vadaszokutambolkotrodj

Regisztráció dátuma: 2014. február 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. február 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Arclemosó Tonik Száraz és Érzékeny Bőrre Mandulavirág-Kivonattal

Balea Arclemosó Tonik Száraz és Érzékeny Bőrre Mandulavirág-Kivonattal
2020. április 15.

Ez az 500 ft-os, egyszerű összetevőjű tonik simán kenterbe veri a dupla annyiba kerülő vegán, bio, természetes, növényi stb.. tonikot. Bár még keresem a számomra igazit, de attól függetlenül még nagyon kellemes a használata. Nem szárít, nem irritál. A pattijaimmal nem tesz semmit, de több se lesz tőle.

Garnier Bio Többfunkciós Védőbalzsam Organikus Argánolajjal és Organikus Shea Vajjal

2020. április 15.

Radírozás, maszkozás utáni krémnek vettem csak, de hamar állandó éjszakai krémmé avanzsálta magát, annyira jó hatással van a száraz, mostanában pattanásos bőrömre. Becuppantja a bőröm nagyon hamar és kellemes, puha lesz utána. Az illata is jó, meg szép dolog a Garniertől, hogy a környezetbarát megoldásokkal próbálkozik. Egyelőre nem találtam nála jobb éjszakai krémet, egy ideig nem is fogok keresgélni. Egyedül a csomagolással vannak problémáim. Ha már annyira környezetbarát akar lenni, akkor miért van csomagolva a csomagolás? A másik, hogy kb a tubus felénél esélytelen kinyomni a krémet. Ilyenkor félbe vágom és átrakom egy üveg tégelybe. Jobb megoldás lenne... Nah mindegy ezért pontot nem vonok le, mert a belső számít :)

Isana Beauty Drops Hyaluron

Isana Beauty Drops Hyaluron
2020. március 23.

Nekem nagyon tetszik ez a kis szérum. Jónak találom, hogy a hyaluron mellett aloe verát is tartalmaz, nagyon üdítő a bőrömnek. A hatása is elég látványos és nem irritálja az érzékeny bőrt. Nappali krém alá szoktam tenni, pillanatok alatt beszívódik.
Azt hiszem hosszú távú kapcsolatunk lesz :)