unicornland

Regisztráció dátuma: 2019. április 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. április 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2019. július 30.

Elégedett vagyok vele összességében, szépe tisztít nagyon tetszik a flakonja és nagyon kevés is elég belőle egy használathoz. Ami miatt levonok, az az illata. Sajnos nehezen viselem mert nagyon erős citromfű illata van ami alapjáraton tömény. Sokáig érezhető az arcomon utána is, viszont már nem olyan erős mint amikor bekenem magam vele.

Bioderma Atoderm Ajakápoló Balzsam

Bioderma Atoderm Ajakápoló Balzsam
2019. április 13.

Számomra ez csodaszer. Télen használtam, borzalmasan kicserepesedett a szám, fájt is rendesen. Ezt gyógyszertárban ajánlották, először kicsit drágálltam de aztán kellett valami így megvettem. Nem bántam meg! Sőt veszek is újat hogy mindig legyen nálam. Konkrétan 1 nap alatt begyógyult tőle a szám és olyan puha lett mint előtte még soha. Csak ajánlani tudom.

Nature Box Avokádó Hajpakolás

Nature Box Avokádó Hajpakolás
2019. április 13.

Szőkített hajam van és sajnos elég száraz is, főleg a hajvégek és töredeznek is. Sok hajpakolást kipróbáltam már, mindegyik kb egy napig fényessé varázsolta a hajam de hosszútávon nem volt hatásuk. Számomra ez a készítmény bevált, árban is megfelelő. Imádom az illatát és nagyon selymes és puha lesz tőle a hajam. Azt nem mondom, hogy amióta használom egyáltalán nem száraz a hajam de mindenképp javított a minőségén.