ursuska

Regisztráció dátuma: 2016. január 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Bybi CBD Booster

Bybi CBD Booster
2021. április 19.

Mióta használom még tisztább a bőröm, tényleg nagyon szépen kezeli a pattanásos, zsíros bőrt. Én egy-két cseppet keverek a hidratálómba és úgy viszem fel esténként (néha felváltva használom a bakuchiolos társával). Nekem is teljesen jó ez a 15 ml üveg, boosterként használva nem fogy el hamarabb, mint egy átlagos 30 ml szérumom, de ha valaki nem keveri hozzá egy hidratálóhoz, akkor többet használ egy alkalommal, mert nem lehet olyan szépen elkenni az olajos textúrát magában.

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide
2021. április 19.

Nagyon könnyű, hamar beszívódó krém, zsíros bőrűeknek is telitalálat. Reggel egy pumpányit, este két pumpányit használok, nekem tökéletes alap hidratáló glicerinnel, squalannál és shea vajjal. Este szeretem boosterekkel dúsítani (pl olajokkal, szérumokkal). Kicsit borsos az ára a spéci tubus miatt, így tartósítószer mentes marad és az extra érzékeny bőrűeknek is megfelelő.

Soleil Toujours 100% Mineral Sunscreen SPF30

Soleil Toujours 100% Mineral Sunscreen SPF30
2021. február 18.

Nem is értem miért ilyen ismeretlen ez a fényvédő. Első látásra drágának tűnik, de ezért az árért egy PC fényvédőhöz képest 1,5-szer több, egy arcra való Bioderma fényvédőhöz képest legalább 2-szer több (bizonyos esetekben 3x!) terméket kapunk. Az állaga finom krémes, könnyen terül, hamar beszívódik. Zsíros bőrre különösen kellemes, nem kell annyiszor felitatnom a felesleges faggyút.

4 ÖSSZETEVŐ