vadbarack

Regisztráció dátuma: 2013. november 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír
2021. március 1.

Az illata számomra szuper, rizses, tejes, praliné felhő, hatásfokra nagyon bevált, finom, hámlasztó és nagyon apró, viszont a szemek sűrű és krémes állagot eredményeznek, nem az a nagyszemcsés, ropin a sókristály jellegű radír. Borotváláskor ezt kenem fel, nem olajosítja a pengét és szupersima lesz a végeredmény, puha tapintással, nem maradnak félig levágott kósza szálak, jobb mint bármi eddig. Néha óvatosan az arcomra is haszálom, a mitesszereket is bevallom szépen kiszedte, (nem ajánlják arcra! ) az én bőrömet nem bántotta. Sokáig elég, árban is okés, szeretem.

Bottega Veneta Illusione EDP

Bottega Veneta Illusione EDP
2021. január 17.

Szerintem szuper, rajtam a gyumolcs erzodik jobban,most igy telviz idejen is mukodik, a fuge es a narancs finoman korulolel, orulok hogy nincs benne pezsma. (nekem sajnos a pezsmas cuccok nagymama illatot eredmenyeznek vagy izzadt tini szagot erzek benne leszaradaskor tesiora utan, valakinek meg a pezsma mukodik es maga az alom.)Szoval szep illat, friss es narancsviragos, pont eleg,megsem egy edes kis semmiseg, hanem azert van tartasa is, szamomra beleszeretos .

Nivea Creme

Nivea Creme
2020. december 27.

Szerintem ennél jobb termék a cserepesre, vörös csíkosra száradt szájra nincs, sőt gyantázás után is szuperül megnyugtatja a szemöldököt, vagy bármilyen érzékeny területet. Valóban nehéz és zsíros, de amikor már segítségért ordít a bőröd és véresre vagy rinocéroszra repedt a kezed hidegtől vagy a fertőtlenítőtől, szuperül működik és tud annyit mint a drága, felhypeolt társai. Nekem kicsi van, kb. 300 Ft volt (sima drogériás szerzés) és ez is hihetetlenül sokáig elég.