UnicornsOfLove

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Catrice #Peeloff Glam Easy To Remove Effect Körömlakk

Catrice #Peeloff Glam Easy To Remove Effect Körömlakk
2020. január 27.

Adventi kalendériumos szerzemény, én magamtól már soha nem veszek ilyen peeloffos cuccokat. Sajnos ezzel is az a baj, mint az összes többivel, ami egyben az előnye is: hogy felválik. Csak az a gond, hogy nem akkor, amikor én akarom....
Így sajna hordhatatlan, egy max két napot bír, de a széle már kunkorodik és ez roppant mód idegesítő.

Alverde Tinted Lipbalm

Alverde Tinted Lipbalm
2020. január 27.

Cherry árnyalat. Ez szerintem tavaly előtti adventi kalendáriumban volt (szavatossági idő? 🤔 nem aggódok! 😄) és valamilyen oknál fogva MA próbáltam ki először, eddig nem is tudom hol hányódott. Valamiért azt hittem ez egy piros rúzsszerű valami, elég élénknek is tűnt, de ma valahogy olyanom volt és felkentem és úristen de GYÖNYÖRŰ. Csak ezt fogom használni, egy jó ideig biztos, istenemre mondom! Annyira természetes, de mégis olyan... nagyon nőiessé teszi az ajkakat. (Úristen, nem hittem, hogy én ilyeneket fogok ide irkálni.) De tényleg. A labellonál valahogy jobbnak érzem. Pedig abból is van kb mindenféle színű. Ez kicsit rúzs jellegűbb, pigmentáltabb, de mégis jól hidratál és kicsit fényes, de tudjátok, amolyan természetesen fényes finise van. Szóval nagyon szép, eleget ragoztam, nagyon imádom 😊

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2019. október 3.

Már régóta meg akartam venni de valahogy sosem került rá sor. Nemrég viszont Ausztriában voltam és én is beszereztem. Csodás!!! Először egy iszonyat kemény, szinte összenyomhatatlan Ebelin fekete sminkszivacsom volt, hát az botrány. A semminél persze jobb volt, szóval míg nem tudtam milyen a jó, elvoltam vele. Utána vettem egyet a H&M-ben, ami klasszisokkal jobb volt, akkor mondtam azt hogy ááh, hát de hülye vagyok, miért nem ezt használtam eddig? És most: a szivacsok szivacsa.. össze sem lehet hasonlítani egyikkel sem! Mintha konkrétan nem is ugyanaz lenne az alapozóm, hanem egy sokkal de sokkal jobb cucc!! Egyébként rá van írva hogy 1-3 havonta cserélni kell, szóval ilyen alapon az "elmorzsolódás" amire sokan panaszkodtak, nem kellene hogy gond legyen :D Persze tudom, hogy ezt senki se csinálja :D Meg se merem mondani, az előző meddig volt meg :DD de ha tisztítjuk, akkor csak nem gáz.
Szóval mindent egybevetve, csillagos ötös! Készülök is a munkába 😊