Vajdus23

Regisztráció dátuma: 2014. november 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paula's Choice Skin Perfecting 6% Mandelic Acid + 2% Lactic Acid Liquid Exfoliant

2024. április 19.

Imádom! Egyedül az illatával és az applikátorával van problémám, nekem túl vizes az állaga, és kicsit olyan, mint egy tonik. Ezen kívül csak jót tudok mondani róla: gyönyörű, fényes bőrt eredményez másnapra, könnyen beszívódik, és lehet rétegezni rá irritáció nélkül.

Difeel Rozmaring és Menta Hajápoló Olaj

Difeel Rozmaring és Menta Hajápoló Olaj
2024. április 19.

Néhány hónapja használom heti 1-2 alkalommal hajmosás előtt, de nem igazán látok érdemi változást. Viszont nagyon kellemes illata van, és könnyedén beszívódik. Ha éjszakára viszem fel, reggel már alig érzem a ragacsosságát, és könnyedén kimosható a hajból.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2024. április 19.

A párom problémás, pattanásos bőrével csodát tett! Szalicilsavas hámlasztó használata mellett a leghatékonyabb szérum a pattanások kezelésére. Könnyen beszívódik, ragacsos érzet nélkül. Irritációt sem okozott, néha én is alkalmazom, ha kijön 1-2 pattanás az arcomon.