vadvirag919

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Meishoku Ceracolla Moisture Lotion

Meishoku Ceracolla Moisture Lotion
2024. január 23.

2024: Épp készülök újra rendelni. Alacsony páratartalmú közegben dolgozom, ez az egyetlen, ami segít hidratálni és nem irritál. Ragacsosnak még mindig ragacsos.😅

2020: Nem igazán szeretem használni, mert mindegy mit kenek alá/fölé olyan ragacsos marad mint a bánat. Kár érte, egyébként másnapra mindig szép hidratált leszek tőle, allergiát sem okoz, de agybajt kapok a ragacstól. Tavaly vettem, a fele ha elfogyott.

Juliette Has A Gun Moscow Mule EDP

Juliette Has A Gun Moscow Mule EDP
2023. szeptember 4.

Ez volt a kedvencem az eredeti minta csomagból. Végre megvettem, és az üvegen nincs batch code, az illat meg eltűnik rólam…. A ruhán napokig érezni, és fincsi imádom, de nem érte meg. 3 évig vártam vele, h megvegyem, erre annyira megváltoztam, h 1 óra után se híre se hamva? Szomorú.

Juliette Has a Gun Midnight Oud EDP

Juliette Has a Gun Midnight Oud EDP
2023. szeptember 4.

Imádom. Sose gondoltam, hogy az az oud.os típus lennék, de ezek szerint az vagyok. Az egyetlen bajom ezzel IS, hogy 1,5 óra után eltűnik, majd 4-5 óra után jelentkezik be újra. Valószínűleg bennem van a hiba, mert a JHG parfümjei idén ezt csinálják rajtam, kb kivétel nélkül. Sírni lenne kedvem, mert a sima kis Ariana Grande Ari.t meg érzem és folyton dicsérik rajtam, ez meg eltűnik! És most nem akarok az a cuki kis édesség lenni.

14 ÖSSZETEVŐ