UPanda

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Prada Candy

Prada Candy
2023. augusztus 31.

2023: Évekig kedvenc volt, az az igazi újra és újra vevős, de idén az egyik üvegcse kibontása után, mintha nem ugyanaz a parfüm lett volna... Gondoltam, csak képzelődöm, hiszen évek óta ezt használom, ha valaki, én aztán ismerem az illatot... De másnap sem lett jobb. Ekkor már gyanakodtam, de még kerestem a "mentségeket". Lehet, hogy régi darab jutott hozzám, megromlott vagy csak a szaglásommal van valami... Vettem egy teljesen újat egy másik üzletben és ugyanígy jártam. Szóval, időközben tuti, hogy megváltoztatták az összetevőket vagy az arányokat, de így már nem az én Prada Candym.

2018: Az első parfüm, amit újra és újra vásárolok. Prada Candy az én illatom. Bőrközeli, nem húzok illatfelhőt magam után, de aki a közelemben tartózkodik, megjegyzi, hogy mennyire kellemes, nem tolakodó illat.
Édes, de semmi köze a Pink Sugarhoz! A Candy egyszerű és elegáns parfüm. Nálam 5 csillag

Valentino Voce Viva EDP

Valentino Voce Viva EDP
2023. augusztus 31.

Nagyon meglepődtem a pontozáson. Eléggé kritikus és válogatós vagyok, de a Voce Viva-ba nem tudok belekötni. Édes, vaníliás illat, semmi szúrósság. Tartós, nem tolakodó, az első pillanattól jó érzés viselni.

Prada Paradoxe EDP

Prada Paradoxe EDP
2023. augusztus 30.

Számomra az elején kicsit szúrós illat, kell várnom vele legalább fél órát, mire előjön, ami igazán tetszik benne. Utána már édeskés, körülölelő és tartós! Nem kell újra fújni napközben.