VaGa

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Uriage Hyséac K18 Krém

Uriage Hyséac K18 Krém
2017. december 19.

Idöszakosan használom, ha szürkének és kissé igénybevettnek érzem a börömet mondjuk az idöjárás vagy a fütés miatt így télen. A hámlasztó hatását szeretem, akinek problémásab a böre biztos jobban hasznát veszi, és kb egy hét után már frissebb az arcom. Erre megérte.

@ agica7: a fekete pórustisztitó maszkodat szivesen átvenném, ha megválnál töle. Köszi! er.kecskemet@gmail.com

Elmex Gél

Elmex Gél
2017. október 12.

KM-s vásárlás Volt és eddig (1 hónap) nagyon megérte. Szivesebben használnám többször, de ha nem kell, akkor igy legalább tovább marad. Ùgy szoktam (remélem jól), hogy fogmosás után szépen végigkenem vele a fogaim, rajtahagyom majd elkezdem megmosni öket. Igy van egy kis ideijük beszívódni is és aztán pedig ahogy irják normál fogmosás vele. Nem lett érzékenyebb és mintha fehérebbek lennének, de lehet csak Placebo. Teljes áron sokallom, de ennyiért (kb 60%áron) nagyon megérte.

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló
2017. augusztus 29.

Akkor szoktam használni, ha a meleg és a fülledt idö illetve valamilyen anyag miatt kipattogzik a böröm a karomon, felsötestemen. Egy kismintám van, ami tökéletesen elég és betölti a funkcióját. Kellöen tejes/krémes, kenhetö és látható ahogy szivje be a böröm (azaz nem ül meg rajta) mert jót tesz vele.
Az ára nem lenne magas, amennyiben ilyen problémám lenne a börömre, amire ajánlott használni - de az Omega és a zsirsav jót tesz.