vadcseresznyefamag

Regisztráció dátuma: 2016. június 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 10 eladás
Megnézem

Refectocil Eyelash Lift

Refectocil Eyelash Lift
2021. november 29.

Ezzel vizsgáztam. Gyönyörű eredményt lehet elérni vele és nagyon könnyű a használata. A modellem teljesen odavolt az eredményért. Hozta a műszempilla hatást ez a szett.
Az az előnye, hogy univerzális mert szemöldök lamináláshoz is használható.
Extra rövid, 8 és 5 perces hatóideje van, szemben a legtöbb termék 15-25 perces idejével. Nekem fontos az extra rövid hatóidő mert akkor több vendéget tudok fogadni.
Az egyetlen amit utálok vele kapcsolatban az az ára, így sajnos nem ezzel a márkával fogok dolgozni.

Marion Neon Vibes Pore Minimizing Peel-Off Maszk

Marion Neon Vibes Pore Minimizing Peel-Off Maszk
2021. április 12.

Friss érzést hagy maga után, a maszk szépen egyben lejön , nem szakadozik szét. Egyetlen negatívum amiért csak 4 csillagot kap hogy a benne lévő mennyiség nagyon kevés. Úgy kellett minden cseppet kipréselnem belőle hogy befedje az arcom mindenhol.

Naturland Kénes Krémsampon

Naturland Kénes Krémsampon
2021. április 12.

Amióta küzdök a pajzsmirigy alulműködéssel brutál módon zsírosodik a hajam 1 napig frissen mosott, 3.nap már vállalhatatlan. Mindenféle márkát próbáltam, de semmi nem használt.
Először féltem ettől a sampontól hogy mennyire erősen kénes az illata, de nem vészes sőt kellemesen visszafogott.
2x megmostam vele ahogy kell de más sampont nem használtam vele párhuzamosan. Az ő teljesítményére vagyok most kíváncsi.
Nem vettem észre hogy szárította volna a hajam.
Egyelőre 5ös, pár nap múlva kiderül hogy vált be.

2 MÁRKA