vaczkor

Regisztráció dátuma: 2014. július 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. július 9.
Bőrprobléma: -

PomPom Botanikuskert Szemkörnyékápoló Szérum

PomPom Botanikuskert Szemkörnyékápoló Szérum
2020. augusztus 17.

Csak estére tudtam felkenni, mert nem szívódik be a bőrbe, csak "rajta van".
Illetve: kentem VOLNA, ha nem irritálta volna a szememet. De sajnos könnyezik tőle a szemem és olyan filmréteget von a pupillám elé, hogy nem tudok a kenés után olvasni, meg semmit se csinálni.
Kézfejre használom most, de ott sem szívódik be, így vigyázni kell, hogy ne nyúljak a szemembe, mert akkor megint jön a könnyezés. Nekem nem jó.

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció
2020. május 14.

Az éjszakai krémemhez cseppentek néha 3-4 cseppet ebből (menő pipettás). Ezt a "koktélt" masszálom az arcomba: nagyon tetszik. Nem minden nap kapja a koktélt és azt látom, hogy a C-vitaminos éjszakák után reggel tömörebb, feszesebb a bőröm. Aztán pár napig megint csak a sima krémet kenem, olyankor semmi extra, majd újra előkapom a C-t, és reggelre megint a tömörebb, üdébb bőr van. Magában kenve ragacsos, de krémbe rakva nem. Patikat nem okozott. Ajánlom mindenkinek.

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2020. január 10.

Tartósnak nem mondanám, 1x megvakarom és eltűnik, kb. annyira tartós, mint a normál szemöldök cerkák.
Viszont vízálló: ha csak "átlögybölöm" az arcomat, akkor nem jön le a csak-víztől, de megtörölni tilos, mert az már vakarásnak számít és volt-nincs - szóval óvatosan kell vele bánni.
Könnyen törik, úgyhogy nem szabad egyszerre 2 mm-nél jobban kitolni.
Nekem is 2 hét alatt elfogyott. Viszont szép szemöldököt csinál, satírozni is lehet vele és szálakat is lehet egyesével behúzni.
Kimondottan szeretem benne - és ez az első ilyenem -, hogy a reggeli készülődés közepette frissen bekent, még zsíros szemöldökömre is fog, színez.

1 ÖSSZETEVŐ