vador

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

1 ELADÓ KRÉM

Etude House Dreaming Swan Eye and Cheek

Etude House Dreaming Swan Eye and Cheek
2020. február 9.

#4 Releve Purple, a legjobb pirosítószín, amit csak elképzelni tudok magamnak. Nem annyira lila, mint a megszokott ázsiai lila pirosítók, de sokkal lilább, mint nagyjából bármi, amit ebben a színmélységben találni a nyugati márkáknál. :) Hideg tónusú világos bőrre nagyon előnyös, arról nem is beszélve, hogy az orca pirosságát (köszi rozacea, hogy vagy nekem!) is kiüti valamennyire.
Biztos van termék, ami felveszi vele a versenyt pigmentáltság, tartósság, etc. terén, de én most azt pontozom, nekem mennyire vált be, és ez alapján teljesen elégedett vagyok.

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rózsaolaj Pakolás Hajra és Fejbőrre

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rózsaolaj Pakolás Hajra és Fejbőrre
2020. február 9.

Közepes termék csodálatos illattal, erősen túlárazva. Főként hajvégápolónak használom, gyorssegélyként két hajmosás közt, mert sosem zsírosít vagy tincsesít, viszont vannak problémák az ápoló hatásával, konkrétan másnap ugyanolyan szárazak a hajvégeim, mint mielőtt felkentem. Szoktam tenni belőle hajszárítás előtt is, szintén olyan kis semmilyen az eredmény, ártani viszont biztos nem árt.
Szóval az én életemben ez olyasmi, mint az illatos habfürdők és testápolók, azaz funkcionálisan nem sok értelme van, de azért nagyon jól esik a lelkemnek. :)

Oriflame Paradise EDP

Oriflame Paradise EDP
2020. január 31.

Emlékszem, amikor az első üveget vettem, folyamatosan ezt használtam, rekordsebességgel fogyott is el, a másodiknál már csillapodtak a kedélyek, munkába járós helyett ez lett a vizsgázós-állásinterjús parfümöm. Virágos, de erősen borsos is, csodaszép (bár a tartalomhoz nem passzoló) üvegben. Szerintem nem maszkulin, az nekem máshol kezdődik. Kicsit emlékeztet régi kedvencemre, az Avon Treselle-jére, mintha annak lenne felnőttebb, elegánsabb verziója.

34 ÖSSZETEVŐ

Quaternium-73 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen