vadvirag919

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Ariana Grande R.E.M. EDP

Ariana Grande R.E.M. EDP
2023. január 18.

A felütés után, ami szörnyen gyógynövényes, köptetős, egy az egyben Burberry Brit edt. Kevesebb tartóssággal.

Cetaphil Tisztító Oldat Minden Bőrtípusra

Cetaphil Tisztító Oldat Minden Bőrtípusra
2022. december 9.

2022: Sajnálatos módon meg kell követnem ezt a kis szerencsétlen lemosót, mert a legnagyobb baj idején ő húzott ki a gödörből, én meg gonosz voltam… Babés micellás lemosót szoktam használni, de év elején/közepén folyton piros lett tőle az arcom, fájt, húzódott, és még ragyás is lettem. Nem mertem másik lemosót keresni, mert mi van ha azok jobban szárítanak, a piros narüko, ami meg jó volt, az kb arany áron van manapság - és változott is az összetevője a márka jó pár termékének. Így eszembe jutott ez. Hogy mennyire nem húzódott utána az arcom. Hogy 460 ml 3e Ft. És hogy, ha mégsem jó, akkor elfürdöm, mert a tusfürdőkkel is gond volt, mintha hirtelen ekcémás lennék vagy ilyesmi. Pár nap alatt rendbe hozott tetőtől talpig. Azóta csak az arcomra használom, még mindig rengeteg van benne, és már sosem túl zsíros nap végén vagy piros lemosás után a fejem.
A smink eltávolítási képessége ugyan a nullához konvergál, rezgős arctisztítóval talán jobb, a púdert/spirált leszedi, de kell a micellásvíz vagy az olajos lemosó előtte. Amúgy van egy fura rétege, amitől a világba kiszaladnék normál esetben, jelenleg viszont innen tudom, h nem szárít szét. Összetevők alapján nem venném meg, és most sem értem pont ez miért működik rajtam, de az tény, hogy az arcom szebb, sehol egy pattanás, mitesszer, és puha komfortos a bőröm. A parabének meg….hát legyen, legalább szép arccal halok meg.😂

Valamikor korábban: Pixiben volt, kipróbáltam. A hype-ot a márka körül őszintén nem értem, az összes termékük tele van valamiféle alkohollal és egy vagon tartósítószerrel.... Ehhez képest drága is. Jelen kis borzalom első látásra és szaglásra a Differin.re emlékeztet (és meg annak is jobb az inicije). Sminket és egyéb szennyeződéseket nem sikerült eltávolítania az arcomról - micivizes utótörlés bebizonyította. Egyetlen pozitívuma az, hogy nem ragyásított el már egy használat alatt, de kösz ebből ennyi is elég volt.

Elmex Fogszuvasodás Elleni Védelem Fogkrém

Elmex Fogszuvasodás Elleni Védelem Fogkrém
2022. december 9.

Két hét használat után jöttem rá, hogy ettől gyulladt be az egész ínyem. Valószínűleg az aminofluoridot nem bírja, és már pár nap használat után hideg-meleg érzékennyé teszi az ínyem, ami amúgy sosem jellemző rá. Két napja mosom a legolcsóbb dm.es dontodenttel és jelentősen visszahúzódott a vörösség is.

14 ÖSSZETEVŐ