vadaszokutambolkotrodj

Regisztráció dátuma: 2014. február 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. február 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Serafim Arctisztító Fekete Szappan

Serafim Arctisztító Fekete Szappan
2019. november 10.

Én csak "nagytakarításkor" szoktam használni,radír meg maszk után,mert az én bőröm száraz,érzékeny és azért annak elég erőteljes. De így heti 1-2 használat mellett szépen tisztít,rendben tartja az arcbőröm. És pálmaolaj mentes,amit mostanában próbálok kerülni,de elég nehéz.

Sanatopic Bőrpuhító Krém

Sanatopic Bőrpuhító Krém
2019. október 4.

Ez.egy.csoda.
Télen brutálisan tönkrement a bőr az arcomon. Máskor is volt már, de ennyire és ilyen hosszú ideig soha nem tartott még. Általában az első meleg napok után szépen helyrejön. Idén még most májusban is csúnya piros foltok voltak az arcomon. Már nagyon sok krémet kipróbáltam, nappalit találtam, de éjjelre csak olyat ami a feszülést enyhítette, de nem segített rajta. Véletlen találtam itt rá, gondoltam sokat nem veszítek, max kézkrémnek jó lesz. Kb 4 nap alatt eltűntek az undi foltok. Nem egy könnyű krém, van benne anyag, de használ is. Arcra és kézre is használom Nem okoz pattikat se, irritációt se, csak pihe puha bőrt. :) Most csak este használom, mert elég olvadós, de télen talán segít enyhíteni nappal is. 5*

Enélkül a krém nélkül nem tudom mi lenne velem. Amint megérkezik a hideg idő azonnal elkezdem használni és nem jönnek ki az undi foltok,gyönyörűen krban tart. Az intenzív testvérét egész évben használom a kezemre, azt is imádom.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2019. április 13.

Nem vagyok egy nagy Garnier fan,de ez a sminklemosó megvett kilóra. Sok társát kipróbáltam előtte mindenféle márka és árkategóriában (avon,nivea,isana...) Mindegyik csípte,irritálta,szárította a szemem és környékét. Gondoltam ezzel is teszek egy próbát,max megy a többi közé. Kellemesen csalódtam benne. Délután szoktam leszedni a sminkem és csak este csinálok teljes arctisztítást. Addig fenn szokott lenni,de semmi zavaró érzésem sincs. Nagyon jó kis termék,sokáig kitart és árban is nagyon jó.