Uveggalamb

Regisztráció dátuma: 2015. november 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. november 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2021. július 8.

Imadom, ha nem hasznalom egy ideig jelez a borom. Elutaztunk hosszabb idore szuleimhez ,ahol semmi hamlasztom nem volt,kozben rendeltem g&g cuccokat,tobbek kozt ezt is. Tegnap mar vallalhatatlan volt a borom,csomo mitesszer es gyulladtabb pattanas is kijott es nem birtam abbahagyni a piszkalasukat. Estere ezt kentem fel egy hidrataloval es reggelre teljesen uj ,nyugodtabb borkeppel talalkoztam,lehuzta a gyulladasokat,puhabb lett a borom. Mivel egy ev a lejarata es mindig a kicsiket veszem es boven eleg. Foleg ,ha a harmat valtogatja az ember,es nem mindig ugyanazt az egyet hasznalja.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2021. július 1.

Esti rutinba tokeletesen beleillo nyugtato hidratalokrem,jo vastagon felvive szepen karbantartja az arcom allapotat,leviszi a gyulladast,szepen masszivan hidratal,masnapra maradektalanul felszivodik. Nagyon szeretem:)

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2021. július 1.

Hidratalokrem fole szoktam kenni utolso lepeskent,ha epp rosszabb allapotban van a borom,kijottek gyulladasok,pattanasok,vagy egyeb csunyasag. Cicaplast mellett nem tudom melyik tesz tobbet,de masnapra szebb a borom,esti rutinban abszolut jol mukodik. Az alaga nekem kicsit maceras,nyulos,geles,azt azert eroteljesen szokni kell. Plusz mindig gondolok szegeny ferjemre,hogy szerencsetlen egy bebalzsamozott no mellett hajtja le a fejet,vagy veletlenul ilyen dolgok kerulnek a szajaba:D Emiatt pl annyira nem kerult be a mindennapi rutinomba. Ennek ellenere siman lehet ujravevos.