UnicornsOfLove

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Angel Cat Sugar

Angel Cat Sugar
2024. április 22.

Nem gondoltam, hogy egy Hello Kitty illatot fogok 30 évesen venni, de... bejön. 😀 Egyébként ez az édes, tömény cukorka illat szerintem tetszik a pasiknak is. Tök jól el tudom képzelni nyárra, edzéshez, szaladgálós napokra.

Avon Trueglow

Avon Trueglow
2024. április 20.

Régen használtam ezt, még 14-5 évesen, amikor is megrögzött avonozó voltam. Az Avon illatait egyébként mindig is imádtam, hiába próbálok a high-end parfümökkel kísérletezni, sosem tetszenek és jellegtelenek számomra. Ez van, proli vagyok, vállalom. 😀 Nade! Ennek az üvegét megtaláltam nemrég és egy csomó emlék felötlött bennem. Az illat pedig isteni volt. Kerestem, kutattam, de már tizen x éve nem gyártják, így féltem 30-40 ezret kifizetni az eladósorba bocsátott, még bontatlan True Glow-okért. Aztán nagy nehezen találtam egyet egész emberi áron. Tartottam tőle, hogy oké hogy bontatlan, fóliás, de azért már több mint egy évtizede ott pihen valakinél, ki tudja milyen lesz. De megérkezett és jó lett, imádom, annyira örülök, hogy újra fújhatom! Kicsit ez egy férfias, fűszeres illat számomra, de annyira jó. Ez az egyik kedvenc parfümöm. A másik Dita Von Teese-től az Erotique, amit már szintén nem gyártanak. Ilyen az én szerencsém. Pedig mindkettő olyan illat, ami megfogott és határozottan egyedi.

Loving Tan Deluxe Bronzing Mousse Dark

Loving Tan Deluxe Bronzing Mousse Dark
2024. április 9.

Update: Azóta már a kétharmadát elhasználtam, nincs nála jobb. Kénytelen leszek folyamatosan újravenni. 😀

13 ezer ft-ért rendeltem a notinoról, ami miatt eléggé fájt a szívem, de elegem volt már a sápadtságból, szerettem volna egy egészséges színt. Bíztam benne, hogy ez egy minőségi és utánozhatatlan önbarnító lesz, és hát... Az! A színe másfél hétig is fent marad, az utolsó naookban már halványabb. Még csak egyszer használtam, de brutálisan jobb, mint az összes többi, amivel valaha találkoztam. A színe TÉNYLEG olyan, mint amit a naptól szerzel. Nem sárga egyáltalán. A bőrömet nem szárította ki, egyenletes a szín, pedig én nem testápolózok, mindössze olajos tusfürdőt használok. Bitang drága, de sajnos azt kell mondjam, megéri. Ha valaki olcsóbb alternatívát keres, a St. Moriz hasonló, bár az hamar lekopik, és nem ilyen bronzos barna, de nagyon jó termék az is, nem tudsz vele foltos lenni.