Best of Beauty 2019

vador

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

1 ELADÓ KRÉM

Etude House SoonJung pH 5.5 Relief Toner

Etude House SoonJung pH 5.5 Relief Toner
2019. július 2.

A 15 milliliteres kiszereléshez volt szerencsém, végig elégedett voltam vele. Kicsit lutri számomra minden ilyen növényi kivonatokkal operáló termék (azaz kb. az összes koreai kozmetikum...), de sosem tapasztaltam irritációt. Hámlasztó előtt használtam, illetve amikor olyan meleg lett, hogy minden más elviselhetetlenül nehéz érzetű volt, egész szépen hidratált magában is.
Egyedüli fájdalmam az ára, sajnos nehezen felejtem a Garnier hasonló tudású, 200 ml/~1000 Ft-os tonikját, de azt már nem gyártják, ezt meg igen, szóval amíg nem történik valamiféle kozmetikai forradalom drogériás vonalon, elfogadom, hogy olcsóbban nemigen jut az ember épkézláb tonikhoz.

Innisfree Blueberry Rebalancing Skin

Innisfree Blueberry Rebalancing Skin
2019. június 23.

Csíp mint a fene. Nem tudom miért, ha nem is egy clean clinical formula, azért nem az a tipikus agyonparfümözött/illóolajozott/alkoholozott tonik. Sajnos nem sok mindent tudok mondani a hosszabb távú hatásairól, a kis utazószettes kiszerelésemet is inkább lepasszoltam másnak.

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well
2019. május 11.

Nagy híve lennék annak, hogy ne kelljen minden apró vackot a világ másik feléről rendelni, így aztán igazán megörültem, hogy van korrekt árú drogériás hámlasztózokni, de ez nem működik.
Mindent a csomagoláson leírtaknak megfelelően csináltam, aztán türelmesen vártam, hogy történjen valami hámlás fronton, majd ~1,5 héttel a használat után bánatosan lereszeltem inkább a sarkaim. Valahogy azt képzelném, egy ilyen termék pont azoknak lenne jó, akik szeretnének valami kis pluszt (pl. nyitott cipős időszak kezdete előtt), de nincsenek olyan brutális bőrkeményedéseik, amik feltétlenül pedikűrösért kiáltanak.

34 ÖSSZETEVŐ

Quaternium-73 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen