VadSzab

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2018. november 18.

Mikor megtudtam, hogy létezik olyan termék aminek a használatával legalább 3(!!!) napig nem kell a szemöldökömmel bíbelődni, izgatottan rohantam a Müllerbe, hogy megvegyem, de sajnos óriási csalódást okozott, pedig őszintén reméltem, hogy a pozitív véleménnyel rendelkezők táborát erősíthetem.
Az ára eleve borsos (3195 Ft) , így az ember ha nem is csodaszert kap, de elvárna valami pozitívat az adott terméktől.
Mikor először felkentem a végeredménnyel alapvetően elégedett voltam, DE amint néhány órával később megmostam az arcom drasztikusan megkopott, majd ezek után este elmentem hajat mosni, mire végeztem a szemöldököm gyakorlatilag eltűnt. Itt-ott halvány foltocskák emlékeztettek rá, hogy korábban valamit odakentem, mintha nem jött volna le rendesen a szemöldök ceruza...
Nem értem mi lehetett a gond, ugyanis az ajánlott hatóidőt jócskán meghaladva, kb 2 órát hagytam fent, mielőtt lehúztam.
Nálam sajnos teljes kudarcot vallott a termék. Minél több szemöldökceruzát, púdert vagy festéket próbálok ki, ezek annál inkább megerősítenek, hogy egy elcseszett szemöldökre csakis egy profin megcsinált szemöldöktetoválás lehet a gyógyír...
Ezt a terméket pedig végképp nem ajánlom senkinek, nettó pénzkidobás...

L'Oréal Revitalift Laser X3 Renew Éjszakai Krém

L'Oréal Revitalift Laser X3 Renew Éjszakai Krém
2018. október 20.

Alapvetően nem a ránctalanító hatása miatt vásároltam meg, sokkal inkább bőrfelszín, textúra javító hatást vártam tőle, az Age Specialist éjszakai változatát cseréltem erre, ami a maga kategóriájában nem rossz, de ez a krém magasan veri :)
Állaga kissé tömény, nehéz, ami felkenve egyáltalán nem érződik és szépen beszívódik az éjszaka során, elegendő kis mennyiséget felkenni belőle. Az illata kellemes, én imádom, de lehet van akinek túl sok.. ez ízlés kérdése.
Hatását tekintve azt kell mondjam hozza amit vártam tőle, másfél hét használat után láthatóan javított a bőröm textúráján, egységesebb lett a bőröm felszíne, a tág pórusaimon is javított, ébredés után az arcom sokkal pihentebb, szebb, mint előtte. Ráncaim még nem igazán vannak, így ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni .Szerintem nagyon jó kis krém, biztosan újra fogom vásárolni :)

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation
2018. október 20.

A legjobb púder amit valaha próbáltam, jó ideje már mindig újraveszem. Nagyon praktikus a benne lévő tükör miatt miatt, bármikor elő lehet kapni egy gyors sminkigazításra. :) Én általában a Rimmel Lasting Finish 25H alapozóval együtt használom, és szerintem a kettő együtt egy verhetetlen párosítás.
Szépen fed, nem kelt maszkhatást, tartós,és hosszú távon sem okoz bőrhibákat, pattanásokat.