v1v13n

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2020. június 26.

Nivea-s társa után tettem próbát ezzel a termékkel, azt kell mondjam, fényévekkel jobb. Nem annyira irtózatosan büdös, sőt, nekem az első pár órában tetszik is az illata. Ragad, az tény, de a végeredményért megéri - első zuhanyzás után a szag elmúlik, és nem foltos/sárgás a bőröm. Érdemes radírozni + minimálisan testápolózni előtte pár órával. Nagyon költséghatékony megoldás, biztosan újraveszem - pápá szoli. :)

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20
2020. június 3.

Valahogy mindig visszatérek hozzá. Most rendkívül száraz a bőröm, és akartam nyárra egy könnyedebb alapozót, a kezembe akadt, pár hónapja nyitottam ki. Nos, tökéletesen egybesimul az arcbőrömmel, nem is látszik, hogy van rajtam alapozó. Bőrhibáim már nincsenek, talán emiatt bontakozott ki ez az új szerelem, de a pirosságot, apróbb foltokat gyönyörűen elfedi. A kedvező ára miatt szerintem újravevős.

Bepanthen Plus Krém

Bepanthen Plus Krém
2020. május 26.

Volt egy kisebb balesetem, a gyanta letépte a bőrömet, borzasztó volt. 2 nap intenzív használat után harmadannyira látszott a folt, egyáltalán nem volt piros, csak kissé elszíneződött. 5 nap után szinte teljesen begyógyult. Hatalmas kő esett le a szívemről, hatalmas megmentőm volt ez a csodakrém. Csak ajánlani tudom!