unicole

Regisztráció dátuma: 2012. december 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Betty Boop Sexy Betty

Betty Boop Sexy Betty
2014. július 2.

Tegnap megvettem Akciósan+Kuponnal a Rossmann- ban és meglepett, hogy ennyire istenien jó illat, legalábbis számomra. Mindenképp megérte az árát, és nagyon tartós, különleges illat, tényleg szexi :) A csomagolás, az üveg, a tartósság, az illat, az ár így akciósan, teljesen rendben van, tehát részemről jár az 5 csillag! Akciósan biztos újra venném :)))

Mariah Carey Lollipop Splash Vision Of Love

Mariah Carey Lollipop Splash Vision Of Love
2014. július 2.

Tegnap megláttam a Rossmannban és kuponnal csak 1800.- volt, így nem hagyhattam ott! :) Az itteni vélemények alapján nem is bántam meg, nagyon örülök neki. Az illat igazán különleges, nekem nagyon bejön, bár lehetne tartósabb szerintem. Az üveg csodálatos, a csomagolás tetszetős, vidám, nem biztos, hogy újravenném, de NEM bántam meg! Tehát összességégében 4 Csillagot adok neki!!

Lovely False Lashes Szempillaspirál

Lovely False Lashes Szempillaspirál
2014. január 10.

Hát... leteszteltem mégegyszer, de nálam nem jött be, pedig tettem alá alapozó spirált is! Így azért elhasználom, de semmi "műszempilla" hatás! Marad a sárga lovely spirál, idáig az a legjobb, ennek csak 3 csillagot adok, kicsit csalódtam benne, még, jó, hogy nem volt drága :(((

7 ÖSSZETEVŐ

Triticum Vulgare (Wheat) Germ Acid ti|eo|eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott