Uveggalamb

Regisztráció dátuma: 2015. november 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. november 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Dove Baby Sensitive Moisture Fragrance Free Head to Toe Wash

Dove Baby Sensitive Moisture Fragrance Free Head to Toe Wash
2020. január 3.

Megvettem a kisbabámnak multifunkciós fürdetőnek(sampon és tusfürdő),de ma már másikat vennék.
Nem fürdetjük minden nap, így igazából nem vettem észre semmi negatívumot, viszont párszor én is használtam és azt vettem észre h utána száraz lett a bőröm, húzódott.
Az pozitívum, hogy parfümmentes és hipoallergén, de kell , hogy legyen olyan fürdető,ami mindezeket tudja , de mellette kicsit hidratál is. A La roche posay vagy Bioderma babafürdetőjén gondolkodom, ami atópiás bőrre való, szerintem legközelebb ezek közül választok.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2019. október 31.

Nagyon jó testápoló, szépen hidratál, gazdag krém, minden illatanyagtól mentes, az extrán száraz bőrt is megfelelően ápolja, én kismamaként szinte naponta használtam a pocakom kenegetésére, eddig lekopogom,de nem jött ki stria és más területeken sem jött ki sem irritáció, ekcéma,semmi egyéb kellemetlenség. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus, egyedül a legvégén kicsit nehéz kinyerni belőle a maradékot, de azért nagyrészt sikerült. Ár -értékarányban szuperjó, újravevős.

Mivolis Holt-tengeri Fürdősó

Mivolis Holt-tengeri Fürdősó
2019. október 29.

Otthoni lazításra , wellness élményre bevált, nincs benne semmilyen extra illatanyag, illetve nagyon jó relaxáló hatása van, utána olyan mintha átment volna az emberen az úthenger, a legjobb értelemben:D Segít ellazulni, segíti a jobb alvást utána.