ursuska

Regisztráció dátuma: 2016. január 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Skintegra Volcanica Calming and Purifying Facial Mask

Skintegra Volcanica Calming and Purifying Facial Mask
2022. április 2.

Nekem nagyon tetszik ez a termék, szívesen újra fogom vásárolni! Kellemes az állaga, szépen terül, nem kell belőle sok. A bőröm pihe puha tőle és számomra fontos, hogy nem szárítja szét a bőröm, mivel nem csak pattanásra hajlamos zsíros bőröm van, hanem vízhiányos is. Én semmilyen illatot nem tapasztaltam a használta közben :O

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel
2022. március 27.

Nem szeretem túlbonyolítani a hidratálókrémemet és legtöbbször nem is szeretek rá sokat költeni. A csomagolás szerint száraz bőrre ajánlott, de olyan, mintha az én zsíros/kombinált vízhiányos bőrömnek készítették volna. Könnyű géles krém, ami számomra kellően hidratál, reggel és este is tudom használni, nagyon kedvelem.

EVY Technology Daily UV Face Mousse SPF30

EVY Technology Daily UV Face Mousse SPF30
2022. március 27.

Legnagyobb meglepetésemre a kezdeti ellenszenv ellenére annyira megszerettem, hogy azóta újra is vásároltam! Valóban ragadós amíg nem szívódik be a bőrbe, én is kezet szoktam mosni az arcom bekenése után, valamint kicsit fényes is, de szerintem kifejezetten a egészséges mértékben. Amiért imádom az pedig, hogy nagyon könnyű! Szerintem legegyszerűbb két vékony rétegben felvinni a kellő mennyiséget, de még ezután is szuper könnyű viselet egész nap, mintha nem is lenne rajtam.

4 ÖSSZETEVŐ