Vadkuku

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. november 16.

Sajnos nem vált be nekem ez a termék. Beleül a szám ráncocskáiba, ha aláhidratálok, akkor is. Az ajkaimat úgy kiszárította, hogy még a bőr is felhasadt rajta! Tökéletesen felvinni lehetetlen, én legalábbis nem tudom: egyből ráragad a számra és van, ahol vastagon kerül rá, van, ahol vékonyabban, és van, amelyik részt be sem fog (a fogak felé eső belsőbb részt, ami nálam simán látható), korrigálni lehetetlen, csíkoz. Ja, amúgy a 10 Dreamer árnyalat van meg, fél áron vettem, így nem érzem azt, hogy annyira kiraboltak volna. Ettől van jobb applikátoros matt rúzs is!

Palette Intensive Color Creme Pure Blondes

Palette Intensive Color Creme Pure Blondes
2018. október 20.

A hajam 2 hét után ledobta az egészet, mintha be sem festettem volna. Mennyiség: még jó, hogy a leírás őszinte és a tarkó alá érő hajra már két doboz használatát javasolja. Az én hajam váll és lapocka között van, és éppen elég volt egy doboz, ha hosszabb, már nem lett volna elég. Ez nem negatívum, hiszen leírták. Mindegy, egyáltalán nem tartós hajfesték ez sajnos.

The Body Shop Málnás Testvaj

The Body Shop Málnás Testvaj
2018. szeptember 25.

Jól hidratál, kellemes krémes állag, jól olvad a bőrön. Imádom az illatát is. Gyorsan fogy. Egy csillagot azért vonok le, mert másnap reggel valahogy kellemetlen bukéja lesz rajtam. Szerintem csak én érzem, de akkor is érzem, és valószínű, hogy az én bőröm kémiája miatt van és nem a krém hibája, de akkor sem veszem meg újra.