vador

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Tesori d'Oriente Byzantium Habfürdő

Tesori d'Oriente Byzantium Habfürdő
2021. március 21.

Kitűnő illat, kitűnő minőség, furcsának találom, hogy a Rossmann pont ezt az illatcsaládot nem forgalmazza, pedig ez az édes, de közben mégis karakteres illat sokak kedvence lehetne. Tudom, nem ez a lényeg, de a csomagolása is nagyon igényes a csillogó mozaikdarabkákkal. :)

Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam

Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam
2021. február 14.

Ha hajtőre is megy belőle (márpedig egy hajhullás elleni balzsamnak nyilván mennie kell), akkor bizony zsírosít és lapít, pedig alaposan kimosom. Ennek ellenére nem igazán érzem, hogy kiemelkedően ápolna, hajvégápoló nélkül nem is tudtam kifésülni a hajam, pedig a festetlen, nem különösebben száraz hajamra közvetlenül mosás után sose kell olaj. Ami kellemes, az az illata (csodálatosan gyógynövényes!) és az állaga (végre egy kellően sűrű balzsam!), de összességében el sem tudom képzelni, kik lehetnek a célközönség, olyan kis béna az egész, mintha valami gagyibb hajbalzsamot tuningolnék házilag hajszesszel.

Cien Provitamin Volumen & Style Sampon

Cien Provitamin Volumen & Style Sampon
2021. február 7.

Akinek nem olyan érzékeny a fejbőre, mint nekem, korrekt samponra lelhet benne. Szép, könnyed és dús állagú tőle a haj és egy nappal később is ráértem mosni, de huzamosabb használat mellett sajnos viszkettem tőle.

34 ÖSSZETEVŐ

Quaternium-73 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen