uvdmnk

Regisztráció dátuma: 2018. június 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Esence Soft Touch Hab Állagú Korrektor

Esence Soft Touch Hab Állagú Korrektor
2018. június 8.

Nagyon jó fedése van, csak meg kell tanulni a technikáját (mint ahogy előttem is írták). Sajnos az én kombinált bőrtípusom nem tolerálja - hiába funkcionál jól az arcom zsírosabb területeivel, felülmúlja az, hogy nem csak kiemeli, hanem még inkább növeli a száraz területeket. Viszont ez csak egyéni probléma, ezért 4*-ot kap. ♡

SYOSS Korpásodás Elleni Sampon

SYOSS Korpásodás Elleni Sampon
2018. június 8.

Rengeteg méregdrága sampont és szérumot kipróbáltam már, ám a korpa újra és újra előjött, semmi nem segített rajta... aztán végül évekkel ezelőtt rátaláltam erre a csodaszerre ééés megváltás! Az illata nagyon nem tetszik és könnyen szárítja a hajam, ezért a hajvégeimhez körülbelül hozzá se érintem, azonban 5*-ot kap, mert nagyon-nagyon szeretem a hatása miatt, mert ezáltal relatív könnyebbé varázsolta a mindennapjaim. ♡

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2018. június 8.

Évek óta ezt használom, leginkább sminklemosás céljából, de egy egyszerű arctisztításhoz is remekül funkcionál. Imádom az illatát és ami a legfontosabb, hogy nem hagy zsíros érzetet a bőrömön, vagy ha hagy, akkor is csak nagyon minimális mennyiségben. Elképesztően jó termék, ajánlom mindenkinek! ♡