vadbarack

Regisztráció dátuma: 2013. november 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Creed Love In White

Creed Love In White
2022. július 3.

Szintén 5 ml próba érkezett hozzám, ajánlás útján, hogy na majd csak lássam meg milyen jó. Ez volt az első niche parfüm amit kaptam, előtte sosem volt ilyenem. Apró adalék: a brutál, bőrös, csíkhúzós fülledt dög illatokat nem tudom magamon elviselni,viszont a tartósság fontos szempont. Ez az illat is inkább tiszta, mégis friss és élénk, mandarint is érzek benne a gyorsan megbontott mikulás csomagból,később lepuhul de még akkor is tart, ekkor éreztem benne valami fehér virágos- rizses hatást. Visszafogott de van benne valami élénk, vidám kitörni akarás, nem hivalkodó, de mégis észrevehető és egyedi ,teljesen beleszerettem. Télen és tavasszal nekem is jobban működik, jobban passzol.Állítólag Michelle Obama is nagyon bírja, de nyilván nem ez volt a választás fő szempontja :). Update: a nyarat is jól viseli fura és égett öblítő szag helyett a 40 fokban is jól teljesít, nekem. Ja, és nincs fake Dolce , sem műszempilla vagy kilométeres köröm :D.

Jean Paul Gaultier So Scandal EDP

Jean Paul Gaultier So Scandal EDP
2022. február 28.

Naspoja leírása ááááááááá imádom, betalált, atomic volt, el kellett olvasnom még, minden benne van amit jelent ez az illat egyben.

Maison Martin Margiela By The Fireplace EDT

Maison Martin Margiela By The Fireplace EDT
2021. október 29.

Évinek köszönhetően ( először rajta éreztem ezt, amikor találkoztunk) részesülhettem ebből a csodából, nagyon érdekes, kicsit szakrális, lágy szantál felhő tetején úszó, Zen templomos illat nekem ( prémium minőségű, nem fullasztó tömjénes füstölő jut eszembe), édeskés, vaníliás süti felhangokkal. Én a gyümölcsös lány, egyszerűen imádom, nagyon különleges és egyedi kombó, igazi őszi match!