vador

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Yves Rocher Csokoládés Narancs Ajakápoló

Yves Rocher Csokoládés Narancs Ajakápoló
2022. május 8.

Az illata olyan, mint az Aldis narancsos piskótatalléré, ami nyilván egy eléggé nem kifinomult valami, de szörnyűnek nem találom.
A probléma a hatásával van, ugyanis szomorúan konstatálom, hogy ennél bármelyik Baleás ajakápoló jobban ápol, egy random Alverde limitált kiadás meg egyenesen luxuskozmetikumnak hat mellette.

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2022. március 20.

Édeskés jázminillat, de annak se olyan nagyon jó, ilyet azért ennél sokkal olcsóbban is lehet. Nem sznobizmusból mondom, én abszolút megértem és támogatom, ha valaki vesz egy ilyesmi kaliberű kölnit Avon/Oriflame katalógusból, hétköznap szaladgálni jó lesz alapon, de huszonezerért azért ne már! :')

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam
2022. március 20.

Ahogy indul a fűtésszezon, kocogok is a dm-be az utánpótlásért, aztán tavaszig le sem teszem. Kifejezetten száraz bőrre valószínűleg nem annyira ideális, de nekem ennyi tisztítás azért kell, az ennél is kímélőbb lemosók inkább csak tologatják a zsírt/koszt a bőrömön. Fixen arclemosónak használom, illetve heti párszor tusfürdőnek is (sajnos az illatos fürdőcuccoktól nem tudok elszakadni).
Ár-érték arányban zseniális, számtalan flakonnal fogyott már el, mindig picit változtatnak rajta, de szerencsére alapjaiban az marad, ami.

Szerk.: Még annyi, hogy a szemet nem csípi, ami érdekes infó lehet azoknak, akik tényleg babára használják.

34 ÖSSZETEVŐ

Quaternium-73 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen