vadcseresznyefamag

Regisztráció dátuma: 2016. június 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 10 eladás
Megnézem

Max Factor Facefinity All Day Matte Panstick

Max Factor Facefinity All Day Matte Panstick
2019. október 26.

Nagyon könnyű vele dolgozni, praktikus ez a ceruza mert minden táskában elfér. A primer vég szépen mattít.
Az alapozó nem ül meg a ráncokban, bár nap vége felé már kissé megkopik az ígérettel szemben. Szépen fed, a korrektorom sem használtam a szemem alá, elég volt ez a stick. Lehet, hogy más maszkszerűnek fogja találni, de én az erős fedésű alapozókat szeretem.
Nem nehezítette el a bőröm, észre se vettem hogy rajtam van.

Ha lehetne több árnyalatban is kapni még jobb lenne.
Jelenleg úgy gondolom újraveszem.

Nivea Expert Micellás Arctisztító Kendő

Nivea Expert Micellás Arctisztító Kendő
2019. október 25.

Csak azért 4 csillag mert parfümös, erősen. Azért mentségére szóljon, hogy a Nivea tisztaságillata verhetetlen klasszikus, imádom is de ebben a családban épp az illatmentességet keresném, ez a védjegye.
Teszi amit ígért, kiválóan tisztít,ápol. Imádom. Ezt is újraveszem, nagyon praktikus és megéri az árát. Leszedi a vízálló sminket is. Az én bőrömet nem irritálta.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2019. október 25.

Nagyon szeretem. Gyönyörűen tisztít, a vízálló sminket is könnyen leszedi, nem kell dörzsölni nagyon. Mindennapos arctisztitásra is használom, beszereztem mini verziót is belőle ami minden táskában elfér, de otthonra is praktikusabbnak tartom abból használni mint az óriás flakonból.
Az is tetszik, hogy nincs parfümözve, illatmentesnek éreztem. (A kendőjéről ez már nem mondható el)
Nem ragad, és tényleg nem hagy olajos réteget a bőrön. Újraveszem