. Szerintem megfogná, ha hagynám beleszáradni.
Egy bajom van vele, mégpedig nem túl ergonomikus. Kicsit nehéz megtartani miközben dolgozom vele. mert rugalmas és kirúgja magát a kezemből, ha nem szorítom eléggé. Mikor leteszem a smink-tálcára elgurul, szóval hiányzik az a lecsapott rész, ami az RT minijein van. De azért nem fogunk összeveszni, majd erősebben tartom és a tálca megfogja, ha el akarna szökni ;)
Az RT 5-ös, akkor ez 4-es lehet.

Beauty Glam Vitamin C Serum

Beauty Glam Vitamin C Serum
2020. november 11.

Tetszik. Hamar beszívódik, illatmentes. A pipettája kicsit béna vagy csak az enyém hibás, nehéz felszívni vele a trutyit. A lényeg, hogy szinte eltűntek a kis patik, amiket vélhetően a maszkhordás okoz. Ennek nagyon örülök. Amit még vártam, hogy egységesítse a bőröm színét, azt is teljesíti, de ehhez reggel és este is folyamatosan kell használnom. Néha teszek bele kicsit az Art Naturals C-vitaminos szérumból, mert az erősebb hatású, hogy kicsit turbózzam. A pórusaim is kicsit összébb húzódtak, szóval a hatása látszik és elégedett vagyok vele. Ici-picit talán szárít, de nem baj, ellensúlyozom fátyolmaszkkal vagy más hidratálóval.
Ha elfogy és nem lesz más itthon, ami C-vitaminos, akkor biztos veszek újra.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ

Nem hivatalos INCI név. Étrendkiegészítőkben használatos csomósodásgátló anyag.