vaczkor

Regisztráció dátuma: 2014. július 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. július 9.
Bőrprobléma: -

Specchiasol Verattiva SPF50 Napozó Spray

Specchiasol Verattiva SPF50 Napozó Spray
2019. szeptember 3.

Nem vettem észre, hogy gyorsabban vagy jobban barnulnék, de jól véd, nem égtem le egyszer sem.
Viszont: nem szívódik be a bőrbe, kenés után az egész testem zsíros és csillog, összekenek vele mindent. Arcra nem is mertem kenni emiatt.
A spray kiszerelés nekem nem jön be, nem csak ennél a kencénél, hanem soha, mert egyrészt a felét melléfújom, nem a testemre, másrészt, ha már elkezdtem kenni kézzel, de valahova nem jutott és utó akarok fújni, nem lehet, mert csúszik a kezem, le kell támasztani a flakont és úgy spray-zni, macerás. Ezért a tubusos/nem-spray naptejek szerintem praktikusabbak, már ami a kiszerelést illeti.

Hifu Kezelés

Hifu Kezelés
2019. június 24.

Öt hónapja voltam HIFU kezelésen: teljes arc, nyak, dekoltázs.
(Gondolom, ugyanabban az elegáns budai szalonban, ahol az előttem szólók: II. ker)
Röviden: nem ér semmit, pénzkidobás.
Hosszabban: első csalódás, hogy az arc közepét és a szélét nem szabad kezelni a géppel, mert "ott futnak az erek és begyulladhat".
Na de: minden probléma középen van: homlok vízszintes ráncok, szemöldök közti haragos ráncok, ezeket nem lehet. Ajkak alatti-fölötti mini ráncok: azt se lehet. Nyakon vízszintes ráncok: nem lehet. Dekoltázs középen, ahol a pókhálók lesznek majd (még nincs): nem lehet. Szem alatti táskákat nem lehet. Ahol a fülem találkozik az arcommal: az meg a széle, azt sem lehet.
Úgyhogy maradt a "többi" rész, illetve ahol a bőrön átlátszanak az erek, ott sem lehet.
Így a "maradék" részeket kezelték, de minek: azokon így 5 hónap elteltével sem történt SEMMI változás.
Sőt, 1 hónappal a hifu kezelés után - ugyanott - kaptam egy rádiófrekvenciás kezelést is, benne volt a 150e Ft-os (akciós) csomagban, de annak sem láttam sem azonnali, sem későbbi eredményét.
Mivel mindenhol azt olvastam, hogy nagyon fáj, a kezelés előtt fél órával bevettem egy Algopyrin-t, hogy zsibbassza le előre a fájdalomközpontot. Nem tudom, hogy emiatt-e, de nem volt vészes a fájás, kicsit éreztem, hogy ütöget, főleg, ahol a csonton vékonyabb a bőr (szem alatti arccsont, állkapocs csont, szemöldök fölötti csont), de elviselhető volt, rosszabbra számítottam.
Aztán olvastam valami angol nyelvű fórumon, hogy egy csajszinak 3 hónappal a kezelés után kiolvadt a zsír az arcbőre alól és úgy néz ki a beesett arca, mint öreganyám, úgyhogy erre is ráparáztam, de nem történt semmi ilyesmi. Annyira nem, hogy a tokámról sem tűnt el az a mini zsír, ami van, pedig azt nyugodtan leolvaszthatta volna.
A kezelés után hónapokig (most is, azóta is) iszom a kollagén italt és a szokásosnál több vizet, napi 2.000 mg C-vitamint szedek - mindent a kollagén termelés segítéséért, de nem látom, hogy lenne bármilyen eredménye.
Semmi változás nem történt, semmilyen irányban, totál pénzkidobás ez a hifu kezelés. Nekem legalábbis.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2019. június 24.

2017: Szépen színez, pár színt már próbáltam. Puha és fényes lesz tőle a haj. De nekem nem kopik. Lenő. Úgy műxik, mint a hajfesték.
Up 2019: Még mindig használom, kb. félévente kenek egyet. A csokoládé bonbon lett a kedvencem: ennél kicsit sötétebb az alapszíne a hajamnak, úgyhogy határozottan tudom azt mondani, hogy világosít. Kicsit szőkésebb-világosabb és vörösebb lesz (a középbarna vörösmentes) hajam. Nagyon lassan kopik ki a hajamból, inkább azért színezem újra, mert lenő. Fodrászom azt mondja, úgy néz ki, mintha ombre-t festettünk volna, a lenövése közben fokozatos színátmenetet produkál.

1 ÖSSZETEVŐ