vadvirag919

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Narüko Am+Pm 10 Peptides Feszesítő Hidratáló

Narüko Am+Pm 10 Peptides Feszesítő Hidratáló
2019. október 4.

Jee, én lehetek az első véleményező! Na szóval, a hidratáló szócska miatt, abban a kis naiv hitben éltem, hogy ez egy ilyen krémes hidratáló lesz.
Spoiler: nem az lett. Lotion szerűen folyós, víztiszta folyadékot kapunk, erős levendula illattal. Nagyszerűen, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos réteget sem arcon, sem testen. Kombinált-zsíros bőr imádni fogja, de meg kell jegyeznem, hogy esti használatnál reggelre kissé olajos lesz a bőröm, úgyhogy kevés.
A kiöntős csomagolás nem túl praktikus, kb kilöttyen belőle, így én áttöltöttem egy kisebb pumpás flakonba. (A többi meg a hűtőben lakik.)
Nincs az a woww élményem tőle, de eddig azért jól megfelelt.

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Lotion Vörös Árpával

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Lotion Vörös Árpával
2019. október 4.

Lotion?! Ezt, hogy merik lotionnak hívni? Van olyan tonerem, ami ennél sűrűbb állagú... :D Nagyon folyékony, könnyen beszívódik, gondot nem okoz.
Egyelőre kis kiszerelést rendeltem, ez is sokáig elég lesz. Eddig semmi extrát nem érzek, igaz most teljesen nyugodt, problémamentes a bőröm. Megelőlegezem neki az 5öst.

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Sminklemosó Mousse Vörös Árpával

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Sminklemosó Mousse Vörös Árpával
2019. október 4.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. A szaga az valami cefet, nem sikerült még beazonosítani melyik növény az, de nagyon erős illata van. :D
Mint lemosó sem az igazi, nem szedi le olyan jól a sminket, mint a Babé micellás gélje. Viszont nem húzódik utána a bőröm, nem okoz irritációt, egyébként teljesen rendben van. A fogyásról még nem tudok nyilatkozni, de csak akkor éri meg, ha 3 hónapnál tovább bírja (napi 1 használattal). Addig ez így 4es.

14 ÖSSZETEVŐ