vadvirag919

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Sampon
2020. március 1.

Általában nem veszek ettől a márkától semmit, most valami agybaj jött rám, meg az akció... Nem jellemző a zsíros haj nálam, ezért is néztem nagyot az első használat után, amikor is olyan volt mintha nem akart volna megszáradni a hajtövem (ha nem muszáj nem hajszárítózok télen sem). Majd másnapra határozottan zsíros lett a fejem. Vártam még egy napot, ocsmány volt... Én általában 4-5 naponta mosok hajat, és nem szokott így sem kifejezetten zsíros lenni, csak már nem áll sehogy. Ezzel a samponnal 5 óra után újra mosnám meg mert valami réteget hagy a hajamon és olyan olajos.
Egyedül az isteni illata miatt nem biztos h megkukázom - bár nagy a kísértés.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. március 1.

Már mindent értek.... Le volt árazva, gondoltam végre kipróbálom én is a legnépszerűbb banánosat. Hát valami isteni gumicukros trópusi kókuszos koktélos banán illata van. ^.^ Papayásat már használtam, nem vagyok a hatásától elájulva, sőt a bödön végére a hátam közepére nem kívántam, gondolom ez is hasonló lesz, de az illata most jólesik a lelkemnek és kárpótol.

Paula's Choice Defense Nightly Reconditioning Moisturizer

Paula's Choice Defense Nightly Reconditioning Moisturizer
2020. március 1.

Még valamikor tavaly nyáron volt a Pixiben egy 15 ml.s minta, amit akkor csak félig tudtam elhasználni. Meleg is volt, hamarabb zsírosodott a bőröm és előhozta a csúnya kis púpot az államon (lassan nevet kéne adnom neki, ha valamelyik krém nem tetszik neki, akkor előjön, de jó fej, mert ha azonnal abbahagyom a krémet akkor el is tűnik....). Reggelre szépen kivasalta, hidratálta a bőröm, de ezt más is tudja. A szaga frissen bontva is szörnyű volt, az állaga egészen jól beszívódó így zsírosodásra hajlamos bőrön. Viszont.... a szememre nem kentem, reggelre mégis bedagadtak a szemhéjaim tőle. Így végül testápolóként végezte. Nem venném meg.

14 ÖSSZETEVŐ