vadvirag919

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1 ELADÓ KRÉM

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Lotion Vörös Árpával

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Lotion Vörös Árpával
2021. január 17.

Lotion?! Ezt, hogy merik lotionnak hívni? Van olyan tonerem, ami ennél sűrűbb állagú... :D Nagyon folyékony, könnyen beszívódik, gondot nem okoz.
Egyelőre kis kiszerelést rendeltem, ez is sokáig elég lesz. Eddig semmi extrát nem érzek, igaz most teljesen nyugodt, problémamentes a bőröm. Megelőlegezem neki az 5öst.

2020.01.07.Update: elfelejtettem cirka 1-2 hónapra, egy hete vettem elő újra. Volt pár piros, nem múló pöttyöm és hát ez egy csoda. Hidratál, kivasal, photoshoppol. Nagyon szép egységes bőrképet hagyott pár nap alatt maga után, mást jelenleg nem is igényelek mellé.

2021.01.17.: Kár kár kár érte. Hűtőben sem érte meg sajnos a tavaly tavasz/nyárvége időszakot, így ősszel már szagos volt (a fél tubus, mert ugye kevés kellett belőle). Ki kellett dobnom. Majd az újra rendelésnél konstatáltam, h a kedves magyar forgalmazó - még a vírus előtt ugye - olyan árat dobott rá, ami nem éri meg. 7-8 ezerért nem fogok akkora mennyiséget 100-120 ml? Venni, ami sohanapján fogyna el. Mert ez egy 30ml.s 'minta' volt. Aminek a fele kuka. Sajnos a nagy kiszerelés hasznos része kb. 40 ml lenne, ha minden egyes nap használom, de nekem 9 hónap alatt sikerült 15 ml.t elhasználnom úgy, ahogy nekem komfortos....a többi viszont megromlik. Nyilván. Csökkenteni kéne a kiszereléseket.

JutaVit Diab Kontroll Tabletta

JutaVit Diab Kontroll Tabletta
2020. december 29.

Nemrég fogyott el a dobozom, és máris hiányzik. Alapvetően a fahéj tartalma miatt a vércukorszintet hivatott rendben tartani, ha jól emlékszem, de én nem emiatt szeretem. Reggelente szedtem és egész napra kellemes puffadásmentes, jól emésztő, normális emberként léteztem, falási rohamok nélkül (valószínűleg segít azon az inzulinszinten). Némi L-carnitine porral karöltve sikerült kitolni a tejtermék és étolaj toleranciámat, ami miatt olyan dolgokat is meg tudtam enni, amiket már évek óta nem.... Újravevős.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2020. december 29.

A korábbi véleményemet felülírva végül a fél üveg a kukában végezte tavaly, mert őszre sajnos szétszárította a lábamat is. Ezzel én végeztem a márkával, igazából egyik termékük sem volt hosszú távon a barátom.

Őszintén szólva az arcom utálja, jó nagy fájó puklik jönnek ki tőle és túlzsírosítja a fejemet. Mégsem adhatok neki 4-nél kevesebb csillagot, mert 1. az én bőröm érzékeny rá, 2. lábszárra tökéletes. A sok benövés miatti régi/új foltot nagyon szépen halványítja, úgy vélem hidratál is, ráadásul másfél pipetta elég lábanként. Ott egyáltalán nem bántja a bőrömet, szóval ha nem is eredeti funkciójában, de jól működik.

14 ÖSSZETEVŐ