v1v13n

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum
2020. szeptember 1.

Nappalra használom, imádom, hogy gyorsan beszívódik, és nagyon könnyed, frissítő. Az INCI-je megnyert, egészen biztosan újraveszem, ár/érték arányban nagyon jó. Egyetlen negatívum a műanyag csomagolás, de nem tégelyes!!! Ami higiéniai szempontból nagyon dicsérendő.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2020. június 26.

Nivea-s társa után tettem próbát ezzel a termékkel, azt kell mondjam, fényévekkel jobb. Nem annyira irtózatosan büdös, sőt, nekem az első pár órában tetszik is az illata. Ragad, az tény, de a végeredményért megéri - első zuhanyzás után a szag elmúlik, és nem foltos/sárgás a bőröm. Érdemes radírozni + minimálisan testápolózni előtte pár órával. Nagyon költséghatékony megoldás, biztosan újraveszem - pápá szoli. :)

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20
2020. június 3.

Valahogy mindig visszatérek hozzá. Most rendkívül száraz a bőröm, és akartam nyárra egy könnyedebb alapozót, a kezembe akadt, pár hónapja nyitottam ki. Nos, tökéletesen egybesimul az arcbőrömmel, nem is látszik, hogy van rajtam alapozó. Bőrhibáim már nincsenek, talán emiatt bontakozott ki ez az új szerelem, de a pirosságot, apróbb foltokat gyönyörűen elfedi. A kedvező ára miatt szerintem újravevős.