vadvirag919

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Giorgio Armani My Way Intense EDP

Giorgio Armani My Way Intense EDP
2021. november 1.

Egészen konkrétan rajtam gumicukor illata van. Olyan haribo gumimacisan édes, eleinte egy kis zavaró gyöngyvirággal, majd beédesedik egy fincsi kis cukorkává. Külön nem érzem vaníliásnak, és hála az égnek ez már köszönőviszonyban sincsen az eredeti My way.el… Napok óta csak ez van rajtam, és ha nem lenne ilyen túlárazott kis kommerszség, akkor vennék is belőle egy kisebb mennyiséget.

Catrice Super Easy Magnetics Mágneses Műszempilla Tussal

Catrice Super Easy Magnetics Mágneses Műszempilla Tussal
2021. október 7.

A 010.es van meg nekem is, és formára tökéletes is lenne. Jelen pillanatban viszont az eddigi legnagyobb pénzkidobásnak tartom, ugyanis:
1. Kibontás után az első mozdulattal leszakadt az egyik oldal középső mágnese. Ok, béna voltam, és csak 1 db szálat tépett le, ugyh használható lenne.
2. A tus, bár kellemes állagú és jól lehet vele vonalat húzni, enyhén szólva nem tartós. Sima vízzel is lejön, illetve maga a mágnes is leszedi a bőrömről, ha véletlenül nem sikerül elsőre jó helyre feltenni a pillákat. Enyhén melegedő érzésem van egyébként felkenés után, de még nem dagadt be tőle a szemem.
3. Mágnesesség. Direkt kipróbáltam kézfejen, 3 réteg tust (vicc…) vittem fel és egyszerűen nem elég mágneses. Arról nem is beszélve, hogy minél több a réteg annál könnyebben szedi le a bőrről.
4. Ha véletlenül sikerül is feltenni a megfelelő helyre, akkor ott az a probléma, hogy a pillasor felfogatása egy fénylő műanyag szálon fut, ergó becsillog, és úgy néz ki, mintha egyenetlen lenne a tusvonal.
Slussz poén: harmadik használatra elkezdett elengedni a másik pilla első mágnese is. Nem vagyok elégedett.

Pepe Jeans London for Her EDP

Pepe Jeans London for Her EDP
2021. augusztus 19.

Sok éve, amikor megjelent ez az üveg a polcokon, azt gondoltam, hogy jézus mekkora egy giccs! Annyira sznob voltam, hogy jó 2-3 évig kézbe sem mertem venni, mert olvastam pár rossz véleményt róla… Aztán egyszer átkattant valami, és vettem a bátorságot megszagolni legalább, mert amúgy komolyan, ez a martinis pohár kifejezetten cuki dísz tud lenni a polcon. Pláne szettben a többivel.
Kb. 1,5 év ácsingózás után végül tavaly karácsonyra megkaptam. Csodásan mutat a polcon igen, de az illat sem rossz. Én inkább gyümölcsös illatokban utazok, így nem ez a legesleges legkedvencebb illatom, kicsit túl mandulatejes, vaníliás, és egy kicsit valóban vodkás. Olyan nyári bulis zsizsegős illat az elején, a végén pedig kellemes kis pézsmás.
Ja! És mindig MINDENKI eljátsza, hogy iszik a pohárból, ha meglátja ezt az üveget...😂

14 ÖSSZETEVŐ