UnicornsOfLove

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Szemöldök Formázó

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Szemöldök Formázó
2019. július 31.

Hamvas szőkés hajamhoz a legvilágosabb árnyalatot vettem és majd eldobtam az agyam mikor megláttam a Rossmannban, milyen szép világos és hamvas színű. Tökéletes szőkéknek!! A legtöbb "blonde" árnyalattal az a baj - legyen az por, ceruza vagy bármi -, hogy túlságosan meleg tónusú és sokszor ehhez elég sötét szín is párosul. Na de ez!! gondoltam...
Kicsit csalódás, mert ha olyan maradna a színe mint mikor még nincs a bőrön, akkor gyönyörű lenne. Viszont felkenés után ez is meleg árnyalatúvá változik és már alig hasonlít ahhoz, ami előtte volt. Azért elhasználgatom... Felvitele valóban elég nehézkes, könnyen sok kerül fel és egyenetlenül, aztán egy nagy vöröses sárgás paca lesz, ha ujjal megpróbálom letörölni. Ilyenkor én vagy teljesen letörlöm sminklemosóval az egészet, vagy úgy hagyom inkább. Belenyúlva nagyon túlzó és csúnya.
Szóval nem lesz a kedvencem de azért elhasználom. Hármast adok neki. Ha pedig valaki tud BÁRMILYEN hamvas, szürkés, világos szemöldök BÁRMIT, ne legyem rest és ossza meg velem! (:

Schwarzkopf Live Pastel Spray

Schwarzkopf Live Pastel Spray
2019. június 5.

A rózsaszínes változatot használtam, sötétszőke-világosbarna közti hajra, kb 7-es színmélység. Több fújásra egészen jól befogjaa hajam, de öt méteres környezetében MINDEN olyan lesz, amint valami víz vagy pára éri. És annyira kiszárítja tényleg, mintha valóban ki lenne szőkítve és úgy beszínezve. Egy-két apró tincsen még jó, de egész hajon nem, mert nagyon szárít.

Revolution Ultra Blush Pirosító Paletta - Blush Queen

Revolution Ultra Blush Pirosító Paletta - Blush Queen
2019. május 1.

Annyira szép!! ...amíg fel nem rakom. Sajnos :(
Gyönyörűen csillognak a színek, álom ránézni, nálam az ilyenek tuti befutók. Ezért is vettem meg. De pirosítóként sajnos tényleg nem valami jól funkciónál. Azt hittem, hasonló lesz a lovely pirosítójához, ami rozsaszín tónusú, de van egy arany fénye és nagyon szép üde hatású finishe van. Na ez sajnos nem az. Pirosítónak nem elég pigmentált, viszont túlságosan fénylik. Pont ahogy az előttem szólók is mondták. Ohh bárcsak csekkoltam volna a krémmániát mielőtt megveszem!! De lehet még akkor is megvettem volna, mert nagyon szép - nem felkenve. Én azt szoktam csinálni, hogy esetleg egy másik pirosító fölött egyszer halványan áthúzom valamelyik színt és így lesz egy kis extra fénye.