umpalumpa

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Daytox Enzyme Peeling Arcradír Tisztító Enzimekkel

Daytox Enzyme Peeling Arcradír Tisztító Enzimekkel
2020. március 30.

Elvileg véltelenül akadtam rá a Douglas webshopban, de utólag láttam, hogy volt már teszt vele és egy fórumtárs is emlegette, tehát működött a tudat alattim, amikor választottam.
Néhány alkalom után rájöttem, hogy sokkal gyengébben hámlaszt, mint egy "igazi" hámlasztó, amiben AHA/BHA van. Viszont nagyon csíp. Ezért először azt hittem, hű, ez milyen erős, pedig nem is. Az orrom rücskös maradt picit, ha megsimítottam, akkor nem volt olyan sima és puha, mint a sima hámlasztók után. Tehát gyakrabban alkalmazom a kellő eredmény miatt.
Számítottam rá, hogy nehéz lesz adagolni és használni, de nem gond. Nedves tenyérbe öntök, kis cseppet rápöttyintek és már kész is.
Így nem olyan olcsó, de még nem jártam a végére, hogy végleg kijelenthessem. A csípés kellemetlen, nem szeretem. Egyelőre nem venném újra.

Meridol Szájvíz

Meridol Szájvíz
2020. március 29.

Meridol sorozatom harmadik tagja, amit nem biztos, hogy újra megveszek. Jó, ha van szájvíz is használatban a fogkrém és selyem mellett, főleg, ha az ember lánya hajlamos az ínygyulladásra. Javítja is a helyzetet, ha gond van, valszeg meg is előzi, de annyira szétmarja a szám belsejét, hogy kénytelen vagyok hideg vízzel öblögetni utána, úgy meg nem sokat ér. Csak néhány alkalommal bírtam ki öblítés nélkül és szenvedés volt elhasználni a falkont.

Meridol Gentle White Fogkrém

Meridol Gentle White Fogkrém
2020. március 29.

Nekem ugyanolyan jól bevált, megfelel, mint a sima verziója. Így szeretm meg a nekem új fogkrémeket, hogy nem kapok a bevált típusból és kénytelen vagyok mást beszerezni. A simát kerestem, nem volt, hát ezt hoztam el. Kicsit tartottam tőle, mert a mi fehérítő, az általában karcol vagy mar vagy mindkettő. De mivel Meridol és ínyvédő, reméltem a legjobbat.
Fehétítésről nem tudok beszámolni, de nem is akartam ilyesmit. Talán állagban különbözik picikét a simától, de minden másban ugyanaz nekem. Enyhe az íze, nem marja szét a számat, rendbe hozza a kezdődő ínygyulladást, takarékosan hasznáható elektromos kefével. Szeretem, újra veszem.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ

Nem hivatalos INCI név. Étrendkiegészítőkben használatos csomósodásgátló anyag.