unicorntheterrible

Regisztráció dátuma: 2018. június 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2018. december 28.

Tökéletes szín, szuper állag, könnyű vele dolgozni, de az ötödik használatánál baromira kellemetlen meglepetést okozott, ugyanis akkor már csak az egyik szemöldökömre volt elég, pedig egyáltalán nem szoktam sok terméket használni. Én naiv a véleményeket el sem olvasva azt gondoltam, hogy kifogtam az álványon található egyetlen hibás példányt, így újra vásároltam. Itthon kitekerve csalódottan konstatáltam, hogy nem, ez tényleg ennyi. Ettől kezdve nagyon spórolósan használtam, de így is csak másfél hétig tartott ki. Nagyon megtévesztő, és pazarlás is, hogy a műanyag burkolat ennyire hosszú ahhoz képest, hogy a ceruzabél körülbelül 3 centi... Nekem nem érné meg minden héten újra venni, így belegondolva eléggé sokallnám a havi 4-5 ezer forintot csak a szemöldökömre, eddig az ABH méltán híres pomádéját tartottam drágának, de az szállítással együtt is 8-9000 Ft körül mozog, és szerintem egy évig bőségesen elég. Arról nem is beszélve, hogy a klasszikus faragós Catrice szemöldökceruzát majd' fél évig tudom használni minden nap, igaz, hogy a ceruza utolsó néhány centije ott is üres, de ennek ellenére is sokkal jobban megéri.
Igazából azért vagyok ennyire dühös rá, mert tényleg nagyon tetszett, az egyik legjobb ceruza volt, amit valaha kiprópáltam, de ez a mennyiség ennyi pénzért nevetséges.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. december 20.

Éveken át bojkottáltam a Catrice termékeit, (nem is tudom, miért?!) de mivel a márka HD liquid alapozója, meg a kis tégelyes amti shafow korrektora -amit sajnos már nem gyártanak- megváltás volt számomra, gondoltam adok ennek is egy sanszot. Milyen jól tettem! Erről is csak szuperlatívuszokban tudok beszélni, tartja, amit ígér, lusta napokon nem is használok alapozót, csak ezt. Mindenképpen újravevős.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. december 20.

Eleinte féltem, hogy túl magas a fedése. Mármint na, egy alapozónál azért az nem hátrány, és szükségem is van némi kiegyenlítésre, de a nagyon magas fedésű alapozók nem az én világom, mindig tartok attól, hogy maszkos lesz, és az arcomon van néhány anyajegy is, amiket nem célom eltűntetni, mert kifejezetten szeretem őket. Először sikerült 2-3 árnyalattal sötétebbet vennem, a kezdeti pánik után nyugtáztam, hogy sebaj, jó lesz az még nyáron. Vissza mentem a 010-es árnyalatért, mert egyébként a színt leszámítva tetszett, a fedés, a lágy szaténos finish, a tartósság, szükség esetén építhető, bár általában nekem egy réteg elég szokott lenni az egységes bőrképhez. Nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni, szerintem megérdemli a hypeot.