unicorntears

Regisztráció dátuma: 2014. február 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Astor Perfect Stay Zselés Szemhéjtus

Astor Perfect Stay Zselés Szemhéjtus
2014. június 2.

Már korábban is volt zselés szemhéjtusom. Maybellines,még mindig van belőle, de kaptam ajándékba az Astorosat. Imádtam az állagát,mondjuk az ecsetét azt nem szeretem,nekem túl kicsi,így a Maybellines ecsettel vittem fel. Nehezen száradt meg,és pislogás után oda is került ahova nem kellett volna... Alapjában véve miután köröbelül 10 perc után megszáradt nekem tartós maradt,pedig csak korrektort használok alá. Bár így is csak 3 pontot kap nálam.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2014. május 14.

Én nagyon megszerettem, 2 hónapja van meg és még több mint a fele meg van. A kis ecsetével hamar megtanultam bánni,annak ellenére,hogy mennyire furcsáltam. Az állaga jó.Könnyen alakítgatható,javítani is jobb mint például egy folyékony társát, a tartóságga kábé 6-8 óra attól függ mi van alatta,bár ez minden tussal előfordul,hogy elkezd kicsit maszatolódni a nap folyamán.Legalábbis nálam,mert nagyon könnyezik mindig a szemem. Szóval tőlem öt pontot kap :3

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.
2014. március 30.

Nem sok pattanásom volt, de amikor hirtelen ki jött egy tudtam,hogy itt a világvége és akkor vele együtt vagy 10 is kijött egy napra.
Ajánlották ezt a pasztát,meg is vettem egy gyógyszertárban,mondjuk amikor itthon kibontottam nem értettem miért csak félig van a dobozka,hogy biztos hamar elfog fogyni, de nem,sokáig elég,még most is még meg van a fele.
Nekem bevált,éjszakára használom,néha hétvégén napközbe.
Két három nap múlva minden eltűnt,ötös! :D