vador

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Auchan Bio Fültisztító Pálcika

Auchan Bio Fültisztító Pálcika
2019. március 4.

Csak ismételni tudom az előttem szólót, én is rendszeresen ezt veszem. A többi lebomló fültisztító pálcikához képest árban is kellemesebb, akárcsak a márka bio vattakorongjai.

For Your Beauty Panama Hajkefe Hosszú Hajra

For Your Beauty Panama Hajkefe Hosszú Hajra
2019. február 9.

Mikor legutóbb akciós volt, megvettem. Elég sokáig tébláboltam a polcok előtt, mire eldöntöttem, melyik hajkefét is vigyem haza, de végül úgy érzem, nagyon jól sikerült választanom. Ez vegyes sörtés, szóval vadmalac és műanyag is került bele, a sima sörtést is nézegettem, de szerintem azzal csak a hajam felszínét tudnám simogatni.
Vékony szálú, viszonylag dús, töredezésre és gubancolódásra igencsak hajlamos hajam van és rendesen kifésülni csak bontófésűvel tudtam, pedig azért jó pár hajkefét kipróbáltam (igen, Tangle Teezert is, és nem estem hanyatt tőle, azzal is egy örökkévalóság kibontani a gubancokat), ez viszont egy álom. Szárazon, nedvesen, mindenhogy. Elsőre nem akartam elhinni, hogy ilyen könnyen siklik a hajamban, direkt átmentem rajta a szokott bontófésűmmel, mert olyan nincs, hogy nem tép és mégis kibontja a hajam... pedig de, van. :)
Ezen túl pedig tényleg valahogy fényesebb, simább a végeredmény, ha meg majd végre eljutok fodrászhoz, megnézem, mennyit segít a töredezés ellen.
Az egyetlen, ami nem igaz, az az antisztatikus hatás, ettől is száll a hajam, de tudok így is élni.
Szóval szerintem ez az én hajtípusomra a tökéletes konstrukció és most erősen gondolkodok a márka hasonló jellegű körkeféjén is.

Lancôme Juicy Tubes Szájfény

Lancôme Juicy Tubes Szájfény
2019. január 15.

Életem első olyan szájfénye, amire használható a tartós jelző. Igen, ennek ára van, forintban kifejezve és képletesen is, mert valóban kissé ragacsos (bár őszintén sokkal rosszabbra számítottam), akit zavar, hogy van valami a száján, az nagyon idegesítőnek fogja találni. Színe nincs sok (Tickled pinkem van, ami nevével ellentétben inkább mályva), de gyönyörű tükörfényű és segít hidratáltan tartani az ajkakat.
Egyetlen bajom az indokolatlanul nagy kiszereléssel van, a minik beszerzése meg picit macerás, de ahogy számolgatom, nem mostanában fogom elfogyasztani.

34 ÖSSZETEVŐ

Quaternium-73 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen